oslava nekonečných vlastností a použití| Zdravápleť

Mar 18 Vlastnosti bambuckého másla pro péči o pleť

Vždy bambucké máslo Je nejpoužívanější ve světě kosmetiky a osobní péče, protože jde o přírodní produkt s řadou výhod: výkonný regenerátor buněk při aplikaci na kůži jako a výborný hydratační prostředek. Dnes vám povíme o některých úžasných výhodách implementace do vaší každodenní rutiny. Takže pozor: protože tohle jsou některé z vlastností bambuckého másla.

Bambucké máslo: váš nový nejlepší spojenec

Bambucké máslo je jako stvořené pro všechny, kteří chtějí o svou pokožku pečovat, ale obzvlášť vhodné je pro suchou a poškozenou pokožku. Díky své silné hydrataci a výživě zlepšuje elasticitu pokožky, vyhlazuje vrásky a opravuje jizvy a popáleniny. Je také ideální pro dermální problémy, jako jsou strie, suché ruce a dokonce je účinný i proti akné. Kromě nich protizánětlivé vlastnosti Jsou překvapivé, výrazně zmírňují bolesti způsobené artritidou nebo revmatismem. Pokud by tohle všechno nestačilo, je to přirozený ochránce před sluncem, který zabraňuje spálení a chrání tělo před extrémními teplotními změnami.

Ideální krém pro vaši každodenní péči

Bambucké tělové máslo ze Španělského institutu

Bambucké tělové máslo ze Španělského institutu (3,44 EUR)

Teď, když znáte všechny výhody bambuckého másla na vaši pokožku… ještě jste ho nevyzkoušeli? V Zdravaplet to napravíme. Proto jsem zařadila Bambucké tělové máslo od Španělský institut v Primorské skříňce v březnu. Tělové máslo, které vyživuje, chrání a regeneruje pokožku, protože je přirozeným zdrojem vitamínů A, D, E a F, hloubkově hydratuje pokožku a proniká tam, kde jiné krémy nedokážou. Díky praktickému 50 ml formátu ji můžete pohodlně nosit kdekoli, přičemž nezabere mnoho místa.

Zlepšete svou pleť ještě dnes.

Napsat komentář