originální rtěnka a 7 film| Zdravápleť

6. duben Mezinárodní den líbání: 7 rtěnek, se kterými můžete nabídnout filmové polibky

Zveřejněno v 10:00 v Makeup od Lauren Izquierdo

Jsou tam zdvořilostní polibky, vášnivé polibky a další, které by měly mít v pozadí soundtrack. A pokud patříte k těm, kteří chtějí Mezinárodní den líbání oslavit stylově, nenechte nic náhodě! Ani tvoje rtěnka.

Co je Mezinárodní den polibků

Pokud jsem ti řekl, že ano Světový den polibků je den, kdy se slaví nejdelší polibek na světě? Není to oslava se starodávnou tradicí, ale v posledních letech se stala velmi aktuální, na které páry slaví svou lásku a romantiku ve velkém stylu. Všechno se datuje do roku 2011. Thajsko se rozhodlo uspořádat soutěž „nejdelší polibek na světě“ a pár vytvořil nový rekord: 46 hodin, 24 minut a 9 sekund. V roce 2013 tentýž pár překonal stejný rekord, když se líbali, aniž by na vteřinu vzlétli, 58 hodin, 35 minut a 58 sekund. Můžeme si jen myslet: wow.

Triky, aby se rtěnky nepřenesly

Nevíme, jestli nosili rtěnku, ale někdy může být tento ikonický makeup produkt tím nejhorším partnerem romantiky. Protože přestože je symbolem odvahy, válečného vítězství a smyslnosti, když dáte vášnivý polibek a rtěnka nestojí na místě, obraz je všechno, jen ne romantický.

  • udělejte si peeling na rtech. Proveďte tento kosmetický tip alespoň jednou týdně. Pokožka, kterou máme na rtech, je velmi tenká a citlivější než zbytek obličeje, a proto má tendenci hromadit více odumřelé kůže, což způsobuje skvrny a čárové kódy (mimochodem velmi nevzhledné).
  • dobře je navlhčete. Jsou chvíle, kdy nám rtěnky na rtech nelepí, protože nejsou hydratované. Použijte dobrý balzám na rty a pokud nevíte, kde začít, necháváme vám seznam těch nejlepších.
  • Co se týče makeupu, nic kakaového. Rty by měly být vždy čisté a suché, protože když předtím nanesete kakao, rtěnka se stává nestabilní.
  • Trik s primerem (rty). Před natíráním rtů je dobré nanést dotek tekutý základ na rty a pak pár volných prášků.
  • barva. A pokud možno s dlouhotrvajícími recepturami.
  • kapesník Stahování rtů ubrouskem mezi nimi je nejstarší (a nejúčinnější) trik, který vizážisté používají. Funguje to a zachrání vaše zuby před skvrnami.

Nejlepší rtěnky International Kiss Day jsou v Zdravaplet

Maybelline New York SuperStay Matte Ink Spiced Edition

Stane se vaším nejlepším esem v rukávu! Zapomeňte na úpravy. Díky svému aplikátoru ve tvaru šipky tato tekutá rtěnka kondenzuje optimální množství produktu, což vám umožní vychutnat si úplné krytí jedním tahem. mimo, Je odolný vůči vodě, vlhkosti a tření. Získejte rty odolné vůči polibkům!

Dlouhotrvající matná rtěnka BOURJOIS Rouge Velvet Ink

Nabízí vám ty nejintenzivnější barvy s dlouhotrvajícím povrchem a maximální přesností. Prémiová rtěnka s delší výdrží a intenzivnější barvou. Díky jemnému aplikátoru se rty velmi snadno přesně konturují a vyplňují. Nejlepší? Nabízí maximální pocit pohodlí a dlouhotrvající sametový finiš.

Dlouhotrvající matná rtěnka BOURJOIS Rouge Velvet Ink

Dior Red Dior Forever Liquid

Je to první ultrapigmentovaná tekutá rtěnka Dior, nepřenášecí, s jasnými ultramatnými odstíny, které odolávají kontaktu. Nesedí v liniích rtů, nešpiní se, nehýbe se ani nešpiní ani pod látkami či maskami. Rouge Dior Forever Liquid posouvá hranice nošení s ultrajemným složením. Bez materiálového efektu, který poskytuje rtům přirozený komfortní efekt, barva této nepřenosné rtěnky pokrývá rty téměř nepostřehnutelným filmem a barvou nebývalé intenzity, která vydrží 12 hodin.

Dior Red Dior Forever Liquid

LIQUE LIQUE REVLON Colorstay Satin Ink

Budete to milovat, protože tato 16hodinová tekutá rtěnka je na dotek stejně dobrá, jako vypadá. Překvapivě pohodlný a lesklý je vyroben z nevysušujícího oleje ze semen černého rybízu a vitamínu E. Jeho flexibilní složení se navíc pohybuje s vašimi rty, aby se zabránilo popraskání barvy.

LIQUE LIQUE REVLON Colorstay Satin Ink

Červená Wibo rozkošná podložka

Je to dlouhotrvající, vysoce pigmentované složení, které perfektně kryje v jedné aplikaci. Díky snadné aplikaci a matné povrchové úpravě, Červená Wibo rozkošná podložka nechte své rty vypadat krásné a výrazné po celý den. Důkaz polibku.

Červená Wibo rozkošná podložka

Červená Yves Saint Laurent Red Pure Couture The Slim

Chcete-li se cítit vyzváni a silní, Pure Couture Red The Slim od Yves Saint Laurent je vaším dokonalým spojencem. Rtěnka, která poskytuje intenzivní krytí a barvu s dlouhotrvajícím pudrovým matným výsledkem. Tato tyčinka, navržená pro dokonalou aplikaci, bezvadně a hladce taje na rtech.

Červená Yves Saint Laurent Red Pure Couture The Slim

Lesk na rty Shine Loud z NYX

Je to vysoce pigmentovaná tekutá rtěnka s výdrží až 16 hodin a beze stop. Jediným potáhnutím nabízí toto příjemné, lehké, veganské složení zářivé barvy s ultrajasným, nelepivým povrchem. Jednoduše zkombinujte vysoce pigmentovaný základní lak, obohacený o oleje na rty a vitamín E, s ultra lesklým, nepřilnavým povlakem pro skvělý lesk.

Lesk na rty NYX Shine Loud

Napsat komentář