Oslavujeme měsíc černošské historie – seznamte se s Nancy Twine, zakladatelkou Briogeo– Rutiny péče o pleť Zdravaplet Napsala Andrea

Pokud byste se podívali do lázní svých oblíbených guru, redaktorů a influencerů v oblasti krásy, pravděpodobně byste viděli skutečný mix pleťových vod, lektvarů, masek a nástrojů, ale existuje několik značek, které se opakovaně předvádějí ve sprchách jak profesionálové, tak krásky posedlé stejně. Briogeo, známý pro své čisté, vyživující a hluboce opravující přípravky pro péči o vlasy, je jednou z těchto značek.

Setkali jsme se se zakladatelkou a generální ředitelkou Nancy Twine, abychom si popovídali o tom, jak a proč stojí za její úžasnou značkou, o jejích tipech a tricích pro texturované vlasy a dozvěděli jsme se více o jejích zkušenostech než podnikatelka v oblasti barev v kosmetickém. průmyslu. na počest měsíce černé historie. .

Otázka: Jaké je vaše poslání v Briogeo? Vyvinula se odkdy jste značku založili? odpověď:

Od založení Briogeo před téměř deseti lety bylo naším posláním vždy poskytovat čistá, přirozená a efektivní řešení pro každý typ vlasů, strukturu vlasů, potřebu vlasů, etnikum, původ a osobu. Naším cílem je poskytnout každému produkty, nástroje a zdroje, aby mohl sebejistě prezentovat své skutečné já a rozvíjet se na svých jedinečných cestách za zdravými vlasy.

Tyto aspekty jsou zakořeněny v étosu značky Briogeo – natolik, že je to přímo v našem názvu: brio je italské slovo, které znamená „živý a živý“, které ctí individualitu a rozmanitost, zatímco geo je latinské slovo, které znamená „země a příroda“, což je naše přirozeně odvozená výživná receptura.

Otázka: Co vás inspirovalo k založení značky? odpověď:

Přestože jsem svou profesionální kariéru začala prací pro velkou finanční firmu v New Yorku, vždy jsem měla vášeň a vztah k čisté kráse a péči o vlasy. Bojovala jsem s růstem vlasů, protože produkty na trhu nebyly vhodné pro strukturu mých vlasů. Namísto toho jsme s mámou (lékařkou a chemičkou) vyráběli domácí kosmetické produkty v naší kuchyni z přírodních surovin z našeho místního obchodu se zdravou výživou, které se naučila od své vlastní mámy. Přímo jsme zjistili, že lze brát jednoduché, čisté ingredience a vytvářet receptury, které efektivně transformují vlasy, pokožku a tělo.

Téměř v polovině své finanční kariéry jsem zažil obrovskou osobní ztrátu, která mě inspirovala najít novou vášeň a smysl v mém životě a práci. Nakonec jsem se stále vracel ke vzpomínkám z dětství na vytváření zkrášlovacích procedur a uvědomil jsem si, že mám touhu mít větší vliv na svět přírodních krás.

Otázka: Jak vaše zkušenosti jako podnikatelky, zejména jako barevné ženy, formovaly kosmetický průmysl a produkty vaší značky? odpověď:

Když jsem byla mladší a nakupovala jsem vlasovou kosmetiku, obvykle to nebyl příjemný zážitek – na trhu nebylo mnoho nabídek produktů pro mé kudrnaté vlasy a těch pár, co existovalo, bylo na nízké, slabě osvětlené poličce. . Styděl jsem se za typ a strukturu mých vlasů.

Po letech jsme založili Briogeo, značku, která v podstatě slaví začlenění. Briogeo bylo vždy o něčem víc než o mně – Briogeo je o každém, ctění rozmanitosti a dělání čistých a zdravých rozhodnutí. Jednou z nejuspokojivějších věcí při vytváření této značky bylo popření pravidel kosmetického průmyslu. Briogeo otevírá dveře lidem všech vlasových struktur, typů vlasů a etnických skupin, aby se ztotožnily s jednou značkou péče o vlasy jako se svojí vlastní – to bylo v historii málokdy vidět. Je ctí být prvním, kdo se pohnul směrem k přijetí a začlenění do péče o vlasy.

Na své vlastní cestě podnikatele v oblasti krásy a wellness jsem se také naučil, že je velmi důležité zachovat si mentalitu „hojnosti“. Jsem nesmírně vděčná svým zakládajícím kosmetickým přátelům za to, že se navzájem podporují, sdílejí tipy a pohledy a navzájem propagují své produkty. Existuje mylná představa, že musíte být konkurenceschopní, abyste přežili, ale to není pravda – každá značka má svůj vlastní jedinečný příběh a produkty a je zde prostor pro každého!

Otázka: Texturované vlasy mohou vyžadovat určité produkty nebo nástroje pro podporu stylingu – jaké jsou vaše nejlepší tipy pro texturované typy vlasů? odpověď:

Struktura kudrnatých vlasů je jedinečná a velmi odlišná od rovných vlasů. Kudrnaté vlasy jsou náchylnější k lámání; když se kudrny poškodí, vlasová kutikula se zvedne a vlasy jsou suché a křehké. Při výběru produktů péče o kudrnaté vlasy je důležité hledat přísady, které utěsňují vyvýšené vlasové kutikuly. Naše kolekce Curl Charisma je poháněna kvasnicemi z rajčatového ovoce, rýžovým extraktem a aminokyselinami, které opravují stávající poškození, zabraňují budoucímu zlomení a blokují životně důležitou vlhkost pro zdravé kudrny.

Jako kudrnatá holka si ráda češu kudrny ve sprše, než mám kondicionér nebo masku. To umožňuje, aby mokrý hřeben hladce klouzal po vlasech. Nikdy, nikdy nečešte suché kudrny – může způsobit vrásky a lámání. Navíc sušení vlasů tradičními ručníky může být pro kudrny příliš drsné a může způsobit větší škody – zkuste použít bavlněné triko, které absorbuje přebytečnou vodu.

Otázka: Je nějaký produkt Briogeo, na který jste nejvíc hrdý? Pokud ano, proč? odpověď:

Vytvoření našeho mikroexfoliačního šamponu Scalp Revival™ Charbune + kokosový olej byla láska. Jeho jedinečný formát a krémová textura nikdy předtím neexistovaly, takže vyjádření mé vize, nalezení správných ingrediencí, které se dobře smíchali a byli jsme spolu stabilní, plus zajištění toho, že finální receptura nabízí účinnost mikroexfoliace a uklidňující účinky na pokožku hlavy. dílo na celý život. Provedlo se tolik opakování receptury a mnoho pokusů a omylů, abychom toho dosáhli správně – ale nyní je tato účinná přírodní receptura pro péči o pokožku hlavy jednou z nejprodávanějších.

Otázka: Proč si myslíš, že nezoufaš, naprav to! Je kolekce tak oblíbená u fanoušků? odpověď:

Při prvním spuštění Briogeo jsme vedli rozhovory s velkou skupinou potenciálních zákazníků se všemi různými typy vlasů, texturami a problémy. V této různorodé skupině byla odpověď, která byla konzistentní: potřeba produktů, které by pomohly udržet vlasy zdravé a hydratované, aniž by to stěžovaly.

Naše pětinásobná maska ​​Allure, nezoufejte, opravte!™ byla prvním produktem, který jsme uvedli na trh. Je to týdenní výživná hloubková maska ​​na vlasy a je nezbytnou rutinou pro zdravé vlasy, neboť posiluje a opravuje všechny textury a typy vlasů – je to univerzální produkt pro každého. Mnozí z nás jsou zodpovědní za neustálé zpracování barev, narovnávání, kulmování a fénování každý den – to vše může časem způsobit poškození, vysušení, trhání a třepení konečků vlasů. Je vědecky dokázáno, že snižuje lámavost po dvou použitích bez použití drsných přísad, což z něj činí skutečně unikátní produkt na přesyceném trhu s jinými produkty na opravu vlasů.

Otázka: Můžete nám říci, co inspirovalo vaše nové vydání: Nezoufejte, opravte! ™ MegaStrength + rýžový vodní protein + hydratační kúra? odpověď:

Rýžová voda je v současnosti v trendu, ale poprvé jsem objevil silné a regenerační přírodní výhody této složky v pubertě, když jsme s mámou vytvořili domácí úpravu rýžové vody, abychom ušetřili obnovuje poškozené bělené vlasy. .

Chtěl jsem do Briogeo přinést regenerační schopnosti rýžové vody, vytvořit doma formuli profesionální kvality, která eliminovala domněnky a nepořádek z domácích procedur s rýžovou vodou a zároveň nabízela všechny ty nejlepší regenerační výhody a výživu v jedné jednoduché… péči o vlasy produkt k použití. Je to naše dosud nejintenzivnější kúra a nabízí dokonalou rovnováhu bílkovin a vlhkosti, která je potřebná k získání vašich nejsilnějších a nejzdravějších vlasů.

Otázka: Jak jste zakomponovali hnutí „stahování“ vlasů do vaší vlastní značky a produktů? odpověď:

„Stažení“ vlasů vytváří vynikající spojení mezi složkami, ošetřeními a výhodami naší rutiny péče o pleť a jejich vztahem k péči o vlasy. Například si děláme peeling na tváři, abychom odstranili přebytečnou suchou pokožku a nečistoty, což naší pokožce umožňuje lépe využívat výhod jiných produktů – což si mnozí lidé neuvědomují je, že bychom to měli dělat i pro naši pokožku hlavy!

Zdravé vlasy mají své kořeny v péči o pokožku hlavy, a proto byste měli myslet na péči o pokožku hlavy a vlasy jako na pokračování vaší rutiny péče o obličej. Zanesené vlasové folikuly mohou způsobit svědění pokožky hlavy a nakonec mohou vést k vypadávání vlasů. Správná rutina péče o pokožku hlavy – včetně pravidelné exfoliace a hydratačních ošetření – může pomoci těm, kteří mají suchou a svědivou pokožku hlavy. Používání produktů se základními vitamíny a živinami, jako je biotin a pantenol, které naleznete v našich produktech Scalp Revival™, pomáhá podporovat silný a zdravý růst vlasů.

Otázka: Jaká je vaše definice krásy? odpověď:

Krása je pro každého něco jiného, ​​ale myslím si, že krása je něco, co vychází zevnitř – je to být sebevědomý, hrdý a slavit odstíny, které z vás dělají jedinečné „vy!“ Krásu vnímám jako neustálý osobní proces. Každý člověk je na své vlastní cestě a časové ose, aby objevil svou vlastní krásu.

Otázka: Co pro vás znamená „čistá krása“? odpověď:

Čistá péče o všechny lidi ao planetu byla vždy nedílnou součástí DNA naší značky. Když jsem se rozhodl vytvořit Briogeo, věděl jsem, že chci neustále vybírat prospěšné složky, které budou i nadále přinášet zdravé a zářivé výsledky pro všechny typy vlasů.

Naše metodika 6-free znamená, že vždy říkáme „ne“ nepotřebným složkám, které by mohly mít vedlejší účinky, se kterými nejsme spokojeni, jako jsou tvrdé sulfáty, silikony, parabeny, ftaláty, DEA, umělá barviva a další pochybné složky, které jsou zakázány I.

Jsme také nadšeni, že můžeme zintenzívnit naše úsilí o udržitelnost a programy recyklace. Od roku 2021 jsme z našich sad pro péči o vlasy odstranili všechny plastové podnosy. Navíc 99 % našich obalů a sekundárních krabic je certifikováno FSC (Forest Stewardship Council), což zaručuje, že naše materiály pocházejí z zodpovědně obhospodařovaných lesů, které respektují místní životní prostředí. Na naší webové stránce máme také podrobného průvodce recyklací, abychom eliminovali dohady o tom, že našim mezerám a komponentám dám druhý život.

Otázka: Je to měsíc černé historie; Jakými způsoby lze kosmetický průmysl prezentovat jako komunita černých podniků? odpověď:

Je důležité, aby se maloobchodníci nadále pozitivně a hlouběji zaměřovali na diverzifikaci svých produktových řad a zároveň zdůrazňovali zakladatele společnosti Black a jejich příběhy. Tým Briogeo bude nadále využívat naše platformy k propagaci jiných společností vlastněných černochy. Například jsme spustili měsíční sérii reflektorů, které zdůrazňují kosmetické značky vlastněné Blackem, které máme rádi. Na počest měsíce černošské historie máme v akci další týdenní sérii, jakož i diskuse u kulatého stolu, abychom ještě více posílili černošskou komunitu a její hlasy.

V lepší budoucnosti, kdy lidé zažijí značku a její marketing, by se každý – bez ohledu na barvu pleti, strukturu vlasů, tvar, velikost, etnickou příslušnost a původ – měl cítit pochopen a osloven. Doufám, že uvidím více kosmetických značek, které slaví všechny druhy lidí!

Napsat komentář