Parfém Rock od Shakiry| Zdravápleť

31. října Nový parfém Shakiry: Rock od Shakiry

Shakira právě vydala „Rock by Shakira“A ovocná a květinová vůně. Toto není první parfém pojmenovaný po zpěvačce: předcházeli mu další jako „S by Shakira“ a „Elixir by Shakira“, které získaly cenu za nejlepší ženský parfém pro velké publikum na udělování cen Akademie. z parfému 2012. A z toho, co komentoval: «Rock! od Shakiry »nebude posledním parfémem kolumbijské sochy.

v novém parfému „Rock! od Shakiry » chtěl kolumbijský zpěvák vyjadřuje zvláštní pocit, který máte pokaždé, když jdete na pódium před tisíci fanoušky. Jaký byl výsledek? Jak si dovedete představit, a parfém plný síly a energie, ale zároveň jemný.

Podle zpěváka tento parfém Na rozdíl od všech výše uvedených: „Chtěla jsem udělat něco jiného, ​​prolomit vzor, ​​prozkoumat něco modernějšího, šikého a originálnějšího,“ říká.

mimo, Shakira se výrazně podílela na vývoji parfému „Rock by Shakira“ a říká: „Je to jeden z nejkrásnějších zážitků, které mi moje kariéra dala, protože jsem velmi čichový a rád experimentuji.“

„Rock by Shakira“ je ovocně květinová vůně. Nejprve budete cítit vůni bergamotu, citrónu, mandarinky a marakuje; pak vás překvapí tóny jasmínu a pomerančového květu; a na závěr tóny pačuli, cedru, ambry a pižma.

bylo to jeho zpěvák, který oznámil prostřednictvím svého twitterového účtu spuštění spotu pro „Rock by Shakira“.

The Rock od Shakiry. byl zaregistrován v Barcelona. V ní můžeme vidět Shakiru oblečenou v černém, s vysokými podpatky, s velmi rockovým stylem, který je korunován kytarou.

Během spotu Shakira vyzařuje energii a sílu, jako z parfému „Rock by Shakira“. Přestože je těhotná s druhým dítětem, Shakira říká, že svůj profesionální život dokonale spojuje s rolí matky, a to zejména díky pomoci svého partnera Gerarda Piquého.

ty už máš Nová vůně Shakiry je dostupná v Perfumerías Zdravaplet, na webu iv prodejnách a jen za 9,95 €! Zde můžete koupit Shakira’s Rock.

Napsat komentář