Osvědčená recenze péče o pleť– Tipy pro dokonalou pleť

Pokud jste zde proto, že se chcete dozvědět více o Osvědčená recenze péče o pleť

.

Už vás nebaví číst etikety se složkami, porovnávat tvrzení o produktech a nákladné pokusy a omyly s vašimi produkty péče o pleť? Proven Skincare je značka, která tyto problémy řeší prostřednictvím personalizovaných produktů péče o pleť, které jsou vytvořeny pomocí technologie AI. Namísto toho, abyste si dělali starosti se čtením štítků složek a porovnáváním různých produktů, Osvědčená péče o pleť vás žádá, abyste důvěřovali vybraným složkám, které prokazatelně fungují na vaši individuální pleť.

I když se říká, že tyto produkty jsou „ověřeny“, že fungují, stále musíme zhodnotit ověřené receptury péče o pleť a podívat se na výzkum, který podporuje (nebo nepodporuje) složky nacházející se v těchto produktech. A to je to, co budeme dělat v této recenzi. Budeme také sdílet některé osvědčené recenze produktů péče o pleť, abyste mohli lépe pochopit, co si zákazníci o těchto produktech skutečně myslí.

Stojí osvědčená péče o pleť za ty peníze?

Častou otázkou u této značky je, zda produkty stojí za cenu.

Podle našeho názoru osvědčené produkty péče o pleť stojí za cenu, ale existují i ​​jiné značky, které poskytují vyšší hodnotu.

Jednou ze značek je Carrot & Stick, čistá značka péče o pleť, která dokonale vyvažuje šetrnou péči o rostliny se silnými výsledky inovativní vědy.

Úvodní balíčky Carrot & Stick představují skvělou hodnotu za peníze, jelikož můžete kombinovat 3 produkty v plné velikosti až do 240 USD za 88 USD.

Co je ověřená péče o pleť?

Osvědčenou péči o pleť spustil v listopadu zakladatel a generální ředitel Ming Zhao spolu s vědcem údajů a spoluzakladatelkou výpočetní fyziky Amy Yuan. Obě ženy se léta snažily najít produkty péče o pleť, které by léčily jejich vlastní kožní onemocnění a obnovily mladistvý vzhled. Aby vyřešili své vlastní problémy s pokožkou, vytvořili platformu umělé inteligence (AI), která je nyní známá jako The Skin Genome Project.

Skin Genome Project je nejkomplexnější analytická databáze klinicky účinných složek péče o pleť, jaká byla kdy vytvořena. Využívá počítačovou vědu k analýze účinnosti více než 20 238 složek péče o pleť. Kromě toho analyzuje více než 100 000 produktů, 8 milionů názorů a recenzí z více než 4 000 článků z vědeckých časopisů.

Projekt Skin Genome získal v roce cenu MIT za umělou inteligenci. Umělá inteligence zcela mění kosmetický průmysl a svět péče o pleť. Namísto univerzálního přístupu a vytváření produktů pro masy má technologie AI Beauty schopnost vyvíjet vlastní kosmetiku a produkty péče o pleť, aby vyhovovaly jedinečným potřebám každého člověka. V konečném důsledku to poskytuje lepší výsledky za kratší dobu.

Jaké jsou osvědčené produkty péče o pleť?

Osvědčený systém péče o pleť sestává ze tří produktů:

 • Personalizovaný čistič
 • Personalizovaný denní krém s SPF
 • Personalizovaný noční krém

Každý produkt v systému Osvědčená péče o pleť má vydržet dva měsíce. Po dvou měsících Proven zohledňuje všechny nové faktory životního stylu (tj. změna ročního období, změna místa, těhotenství atd.). Obsahuje také nové složky, na které je pleť připravena, jako je například vyšší dávka retinolu. Osvědčený systém péče o pleť je jednoduchý, ale zohledňuje individuální vlastnosti a cíle pokožky člověka.

Jaké jsou klíčové osvědčené složky péče o pleť?

Všechny přípravky Osvědčené péče o pleť jsou 100% čisté a netoxické, vyrobené v americké laboratoři akreditované FDA. Produkty neobsahují ftaláty, parabeny, SLS, formaldehyd ani palmový olej.

Ve skutečnosti neexistují žádné „klíčové složky“ z Osvědčené péče o pleť, protože receptury jsou vyrobeny pro vás na základě vašich odpovědí na hodnocení pleti značky. Hodnocení pleti trvá přibližně 10 minut a sestává ze série podrobných otázek, které se dostanou ke kořenu vašich kožních problémů. Hodnocení odpovídá genetickým, etnickým, klimatickým, životním stylům a cílům pokožky s přísadami a formulacemi, které by v té době fungovaly.

Po analýze vašich odpovědí na skóre pleti databází projektu The Skin Genome Project získáte osvědčenou personalizovanou péči o pleť. Osvědčené produkty byly vyvinuty ve spolupráci s Dr. Hollmig, vedoucí estetické dermatologie na Stanfordské univerzitě, s použitím aktivních složek přizpůsobených potřebám vaší pleti.

Složky obsažené v Osvědčených produktech zohledňují různé faktory, jako je znečištění životního prostředí (tj. smog a průmyslová výroba), tvrdost vody, atmosféra v kabině ve vysokých nadmořských výškách při cestování letadlem a „digitální znečištění“, které pochází z modrého světla vyzařovaného zařízeními. jako například chytrý telefon a počítač.

Podle osvědčené péče o pleť mezi 10 nejlepších „osvědčených“ složek péče o pleť patří:

 • Kyselina hyaluronová
 • Alfa hydroxy kyseliny (AHA)
 • ceramidy
 • retinol
 • arganový olej
 • Vitamin C
 • vitamín E
 • Niacinamid (vitamin B3)
 • zelený čaj
 • Výtažky z řas

Naštěstí má značka s ověřenými účinky těchto složek pravdu. Všechny tyto složky mají výzkum podporující jejich výhody v péči o pleť.

Například publikace v Journal of Clinical and Aesthetic Dermatology uvádí, že niacinamid poskytuje pokožce řadu výhod, jako je snížení zánětu, skvrn, změny barvy, akné a vrásek.

Dalším příkladem je retinol, který je považován za zlatý standard složky proti stárnutí v péči o pleť. Podle publikace v časopise Clinical Interventions in Aging může kyselina retinová minimalizovat výskyt jemných linek a vrásek, zlepšit nerovnoměrný tón pleti, obnovit pevnost a snížit výskyt rozšířených pórů.

I když tyto produkty určitě obsahují složky založené na důkazech, stále se musíme podívat na recenze Osvědčené péče o pleť, abychom zjistili, co zákazníci po použití těchto produktů zažili. Pokračujte v posouvání, abyste si přečetli recenze osvědčené péče o pleť od skutečných zákazníků!

Jak používat osvědčenou rutinu péče o pleť

Osvědčená péče o pleť je velmi jednoduchá: čistí a hydratuje. Pokud máte aknózní a mastnou pleť, značka doporučuje čištění dvakrát denně (jednou ráno a jednou večer).

Pro ty, kteří mají normální, smíšenou nebo suchou pleť, však doporučují čištění jen jednou večer, aby se zbavili make-upu, nečistot a nečistot ze dne. Je to proto, že čisticí prostředky na obličej mají tendenci zbavit váš obličej jejích přirozených olejů a nadměrné čištění může ve skutečnosti vést k podráždění a/nebo suchosti.

Pomocí osvědčeného čisticího prostředku vmasírujte 1 až 2 pumpičky do vlhké pokožky a nechte produkt působit 60 až 90 sekund před opláchnutím (lidé, kteří nosí make-up, značka doporučuje používat speciální odstraňovač make-upu, aby dosáhli nejlepších výsledků). Po očištění naneste Osvědčený denní hydratační krém nebo Osvědčený noční hydratační krém v závislosti na denní době.

Kde se prodává osvědčená péče o pleť?

Ověřená péče o pleť se prodává pouze na webové stránce značky, protože pokud chcete získat přizpůsobená doporučení receptů, musíte absolvovat osvědčený kvíz.

Kolik stojí ověřená péče o pleť?

Osvědčený systém péče o pleť – sestávající z čistícího prostředku, denního krému a nočního krému – stojí 145 dolarů bez předplatného. Pokud se však přihlásíte k odběru, můžete získat slevu 35 % z celkové hodnoty produktů, díky čemuž Osvědčená péče o pleť 119 USD za tři produkty.

Co je osvědčená politika vrácení produktů péče o pleť?

Zásady vrácení osvědčené péče o pleť říkají: „Chceme, abyste milovali svůj OSVĚDĚNÝ systém péče o pleť a výsledky, které vidíte na své pokožce. Váš noční krém a denní krém s ochranným faktorem SPF mají nárok na přeformulování do 28 dnů od zakoupení. Jelikož naše produkty jsou uzpůsobeny pro vaši pokožku, vrácení v současnosti není možné.“

Je osvědčená bez péče o pleť zvěrstva?

Všechny produkty Osvědčené péče o pleť jsou 100% bez krutosti. Značka netestuje hotové výrobky ani složky na zvířatech, ani jejich dodavatelé či třetí strany. Také neprodávají své produkty tam, kde je testování na zvířatech povinné ze zákona.

Ověřené recenze péče o pleť

Ověřené recenze péče o pleť na stránce značky jsou většinou 4 a 5 hvězdičkové recenze. Mnoho recenzí Osvědčené péče o pleť má pozitivní komentáře o čistícím prostředku, který říká, že je jemný, jemný, účinně odstraňuje make-up a zlepšuje texturu pleti.

Několik recenzí také uvádí, že osvědčený systém péče o pleť poskytuje lepší výsledky než kterýkoli jiný produkt péče o pleť. Uživatelé také oceňují, že složení produktů se může měnit, aby vyhovovalo měnícím se potřebám jejich pokožky.

Například jeden recenzent říká: „Líbí se mi, jak Proven působí na mé pokožce a že je vyroben pro mě na základě mých obav, mého věku a klimatu. Denní hydratační krém je lehký, není mastný a SPF 40 je fantastický. Noční krém není na mé pleti těžký a funguje dobře i přes hustší konzistenci. Moje pokožka může být trochu citlivá, když zkouším nové/jiné produkty, ale ne u těchto. Zatím se mi tato souprava líbí.“

Negativní recenze Osvědčené péče o pleť jsou většinou o zákaznických službách společnosti. Několika zákazníkům bylo obtížné zrušit předplatné Osvědčené péče o pleť.

Jeden recenzent například říká: „Pokud bych mohl, dal bych nula hvězdiček. Objednal jsem si systém v lednu a nebyl jsem si jistý, jestli se mi bude líbit, tak jsem pozastavil předplatné. Právě jsem dostal jiný systém (24. května), který jsem si neobjednal a společnost mi nevrací peníze (společnost nevrací peníze ani nepovoluje vrácení), protože jsem se přihlásil k odběru systému každých 8 týdnů. Pokud jsem se přihlašoval do systému každých 8 týdnů, proč mi objednávka nepřišla v březnu? Řeknu vám proč – protože jsem pozastavil předplatné. I kdybych produkt miloval (ne), nikdy bych si ho neobjednal kvůli těmto neetickým obchodním praktikám.“

Při prohlížení recenzí Osvědčené péče o pleť na TrustPilot.com jsme si všimli, že většina recenzí je velmi pozitivní. Značka má průměrné hodnocení 4,7 z 5 hvězdiček z více než 2 500 zákaznických recenzí.

Na Osvědčenou péči o pleť je mnoho pozitivních recenzí od zákazníků, kteří milují nejen produkty, ale také zákaznický servis značky. Jedna recenze například říká: „Mám růžovou a velmi citlivou pokožku. Málokdy zkouším nové produkty, protože mi často zhoršují pleť. Osvědčené složení splňuje potřeby vaší pokožky a já miluji výsledky. Ráda pracuji i ve firmě. Mají úžasný zákaznický servis.”

I když není mnoho negativních recenzí Osvědčené péče o pleť, ty, které jsme četli, pocházely od zákazníků, kterým opalovací krém v těchto produktech nevyhovoval, protože zanechává na pokožce bílou stopu.

Jedna recenze například zní: „Snažil jsem se zrušit svou druhou objednávku, ale nepodařilo se mi to. Tyto produkty jsem si chtěla oblíbit, gel na mytí obličeje však zanechává pokožku mastnou a hydratační krém SPF zanechává na tváři bílý odstín. Z tohoto produktu jsem velmi zklamaný.”

Náš verdikt

Celkově si myslíme, že osvědčená péče o pleť pro vás může být dobrou volbou, pokud vás už nebaví zkoušet různé značky péče o pleť a nedaří se vám najít produkty, které by vám vyhovovaly. Na základě recenzí Osvědčené péče o pleť se zdá, že tyto produkty fungují dobře pro většinu lidí.

Výhody

 • Spousta pozitivních recenzí Osvědčené péče o pleť
 • Recepty šité na míru vašim jedinečným potřebám
 • Přísady založené na důkazech

zápory

 • Vysoká cena
 • Nemáte na výběr, jaké ingredience jsou součástí vašich produktů

Jaké jsou alternativy osvědčené péče o pleť?

Pokud hledáte produkty péče o pleť, které bojují proti známkám stárnutí, doporučujeme vám Carrot & Stick. Carrot & Stick maximalizuje využití účinných ingrediencí a minimalizuje používání povrchových, výsledkem čehož jsou pokročilá řešení péče o pleť, která pomáhají podporovat zdravou a mladší vypadající pleť.

Bibliografie:
1. J Clin Aesthet Dermatol. únor 2010; 3(2): 22-41.
2. Clin Interv Stárnutí. prosinec 2006; 1(4): 327-348.

Napsat komentář