Otázky a odpovědi se zakladatelem a tvůrcem přípravku Osmosis Skincare– Tipy pro dokonalou pleť Doporučení A. Skarkova

Opravte a omlazujte pokožku pomocí Osmosis Pure Medical Skincare, která využívá harmonizovanou vodu k léčbě stavů u zdroje (interní). Tato revoluční technologie vyrovnává energetické poruchy v našem systému a obnovuje kožní buňky do jejich optimálního stavu.

Měli jsme to štěstí, že jsme měli zakladatele a formulátora Osmosis Dr. Bena Johnsona s námi na živé otázky a odpovědi zde na blogu, aby nás poučili o pokročilé produktové řadě Osmosis. Podívejte se na všechny otázky a odpovědi Dr. Johnsona níže.

Q. Co používám k exfoliaci pleti? Jsem citlivý na čisticí prostředky s kyselinou glykolovou. Nějaká doporučení?

A. Doporučuji, abyste si už nikdy nedělali peeling. To zvyšuje poškození jizev po akné a časem vám přibývá stařeckých skvrn. Jste citliví na tento čisticí prostředek, protože vaše bariéra je narušena; musíme to obnovit. Na skvrny použijte Cleanse, náš jemný odličovač a lokální Rescue. Přidejte Catalyst AC-11 na jizvy po akné spolu s Clear a sledujte, jak se vaše pleť během následujících tří měsíců permanentně změní.

Q. Moje pleť je mastná, mám póry a na tváři škrábance. Jaké krémy mi doporučujete ke zjemnění pleti?

A. Svědění, mastnota a póry znějí poněkud, jako byste byli vystaveni estrogenovým toxinům. Může se spojovat is Candidou. Nejlepší protokol je Natural Defense k léčbě kandidy, Anti-T k vyvážení estrogenových toxinů a Rescue k hojení povrchu kůže.

Napsat komentář