Parfémová voda Gucci Bloom| Zdravápleť

03 Parfémovaná voda Jan Gucci Bloom

Zveřejněno v 17:35 v kategorii Parfémy od Giannella

Pro ty z nás, kteří milujeme voňavkářstvíjeho spuštění Gucci Bloom Byl to velmi slavený milník. Exploze bílých květin, které naplňují smysly života, závan jara v každém ročním období. Gucci Bloom je prvním parfémem od Gucci poté, co kreativní otěže společnosti převzal (téměř legendární) Alessandro Michele.

Ovoce nosu moří Alberto Morillasplodný parfumér, kterému vděčíme za množství šťáv, které tvořily a tvoří historii, Gucci Bloom Prezentuje se jako parfém plný osobnosti, který bez ohromení zanechá stopu všude, kam přijde. Jeho siláž je dokonalá na to, aby si ho všimli, aniž by byl ohromující pro ty (promiňte jim!), kteří nemají rádi bílé květy.

Gucci Bloom Dodává se v pevném skle, pod úhlem, s elegantními a minimalistickými liniemi, s těžkým víčkem a sprejem, který umožňuje přesnou aplikaci. Ze samotného balení je cítit aureolu elegance a třídy, kterou bude ctít i samotný parfém.

Poznámky k vydání z Gucci Bloom jsou citrusové a zelené, i když už od první vteřiny si můžete všimnout veškeré smyslnosti květin prostřednictvím jejich obklopující směsi jasmínu a zimolezu. tuberkulóza je absolutní královna. Srdci této parfémové vody, která na pokožce přetrvává celé hodiny, jednoznačně dominuje tuberóza (tuberóza) na hřejivém polštáři, který je dán základními tóny santalového dřeva a vanilky.

Tato mistrovská směs citrusových a zelených tónů na teplých základech a tam, kde vládne tuberóza Gucci Bloom jeden z nejzajímavějších parfémů posledních let.

Gucci Bloom Je nezbytností pro každého milovníka pevné vůně bílých květů. Pokud máte rádi čichové kouzlo jasmínu a tuberózy, tento parfém je pro vás. S vynikající perzistencí na pokožce (a ještě více na tkaninách, ideální pro aplikaci na šátky, pašmíny, límce kabátů…), Gucci Bloom Bude s vámi celý den.

Získejte svůj parfém Gucci Bloom za nejlepší cenu v Zdravaplet Perfumeries

Napsat komentář