Péče o dehydrovanou pleť

Ahojte všichni! Na oblíbený požadavek a vzhledem k sezóně, kterou se stěhujeme, vám povím o DEHYDRATOVANÁ POKOŽKA.

Postupem času budu tento příspěvek rozšiřovat, ale nechtěla jsem promeškat moment, kdy jsme a mnohé z vašich otázek o dehydrované pleti, které vám chci říci které produkty se mi osvědčily.

Ano, Mám smíšenou pleť av podzim a zima dehydratují. Možná mnozí z vás mají dehydrovanou pleť a ani o tom nevíte. Proto vám chci poskytnout několik jednoduchých indikací, pomocí kterých můžete zjistit, jestli vaše pokožka prochází procesem dehydratace.

Co je dehydrovaná pokožka

A dehydrovaná pokožka je a pokožka se ztrátou vody Může ovlivnit všechny typy pleti. tento typ pleti hedvábí V chladnějších časech, jako např. podzim a Zima ale nemělo by to být běžné během celého roku. Suchou pleť si proto není třeba zaměňovat s dehydrovanou pletí.

Rozdíly mezi dehydratovanou pokožkou a suchou pokožkou

Budu se tomuto tématu věnovat i nadále, ale přibližně suchá pokožka je mastná pokožka, lipidy a proto potřebuje kosmetiku s vyšším obsahem tuku jako jsou oleje nebo tuky. ale dehydrované pleti nechybí tuk, ale vodaa k nápravě potřebuje kosmetické přísady, které pomáhají zadržovat vodu a zabraňují její ztrátě. Tato dehydratace může být způsobena extrémními teplotami nebo používáním agresivnější kosmetiky.

Příznaky a příčiny dehydratované pokožky

Po tomto vyjasnění byste měli vědět, že dehydrovaná pleť je napnutá a nezáří. K jejich rozlišení existuje několik příznaků, které jsou obvykle běžné, jako například:

pocit napětí a svědění

je to podle mě nejvýraznější příznak protože je-li pokožka obvykle spokojena s hydratačním krémem, se stejným krémem je pokožka napnutější a v některých případech s pocitem pálení nebo štípání.

Je to způsobeno silnými situacemi o stres, tepelné kontrasty, dlouhodobé vystavení sluncikvůli nedostatku spánku a nízké spotřebě vody.

Je to ten pocit při nanášení krému a po pár minutách máte pocit, že je vysátý a jste opět napnutá, když byste měli být hydratovaná.

nedostatek světla

Při dehydrataci pokožky je nedostatek světla. Voda činí pokožku jasnější a šťavnatější a pokud se ztratí, pokožka bude pravděpodobně matnější.

K tomuto nedostatku jasu musíme přidat a textura může být o něco drsnější a chybí jí elasticita. Z tohoto důvodu je častým indikátorem výskyt jemných vrásek v oblasti kolem očí, protože se jedná o jemnější pokožku a jako první si všimne nedostatku vody.

Peeling

Tento příznak je variabilnější. U suché pokožky se olupování obvykle vyskytuje na lícních kostech, zatímco u mastné nebo smíšené pleti je to v oblasti křídel nosu nebo obočí.

Tento peeling může způsobit svědění a zarudnutí a může být znakem toho, že zažíváme epizodu dehydratované pokožky.

Jaké složky jsou nejlepší pro ošetření dehydrované pokožky

 • Kyselina hyaluronová
 • PANTENOL
 • ceramid
 • silikony
 • Sorbitol
 • Močovina
 • Cholesterol
 • Glycerin
 • Asijská jiskra
 • adenosin
 • lanolin
 • MANNITOL
 • Proteoglykany atp.

Mou doporučenou kosmetikou na dehydrovanou pleť (kombinovaná).

Myslím, že nejbláznivějším obdobím, kterým moje pleť prošla, bylo před třemi lety, přibližně v říjnu. Cokoli jsem si na tvář nanesla, pleť jsem měla stále napnutou a nevěděla jsem, co mám dělat.

Jednoho dne jsem šel za kamarádkou, která pracuje v Kiehl’s as ní měřič hydratace (který bych si koupil později, protože je velmi užitečný a pomáhá mi vidět stav mé pokožky) zkontroloval, že to, co se děje, je, že trpím silnou dehydratací.

Ti, kdo jste ze Zaragozy, určitě víte, že Cierzo (název, pod kterým je znám nejznámější vítr ve městě) je jedním z největších nepřátel naší „krásné tváře“, takže pokud toto čte nějaký maniak, tento příspěvek zajímá tě. ty!

No doporučila mi dva značkové produkty a já jsem si v zoufalství řekla, že by bylo dobré je vyzkoušet. Moje království pro hydratovanou pleť!

Takže dva produkty, které jsem obdržel, byly Hydroinstalatérské ozdravení a Ultra krém na obličej. V jejich jménu vám nechávám odkazy na každý příspěvek na důkladnou analýzu.

Další produkt, který skvěle funguje na dehydrovanou pleť, je Obyčejná kyselina hyaluronová a sérum B5.

Dalším doporučením je použití během dne Dokovací ampule (ty speciálně pro dehydrovanou smíšenou pleť) úspěch, který v mém domě nikdy nechybí. přinášejí mi hodně světla.

Budu pokračovat v testování produktů, abych vám doporučil více možností a pokud se vám nějaké produkty osvědčí, zanechte mi je v komentářích a já je rád vyzkouším

Napsat komentář