Ošetření obličeje v centrech estetické medicíny

Svět obličejových ošetření je obrovský. Určitě jste to chtěli udělat už několikrát, ale neudělali jste to, ať už z nevědomosti nebo z dezinformací. Je pro nás obtížné vědět, který si vybrat podle potřeb naší pleti a to jsem zde dnes vyřešit já.

Protože každá pleť je svět a její potřeby se mění, chci vám to sdělit jaké typy péče o obličej Umíme to udělat v medicínsko-estetické ambulanci, abyste měli všechny informace a uměli se rozhodnout, která vám prospívá nejvíce.

Ošetření obličeje: návod, jak je znát a umět si vybrat

Jak již bylo řečeno, chci zdůraznit, že první věc, kterou bychom měli udělat, je jít do příslušného kosmetického centra. The první návštěvy Vždy jsou zdarma a pomáhá nám znát centrum, vidět jaké vjemy nám nabízí a hlavně popovídat si s profesionálem, který bude moci na vlastní kůži prověřit potřeby naší pleti. Samozřejmě, jak vám vždy říkám, jít do důvěryhodných center. To je to záruka a jistota když se svěříš do jejich rukou.

Přesně to se stalo mezovitálníestetické medicínské centrum v Zaragoze, díky kterému jsem se seznámila Instagram.

Mnozí z vás se mě na sociálních sítích ptají na některé léčby, které se objevují v tomto příspěvku, a já jsem se chtěl dobře zdokumentovat a najít důvěryhodné centrum, které bych doporučil.

rozhodl jsem se vyčíslit různé ošetření obličeje v závislosti na stupni hloubky léčby.

Začnu s peelingléčby, které lze provést u lidí všech věkových skupin a které nevyžadují zásahy ani jehly.

Budu mluvit dál mezoterapie obličeje a nakonec ošetření obličeje s větší technikou a hloubkou, které jsou zahrnuty v rámci omlazení obličeje. Tak už se s nimi nebavím a trávíme s nimi čas 😉

 • peeling
 • mezoterapie obličeje
 • omlazení obličeje
  • plniva
  • Botox
  • kolagenové induktory
  • Napínací dráty
  • tmavé kruhy / kapsy
  • přetvařování

peeling

Jak už jsem zmínil, chemický peeling vy slupka které se vyrábějí na kůži pomocí alfa hydroxykyselin a dalších účinných látek. „Peeling“ znamená peeling a to se provádí s většinou těchto kosmetických přípravků. Kvůli chemickému peelingu obnova buněk probíhá rychle a kontrolovány as nimi můžete léčit i různé potřeby pleti aknéa stárnouta hyperpigmentacemimo jiné úklid nebo jídlo.

Jedná se o minimálně invazivní ošetření obličejeale s vynikajícími výsledky pro dobře upravenou a zdravou pokožku.

Peeling lze použít také jako ošetření samo o sobě nebo jako součást dalších následných ošetření, jako jsou výplně nebo mezoterapie obličeje.

Mezi různými typy peelingů můžeme nalézt:

revitalizační peeling

Používá se k zesvětlení mdlé pleti ak zářivému vzhledu při speciálních událostech, jako jsou svatby.

Antioxidační peeling

Antioxidanty se zase vyrábějí pro přípravu obranyschopnosti pokožky během období slunce a tepla. Tímto způsobem jsou silnější v boji proti volným radikálům a oxidaci pokožky, které v létě velmi ovlivňují kůži.

Fotoopravný peeling

Tento peeling se používá na pokožku poškozenou sluncem, jejíž tón není homogenní.

peeling proti stárnutí

Toto ošetření proti stárnutí působí od mírných až po vážné vrásky, pomáhá zlepšovat jednotnost pleti a ochabovat.

Uzavírací peeling

Jak už název napovídá, zpevňující peeling pomáhá zlepšit hladkost zralé pleti, která ztratila svůj tón.

Peeling proti akné

Peelingy proti akné jsou široce používány a velmi dobře fungují na jizvy po pupíncích. Krása těchto profesionálně vyrobených peelingů je v tom, že dokážou léčit cokoli od středně těžkého akné až po zánětlivé papulopustulózní akné.

Anticouperózní peeling

Tento typ je indikován pro citlivou, reaktivní pokožku, která má vysokou křehkost žilních kapilár.

Depigmentační peeling

Velmi účinný pro pokožku s melaninovými skvrnami a hemosiderinovými skvrnami. Je to ten, který se používá k charakteristické hyperpigmentaci obličeje, je také velmi užitečný pro tmavé kruhy, dekolt, ruce atp.

mezoterapie obličeje

The mezoterapie Používá se k omlazení, revitalizaci a tonizaci pokožky obličeje, krku, dekoltu či rukou. vy mikroinjekce přízně stimulace klíčových prvků pro udržení mládí pokožky, jako např. kolagen nebo elastin. Tímto způsobem se zpomaluje oxidační proces pokožky odstraňuje drobné vrásky nebo se zlepší problémy s ochabnutím a ochabnutím v obličejovém oválu.

díky pleťová mezoterapie dostane jasnější as větší tloušťkou, poskytující objem a regeneraci tkání. Zlepšuje také hydrataci.

K jeho realizaci se používají různé prostředky v závislosti na potřebách každého člověka. Proto, jako u všech ošetření obličeje, první věc, kterou musíte udělat, je osobní posouzení.

Mezi nejpoužívanější najdeme:

 • vitamíny, stopové prvky nebo AMINO
 • peptid
 • Kyselina hyaluronová
 • MĚL JSEMa tak dále

Toto ošetření může absolvovat kdokoli, což zaručuje větší výsledky, pokud se provádí, když se na pokožce začínají objevovat první známky stárnutí.

Je to účinný způsob, jak pomoci pokožce bojovat proti vlastním mechanismům proti oxidaci způsobené v mnoha případech sluncem.

The mezoterapie obličeje funguje skvěle, když chcete snižuje ochabnutí Y dodává jas a hydrataci.

omlazení obličeje

Omlazení obličeje zahrnuje různá ošetření, jejichž cílem je obnovit kvalitu pokožky a obnovit hladkost a dobrý vzhled.

Mnohé z nich navíc pomohou přetvařovat oblasti naší tváře, aby jí dodaly mládí či napravily asymetrie.

Proces aplikace těchto ošetření se provádí injekcemi s různými účinnými látkami, aby se dosáhlo očekávaných výsledků.

Botox nebo botulotoxin

Jednou z nejznámějších technik je botox nebo botulotoxin co dostanete, je a paralýza obličejových svalů, které v důsledku obvyklého stahování našich svalů končí tvorbou malých záhybů nebo vrásek.

The účinek botoxu není trvalý takže musíte obnovit svou žádost, jak to zváží ošetřující odborník.

Obvykle se používá v oblasti tvář, zamračí se nebo pro výrazové vrásky objevovat se kolem oči.

Injekční kyselina hyaluronová – Výplň na obličej

The výplně kyseliny hyaluronové injekčně jsou jednou z nejlepších možností pro zlepšení určitých oblastí naší tváře.

Tato léčba sestává z transepidermální injekce specifické kyseliny hyaluronové pro tyto oblasti.

S ním budete dostávat zvýšit hlasitost oblastí, které ji ztratily nebo v jiných případech vyhlazují pokožku a redukují vrásky.

The výplně kyseliny hyaluronové může trvat od 6 měsíců až 1 rok v závislosti na každém pacientu. Nejčastěji jsou obvykle výplně rtůod lícní kosti, oválné spánky obličeje nebo brady.

přetvařování

v výplně kyseliny hyaluronové najdeme také na přetvařování. Léčba se kterou přetvařuje nos, aniž by musel projít operačním sálem a jeho účelem je korigovat tvar nosu ke zjemnění nosních úhlů nebo předefinovat špičku nebo můstek.

Způsob, jak toho dosáhnout, je však prostřednictvím infiltrací kyseliny hyaluronové a jiných účinných látek vstřebatelný. Takto je výsledek velmi přirozený a bez nutnosti operace.

Odstraňte tmavé kruhy a sáčky

Přibližování se k tmavému kruhu se může lišit v závislosti na osobním problému pacienta, kterým může být problém s barvou, ztráta objemu nebo problém s vakem.

S výplní kyseliny hyaluronové v očích a plocha povrchu zmizí typický klesající znak tmavých kruhů a může dokonce zlepšit zbarvení.

Účinek obvykle trvá mezi 6 a 12 měsíců a jak již bylo zmíněno, bude to záviset na pacientu.

V případě vaků lze provést specifické ošetření k odstranění progresivního tuku. Sestává z injekce produktu (Prostrolane Inner B-SE), může být zapotřebí více než jedno sezení.

Napínací dráty

Tahové dráty (polydioxanon) mají funkci stimuluje fibroblastybuňky citlivý od zeleniny a ovoce vlákna z kolagenu a elastinuzvládání prokrvení pokožky a dlouhotrvající liftingový efekt. Tímto způsobem jsou kontury redefinovány, vrásky jsou redukovány a dodává se objem.

Anoa vloží se do dermis a při aplikaci vzniká fibróza kolem nich, což způsobuje tahový efekt. tato vlákna jsou reabsorbovány časem jde o neinvazivní ošetření bez bolesti a velmi rychlé.

Po aplikaci drátů je pozoruhodný liftingový efekt s možností edému, který po několika dnech zmizí. The Výsledek které přidávají NÁPADNÍ bude pozorován o dva nebo tři měsíce po umístění.

Ošetření ke zvedání příze může trvá asi rokv závislosti na stavu pokožky pacienta.

Spolu s napínacími dráty se k tomuto účelu používají také ošetření jako Ellanse (polykaprolaktonové mikrokuličky) nebo Faceten (hydroxyapatit vápenatý).

Úspěšné ošetření obličeje: kvalitní produkty a spolehlivá centra

The klíč tak tohle všechno ošetření obličeje zůstává přirozené a být účinný znamená používat Kvalitní produkty se kterými jsou výsledky optimální.

Kromě toho je velmi důležité jít do referenční centra dej nám jistotu a jistotu. Proto se vždy snažím doporučit místa, kde jsem byl, nebo kde šli moji blízcí a dosáhli velmi dobrých výsledků, jak už to bývá. mezovitální, Estetické lékařské centrum v Zaragoze více než 20 let zkušeností v čele s Dr. Esther Puyol a Dr. Montse Pueyo.

Provádějí všechna tato ošetření tváře, která jsem zmiňoval (a mnohá jiná?) a ze kterých jsem viděl úžasné výsledky jako např.. výplň rtů s tím, co udělali jeden z mých přátel který vzešel z předchozí nepříliš dobré zkušenosti s jiným centrem. The Opatrněa radu a kvalitu Výsledek byl nepřekonatelný a můj přítel byl nadšený.

Věděli jste o těchto kosmetických přípravcích? který nejvíce upoutává tvou pozornost?

Napsat komentář