Opalovací krém Alma Secret

Už víte, že ráda zkouším kosmetiku, ale pokud je tou kosmetikou opalovací krém, o to víc. Jak většina z vás ví, existují dva druhy opalovacích krémů: cel fyzické (anorganické) a chemikálie (organické). Je kolem nich spousta kontroverzí. Ale je-li jedna věc jistá, je to tak fyzické opalovací krémy nebo minerály většinou zanechají více bělavá kůže a textury jsou mnohem hustší, proto se jim mnoho lidí vyhýbá.

Pokud jste některý z nich četli mé solární příspěvky Budete vědět, že mám velmi rád fyzické filtry. Ani ne tak kvůli její textuře, ale kvůli její funkci odrážet sluneční světlo, abychom se nespálili. I když je pravda, že textura nás zvykne „hodit zpět“, kosmetický průmysl to vyřešil nanočásticemi. Další slovo, které přineslo a přinese mnohé debaty.

Jisté je, že se jim to podařilo fyzické filtry nezanechávají bílé stopy tím, že je zkonvertují na nano (INCI zní takto: [nano] ). Ale samozřejmě hluk přišel, když mnohé studie tvrdily, že jako malé částice už nezůstávají jen na povrchu pokožky, jak to dělají tyto filtry, když jsou v normálním stavu, ale pronikají i do hlubších vrstev. . Ale to je na jiný příspěvek, takže se do toho nebudu míchat, jen jsem chtěl uvést do kontextu.

Opalovací krém Alma Secret SPF 50

Jelikož vyšetřování rychle postupovalo, vydal jsem se jednoho najít zcela fyzický opalovací krém bez nanočástic aby pokožka zůstala co nejbílejší (pro mě nechat normálně se zdá poněkud komplikované). Proto jsem se setkal na této nové cestě Opalovací krém Alma Secret SPF 50.

Když vyskočím z řady, dnes budu mluvit o dvou produktech současně. Protože společnost Murcian ho přinesla na trh Ochrana obličeje SPF50 a ochrana těla SPF50.

Oba se vyznačují tím, že jsou vyrobeny z krémů jen s fyzikálními filtry a bez nanočástic. právo na všechny typy pleti as vysokým příjmem olejů a vitamínů aby byl více zvlhčující a výživný. z chrání před všemi druhy záření (UVA, UVB, IR a HEVis)

Tělový opalovací krém Alma Secret SPF 50

 • Suma: 100 ml
 • cena: 699 Kč
 • přísad (INCI): Barbadensis šťáva z listů aloe, oxid zinečnatý, kaprylát/kokosová kapary, dikaprylkarbonát, Prunus Amigdalus Dulcis olej (mandlový olej), propandiol, oxid titaničitý, extrakt z měsíčku lékařského, olej ze semen Helianthus annuce , glycerylstearát, kalusová kultura Gossypium Herbaceum (arabská bavlna), olej ze semen Rubus Idaeus (malinový olej), extrakt z listů Camellia Sinensis (bílý a zelený čaj), askorbylpalmitát (stabilní vitamín C), niacinamid (vitamin B Parkii máslo (bambucké máslo), Aqua (termální voda), tokoferol (vitamín E), extrakt z asijské centely, extrakt z punského květu granatum, extrakt z kořene Glycyrrhiza Glabra, kyselina stearová, xantanová guma, chlorid sodný, oxid kremi , kyselina dehydrooctová, Aroma , Alkohol, Benzylalkohol.

Co se týče složení, není co dodat. vzít dva běžné fyzikální opalovací krémy (oxid titaničitý a oxid zinečnatý) bez nano. Kromě toho obsahuje exkluzivní složku Arabian Cotton®, která je podle značky přírodním a inovativním biotechnologickým aktivem extrahovaným z kmenových buněk z Arabské bavlny, rostliny, která žije v extrémních slunečních podmínkách a bude působit posilováním vlastních mechanismus. obrana kožních buněk v boji proti fotostárnutí, spálení sluncem a vzniku pigmentových skvrn. O této ingredienci vám můžu něco málo říct, protože o ní slyším poprvé a hlavně o jejích protislunečních vlastnostech.

Odvolávajíc se na textura je hustá a bílá. Dám sem obrázek, jak to vypadá (část nejblíže lokti je ta, která nemá krém a je vidět kontrast). Musíte tvrdě pracovat, aby se to vstřebalo vždy je tam bílý pruh (možná po hodinách to trochu zmizí), ale pokud zpozorujete rozdíl.

Přesto, textura není špatná a už vůbec ne mastná což je přinejmenším ocenitelné, protože pokud byla bílá hlíza lepkavá vedle ní, zastavte ji a pojďme.

Myslím si, že pokud jste velmi, velmi bílá a dáte si krém, nebude to až tak vidět, ale jakmile začnete mít tón, je „Casper efekt“ stále zřetelnější. Takže pokud se obvykle neopalujete, může to být možnost, chcete-li krém jen s fyzickými filtry.

Po celém dni s ní velmi dobře se pohybuje ve sprše a můžu zaručit, že chrání a že se opálíte, i když ho nosíte, protože je jediný, který používám odkdy jsem šel na pláž a už mám dobrý tón.

Opalovací krém na obličej Alma Secret SPF 50

 • Suma: 50 ml
 • cena: 799 Kč
 • přísad (INCI): Šťáva z listů aloe Barbadensis, oxid zinečnatý, kokokaprilát / kaprát, dikaprylkarbonát, propandiol, extrakt z měsíčku lékařského, olej ze semen Helianthus annuus (olej z měsíčku lékařského), oxid titaničitý, skvalan, ceteid glute glycerylstearát, kalusová kultura Gossypium Herbaceum (arabská bavlna), kyselina hyaluronová, extrakt z listů Camellia Sinensis (bílý a zelený čaj), askorbylpalmitát stabilní), niacinamid (vitamin B3), pantenol, astaxanthin, extrakt z . ), Aqua (termální voda), Tokoferol (vitamín E), extrakt z Centella Asiatica, extrakt z květů Punica Granatum, kořen Glycyrrhiza Glabra, kyselina stearová, xantanová guma, chlorid sodný, oxid křemičitý, sorban draselný, kyselina dehydro , benzylalkohol .

Jako složení je INCI obou krémů velmi podobný. S určitým rozdílem, jako je to, že tvář nahrazuje bambucké máslo například kyselinou hyaluronovou.

Jedním z nejzřetelnějších rozdílů mezi nimi je barva. obličejová obrazovka ne bílé, ale hnědé. Barva je velmi podobná Heliocare minerální chránič. Jisté je, že nemá specifické barvivo, ale při nanesení na obličej zanechává bílou stopu, ale ne takovou jako na těle.

Smět něco méně zřejmého než tělo ale když jsem isla do bazénu tak mi to bylo trosku jedno ale když jsem isla s ní ven tak jsem se musela podat Opalovací krém Singuladerm.

Textura je také více ceněná než u jiných chráničů, které vám brzy ukážu na blogu, ale stále je jakási hutná, názor sdílím s Dianou z Mezi kartáči a lopatkami která testovala oba produkty.

Můj názor

Tuto poslední část rozdělím mezi výhody a nevýhody, které vidím v těchto opalovacích krémech Alma Secret.

Výhody:

 • velmi dobré ingredience
 • Nevysušuje pokožku
 • Chrání před vším slunečním zářením
 • krásná textura
 • zvlhčuje
 • Je biologicky odbouratelný
 • Pro všechny typy pokožky
 • Může být použit u dětí od 3 let

Nevýhody:

A řeknete si, že to má spoustu výhod a jednu nevýhodu. Ale osobně, že nepohodlí zvládne všechny body ve prospěch. Přiznám se, že bílá cesta se mi nelíbí. Stejně tak, když jsem doma a nikdo mě neuvidí, může se to stát, ale pokud jsem na pláži nebo u bazénu, raději používám opalovací krém, který kombinuje fyzikální a chemické filtry.

Ano, opravdu, obě jsou fenomenálně bezpečné a přestože opalovací krémy většinou nehydratují, jak jsem vám již řekla v průvodce výběrem ideálního opalovacího krémuv tomto případě máte ingredience, které pomáhají výživu a hydrataci zároveň chrání před sluncem a to se mi líbí.

Podle mě, pokud máte bílou pokožku, zdá se mi to jako skvělá možnost, ale nám, co se v létě opalujeme, mi to až tak nevyhovuje. Zatím budu pokračovat v hledání opalovacího krému, bez nanočástic, který nevybělí pokožku, i když začínám být přesvědčen, že je to složitější, než jsem čekal. Ale nevzdávám se a teď zkouším něco, co mě možná překvapí. Dám to na test a řeknu vám to!

⭐Skóre: 7/10

Pokud někdo zná fyzický opalovací krém bez nanočástic, nechte mi ho v komentářích a já ho otestuji!

Ještě jste nečetli rozšířený příspěvek, který jsem věnovala známému krému Lidl? Toto si nemůžete nechat ujít!

Napsat komentář