pánská vánoční vůně| Zdravápleť

Pánské vánoční vůně 2. prosince

Zveřejněno ve 14:20 v kategorii Parfémy pro muže od Carmen

¡Ahojte bratranci!

Před pár dny, pokud si pamatujete, jsme zveřejnili příspěvek s některými Související od Vánoční parfémy pro ženy. A také jsem ti slíbil, že to udělám pánská vánoční vůně.

Tak a je to tady! ⁇ Tři tipy na pánské parfémy které najdete také v Parfumerie Zdravaplet ve formátu pouzdra, ideální jako dárek!

Valentine set Valentine man set

Muž Valentinonejnovější parfém od Valentina, byl uveden na trh v roce 2014 a patří Čichová rodina kůže.

Tento parfém Valentino je elegantní, sofistikované a proměnlivé během hodin, stejně jako muž Valentino. Přestože svrchní tóny jsou bergamot a myrta, pak oceníte tóny kávy, čokolády, lískových oříšků, kůže nebo cedru.

mladý herec Louis Garrel byl zodpovědný za stát na místě uvedení Valentina Uoma, které se koná v Římě, věčném městě.

Valentino Uomo se prezentuje va obal, který nám připomíná staré láhve a sklenice, ve kterých se pálenka podávala. Nádoba je tvarována hranoly a má zlatou středovou desku s názvem značky.

The Cutia Valentino Uomo pokračuje: EDT Valentino Uomo 100 ml a vůně po holení 100 ml.

-> Koupit sadu Valentino Uomo

Issey Night Set

Issey Night je nejnovější vůně Dům Issey Miyakevydáno v letošním roce a typu kořeněné dřevo.

Tento parfém Issey je a tajemný, silný, sofistikovaný, magnetický a svůdný parfém. Nuit D’Issey chce zprostředkovat sílu noci, magnetismus měsíce a zvyšuje přirozenou přitažlivost každého muže.

Vrchní tóny Nuit D’Issey tvoří bergamot a grapefruit, po kterých následuje pepř, pepř, vetiver, tonka, pačuli nebo kadidlo.

Balení Nuit D’Issey nemůže být jinak… Zářivá černá jako měsíční noc.

The Issey Night Set obsahuje: Nuit D’Issey EDT 125 ml, sprchový gel 75 ml a kondicionér na holení 50 ml.

-> Koupit D´Iseey Night Set

Trusa Le Male od Jeana Paula Gaultiera

Muž od Jeana Paula Gaultiera, A klasický parfém domu, který v roce 1995 vytvořil Francis Kurkdjian a patří mu čichová rodina Fougere.

Le Male je Gaultierova vize mužské smyslnosti: na jedné straně máme viralitu, sílu a odvahu člověka, který pracuje na moři a který inspiruje design obalů; na druhé straně tóny vanilky a jasmínu nabízejí sladký a citlivý dotek. Celý příběh parfému!

V ní Nejnovější spot Jeana Paula Gaultiera pro Le Male a Le ClassiqueJean Paul Gaultier, který byl uveden na trh v září 2014, nám jiným způsobem ukazuje touhu, kterou vzbuzují jeho parfémy. Protagonisty jsou stále pěkný námořník v proužkové košili a sexy žena v korzetu s písní „Costa Diva“ v pozadí:

The Obsahuje soupravu Jean Paul Gaultier La Male: Le Male EDT 125 ml a sprchový gel 75 ml.

-> Pořiďte si sadu La Male od Jean Paul Gaultier

Doufáme, že se vám líbily naše vánoční návrhy na pánské parfémy. V www.Zdravaplet.eu najdete tisíce nápadů na vánoční dárky a za nejlepší cenu

Příjemné nakupování milí!

Napsat komentář