Otázky a odpovědi se zakladateli značky naturální krásy– Každodenní péče o vaši pokožku a vlasy Napsala Andrea

V posledních letech jsme svědky výrazného oživení trendu zelené krásy. Zatímco někteří lidé spěchali, aby to zamítli jako další hollywoodský vynález, podařilo se to změnit na impozantní krok. A podle všeho přišel zůstat. Ne že bychom si stěžovali samozřejmě. Jako zodpovědní spotřebitelé se všichni zavazujeme k produktům, které přinášejí slíbené výhody s použitím jen těch nejkvalitnějších přírodních ingrediencí, přičemž se zároveň zapojujeme do udržitelných a ekologických obchodních praktik.

Jelikož stále více značek tvrdí, že jsou „přírodní“ a „organické“, jen málo z nich skutečně dostojí označením, která nesou. Značek, které přesahují rámec nabídky účinných přírodních produktů, je ještě méně. V zelené scéně nejsou opravdoví zpozorováni ti, kteří mají nejdelší řadu nebo jsou nejsledovanější. Namísto toho jsou tyto značky těmi, kteří se zavázali zvyšovat krásu a péči o pleť jako nedílnou součást zdravého, vyváženého a harmonického života a zároveň pěstovat hluboké porozumění, uznání a respekt vůči největšímu léčiteli celé přírody.

Na počest letošní nejvýznamnější oslavy Dne Země se zaměřujeme na muže a ženy stojící za těmito značkami, protože sdílejí své příběhy a oddanost étosu svých značek.

Jelikož superpotraviny a základní potraviny pro zdravou výživu nadále vstupují na trh krásy a péče o pleť, je obtížné nezmínit Eminence Organic Skin Care, přírodní značku péče o pleť, kterou vlastní bratři Koronczcayovi v Maďarsku. Dávno předtím, než zakladatelé malých kosmetických značek začali ve svých kuchyních připravovat pleťové masky a séra, předtím, než se otevřeně diskutovalo o možných vedlejších účincích konzervačních látek a umělých barviv a vůní a předtím, než se udržitelné podnikání a zemědělské postupy staly základním celosvětovým trendem , Attila Koronczay a Boldijarre Koronczay používali čerstvé ingredience, ručně vybírané ve svých recepturách péče o pleť a podporovaly matku přírodu po celá desetiletí – přesněji šest. Není divu, že značka nadále svádí věrné publikum puristů péče o pleť; někteří z nich jsou veřejně známé osobnosti a známé osobnosti.

Jejich vedoucí mise: „Věříme, že každá společnost má povinnost chránit a léčit zemi. Chceme přece, aby si příští generace užily naši planetu stejně jako jejich předkové. Eminence má desítky zelených iniciativ. Být „zelený“ je pro nás přirozenou (vítanou) součástí naší společnosti již od jejího vzniku. V našem sídle ve Vancouveru recyklujeme a kompostujeme. Máme také přirozené osvětlení; Jsme také certifikováni B Corporation ™. Podle hodnocení neziskové organizace B-Lab jsme se zavázali splňovat nejvyšší standardy environmentálního chování, transparentnosti a odpovědnosti. Nakonec, naše nejoblíbenější zelená iniciativa se jmenuje Forests for the Future, což je náš závazek zasadit strom pro každý maloobchodní produkt.

Čti více

Efektivní péče o pleť může být živena přírodou. Toto je myšlenka, která poháněla Julii Wills a Alexe Kummerowa k vytvoření jedinečné řady péče o pleť, která se pyšní tím, že pochází z etických zdrojů, je pečlivě formulován as láskou vyroben s minimalistickou estetikou. Ze své skromné ​​kuchyně v Seattlu manželé pokračovali ve vývoji řady přírodních a vysoce účinných produktů, které přinášejí hmatatelné výsledky – žádná plniva, jen aktivní složky. „Zabezpečení těchto standardů je pro nás všechny v Herbivoru mimořádně důležité. Naše značka je nekompromisní ve svém závazku obstarávat jen ty nejkvalitnější přírodní, netoxické složky pro výrobu těch nejbezpečnějších a nejefektivnějších produktů.

Jejich vedoucí mise: „Příroda má pro každého něco a my jsme odhodláni využít tohoto neuvěřitelně rozmanitého množství léků k vytvoření ošetření, která budou přínosem pro celé spektrum typů pleti. Doufáme, že každá žena si bude moci vytvořit zážitek z péče o pleť, který podtrhne její nejzdravější krásu a nakonec si jí bude vážit jako základní prvek každodenní pohody. Doufáme, že tato jedinečná rozmanitost dobře prozkoumaných a vysoce kvalitních produktů bude definovat Herbivore jako lídra v přírodní péči o pleť.

Čti více

Karen Behnke vybudovala jednu z prvních firemních wellness společností v zemi, ale až když otěhotněla s prvním dítětem ve věku 40 let, začala věnovat větší pozornost složkám svých kosmetických produktů. Věděla, že pokožka jako největší orgán v těle absorbuje více než 60 procent všeho, co si na ni nanesete, a přesto existuje jen velmi málo možností pro bezpečné, zdravé a účinné produkty osobní péče. Věděla, že je čas na změnu. V roce 2004 koupila název Juice Beauty ao rok později jej uvedla na trh od nuly s jediným cílem: vytvořit organické a přírodní formulace bez kompromisů v síle, účinnosti a zážitku z luxusu. Od té doby se Juice Beauty rozrostla na oceňovanou linii péče o pleť, make-up a vlasovou péči, která nadále plní svůj slib a zároveň zachovává nejvyšší standardy.

Její vedoucí mise: „S vědomím, že naše pokožka absorbuje více než 60 % toho, co je na ni naneseno, a že naše tělo je vystaveno toxickým složkám, jsem se rozhodla radikálně změnit chemii krásy. Dal jsem si za cíl vyvinout značku Juice Beauty s posláním vytvářet luxusní formulace vyrobené z certifikovaných organických složek, které fungují stejně dobře, ne-li lépe, než konvenční chemická krása.

Čti více

Jennifer Herbert-Coste a Ralph Herbert
Zakladatelé, laboratoře v Lucerně

Pro Jennifer Herbert-Coste a Ralph Herberta se zelená krása nevyrábí vždy v kuchyni. Nepřichází ani ve sklenicích a zelených lahvích. Někdy je elegantně formulován v high-tech laboratoři poháněné obnovitelnou energií, minimálně zpracováván v malých dávkách pomocí jedinečné metody zpracování za studena a umístěn v modrých, ekologických a hliníkových lahvích, aby se maximalizovala stabilita a účinnost složek. To ale není všechno. Zatímco ochrana životního prostředí jistě hraje důležitou roli v zelené filozofii Lucernu, je to čistota a účinnost produktů, které v konečném důsledku pohánějí úspěšný příběh Lucernu. Díky ledovcovým vodám bohatým na minerály a rostlinám bohatým na živiny pěstovaným organicky v extrémně drsných podmínkách ve Švýcarsku poskytují produkty Luzern optimální výsledky bez použití přísad, dráždivých látek a jiných potenciálně škodlivých chemikálií.

Jejich vedoucí mise: „Luzern je stejně hrdý na svůj respekt k ekologickým hodnotám i na výrobu produktů založených na výsledcích. Od používání ekologických skleněných a hliníkových lahví s nízkým dopadem až po sídlo naší společnosti poháněné 100% obnovitelnou energií, environmentální udržitelnost a zelená filozofie jsou hlavními principy při vývoji všech produktů Luzern. Abychom zajistili, že tyto hodnoty budou zakotveny v každém aspektu naší péče o pleť, Luzern dodává certifikované přísady a obalové materiály pro respektování lidí a naší planety. Věříme, že vysoký výkon, kvalita a zodpovědnost za životní prostředí se navzájem nevylučují, ale synergicky působí na vytvoření té nejlepší péče o pleť na světě.

Čti více

Jako farmaceutka specializující se na bylinnou medicínu a alternativní medicínu, výživu a wellness byla Margo Marrone puristkou zdraví a krásy a dlouholetou zastánkyní přírody, a to ještě před založením The Organic Pharmacy v Londýně (16 let). Ale teprve o několik let později objevil léčivé zázraky homeopatie, alternativní formy medicíny, která zcela změnila jeho život a kariéru.

Její vedoucí mise: „Během studia homeopatie jsem se setkala se slovem bio a byla jsem šokována, že jen jedno jablko může být potřísněno 16krát pesticidy, herbicidy a fungicidy. Otevřel mi krabici s červy a brzy jsem zjistil, že všechny chemikálie v našem jídle nám způsobují nevolnost. Potom jsem se dozvěděl, že chemikálie v našich každodenních toaletních pomůckách jsou také toxické, a tak jsem chtěl mít místo, kde lidé mohou důvěřovat, vědět, že vše je bezpečné, a nechat si poradit od kvalifikovaných odborníků, kteří umí správně poradit. Toto se dělo osm let a pak jsme konečně v roce 2002 otevřeli první organickou lékárnu v Londýně.

Čti více

Před osmi lety, na Den Země, se Indie Lee probudila po úspěšné operaci mozku, když mu zbývalo žít jen několik měsíců. Několik měsíců předtím jí diagnostikovali život ohrožující nádor, který potenciálně souvisel se skrytými toxiny v životním prostředí v produktech denní péče o pleť. „To, co jsem se mimo jiné naučila, je, že až 60 % toho, co se nanese na pokožku, se vstřebá do krve. Tehdy jsem si uvědomil, že musím něco udělat.“ Po překonání svých šancí Indie pokračovala ve vytváření své stejnojmenné linie péče o pleť, pomocí které se snaží umožnit ostatním činit zdravější rozhodnutí.

Její vedoucí mise: „Některým lidem se nabízí nový dech. Ten můj začal Den Země 22. dubna 2009. Z celého srdce jsem se zavázal, že budu pomáhat ostatním činit zdravější rozhodnutí a vytvářet luxusní, přírodní a efektivní produkty, které nevyžadují oběti z hlediska zdraví. Produkty. „

Čti více

One Love Organics je revoluční, zcela přírodní řada péče o pleť, která nabízí viditelné výsledky krásy s přísadami, které jsou pro pokožku co nejčistší. Věrný svému názvu se zrodil z přesvědčení zakladatelky Suzanne LeRoux a jejího manžela Chasea, že láska je největší a nejmocnější síla na planetě. Osoba, která vždy pěstovala zájem o sílu přírody a je poháněna jejím rostoucím závazkem pro zdraví a pohodu, Susan přeložila svou vášeň pro holistické léčení a svoji touhu poskytnout své rodině čistý životní styl. značka, která vytváří zdraví. , efektivní a sociální a ekologicky uvědomělé produkty. Důkazem integrity značky a nezpochybnitelných standardů je licence ECOCERT ® její výrobní jednotky, první a jediné v Gruzii a pouze jedné z 10 jednotek, které byly certifikovány ve Spojených státech.

Její vedoucí mise: „Dnešní ženy chtějí vypadat a cítit se stejně zdravě jako krásné. Vytvořili jsme One Love Organics, abychom nabídli jednodušší přístup ke kráse: citlivou, ale účinnou alternativu ke všem všudypřítomným lahvičkám a záhadným věcem, které obsahují. Naše filozofie se zaměřuje na některé špičkové, přírodní a organické, bylinné a kruté produkty, díky kterým je péče o pleť zábavná, lehká, zdravá a efektivní.

Čti více

Lena Korresová
Spoluzakladatel a ředitel rozvoje značky Korres

Od malé lékárny v Aténách až po mezinárodně uznávanou značku, kterou je dnes, úspěch Korres lze nejlépe připsat duálním filozofím v jeho jádru. Úspěšně a odborně kombinuje tradiční egejské homeopatické léky s vědeckým výzkumem a inovacemi, což odráží komplementární partnerství mezi zakladateli Lenou Korres, chemickou inženýrkou, a jejím manželem Georgem, který má rozsáhlé zkušenosti ve farmakologii a hluboké pochopení přírodních složek. aplikace.

Poté, co se Lena ujala vedení v jejich hře v době, kdy „přírodní“ a „organické“ byly daleko od módních slov, kterými jsou dnes, stála Lena před další výzvou: vytvořit svou vlastní exkluzivní řadu péče o pleť s řeckým jogurtem. Se spoustou výzkumu a trpělivosti jsme vyvinuli stabilní kosmetickou recepturu, která zachovává všechny výhody „živého“ jogurtu. Začlenění jedlého jogurtu bylo skutečnou inovací a první v globálním kosmetickém průmyslu!

Její vedoucí mise: „Když jsem před 20 lety začínal, přírodní produkty nebyly tak běžné jako dnes. Chtěli jsme vytvářet přírodní produkty, ale hlavně stále účinné a bezpečné. Dnes pokračujeme ve výrobě nejprodávanějších inovativních produktů se stejným posláním. Víme, jak rostlinné extrakty působí v našem těle a na naší pokožce pro maximální výsledky, a vyvíjíme produkty založené na primárním i aplikovaném výzkumu, abychom pochopili klinické výhody přírodních složek ve vztahu k biochemii pokožky.

Čti více

Kathy Phillipsová
Zakladatel, toto funguje

Dokud byla Kathy Phillips ředitelkou krásy ve Vogue, viděla uvedení téměř každého nejmodernějšího a inovativního kosmetického produktu na trh. Ale i poté se probudila k řešením, která pro ni speciálně vytvořil její místní aromaterapeut. Jako světová odbornice na zdraví a krásu Kathy pevně věří, že spánek je stále hlavní složkou zdravé a krásné pokožky, což ji vede k vývoji inovativní produktové řady, která je v souladu s biorytmy těla. Díky svému inteligentnímu a inovativnímu přístupu k péči o pleť proti stárnutí Kathy zajišťuje, že každý produkt přináší výsledky, které slibuje, o čemž svědčí i odvážné prohlášení, které tvrdí, že This Works.

Její vedoucí mise: „Byla jsem frustrovaná z marketingu značek, které (podle mě) nezohledňovaly to, co ženy potřebují a opravdu chtějí, přičemž často využívaly fokusové skupiny a – zde jsem sexistická – marketing mužů, aby rozhodovaly o produktech, které vyrábějí. . . Nakonec, když jsem sliboval, neměl jsem pocit, že jejich produkty byly doručeny. Kromě toho mě zajímá používání přírodních bioaktivních produktů, bylin a bylinek, odkdy jsem před více než 35 lety začal cvičit jógu. Životní styl jogína není jen o půstu – filozofie vyžaduje čistší život a jemnější, holističtější způsob péče o mysl a tělo.“

Čti více

Oliver Sweatman a Emily Doyle
Zakladatelé, Ursa Major

Po odchodu z přeplněného města New York do tichého Vermontu se spoluzakladatelé Emily Doyle a Oliver Sweatman rozhodli pro jednodušší, zdravější a aktivnější životní styl. To vedlo k vytvoření značky, která podporuje uvědomělejší životní styl, který následuje vaše srdce. S využitím nejnovějších pokroků v chemii a zelené formulaci využívá Ursa Major silné léčivé a omlazující síly přírody. „Když jsme se rozhodli vyvinout počáteční režim denní péče o obličej, stanovili jsme si několik klíčových kritérií, která jsme museli splnit u každého nového produktu. Za prvé, funguje produkt dobře? Za druhé, je to zdravý produkt bez známých toxinů nebo dráždivých látek? A konečně, nabízí to příjemný zážitek? S názvem, který evokuje obrazy souhvězdí, mocných medvědů a dobrodružství, je Velká medvědice tak okouzlující, jak název napovídá.

Jejich vedoucí mise: „Na úrovni značky jsme chtěli být s naším procesem co nejtransparentnější [to] také se ujistěte, že našim zákazníkům nabízíme skvělé individuální služby. Kromě toho věříme v odvážný, autentický život (ne vždy snadný!) A chtěli jsme se pokusit inspirovat naše zákazníky, aby učinili totéž. Říkáme tomu „hlavní v životě“.

Čti více

Napsat komentář