Olivia Garden kartáče proti zlomení

Byl jsem blízko 8 let používání známého Tangle Teezer. Když jsem zjistil, že si vlasy nepolámala a podařilo se jí je strhnout, věděl jsem, že musí být moje. Za ta léta jsem s ním byl velmi spokojen až do posledních dnův holičství, Byla jsem nevěrná ?

Nevím jak pro vás, ale pro mě je česání a úprava mokrých vlasů ve vlasech jedním z nejhorších momentů mého dne. Velmi miluji své vzácné vlasy a vidět bezohledného kadeřníka při práci, jak mě česa takovými brio, shora dolů, mi zabírá roky života.

Jisté je jen to, že když jsem byl druhý den a nastala ta osudná chvíle, moje kadeřnice vytáhla ze šuplíku kartáč, který jsem ještě neviděla. Zavřel jsem oči, jako by mě chtěl vzít na jatka, a když mi ho dal na vlasy, udělal ten zázrak?

Moje zaražená tvář zřejmě mluvila za všechno a dokud se moje kadeřnice smála, nezbývalo mi nic jiného, ​​než se jí zeptat, co je to sakra za zázrak.

Cítil jsem a příjemná masáž, a odkdy mi ho dal na temeno a sklouzl mi na hlavu, ani jeden tahák! (což je s mými vlasy nemožné, přísahám!) tak během kapilárního orgasmu Věděl jsem, že si ho musím koupit, ale teď!

Zmiňovaný zázrak je Olivia Garden FingerBrush kartáč proti lámání vlasů a na vině je jeho konkrétní tvar a jeho různé komponenty rovný vlasový styling pro suché i mokré vlasy.

Olivia Garden Fingerbrush Kartáč na vlasy proti lámání

Co je na tomto kartáči proti lámání vlasů tak výjimečné? No a tady vysvětlím, jaké jsou pro mě jeho TOP vlastnosti:

Flexibilní a ručně tvarovaný design

Jeho flexibilní a konkávní design tlumí účes a přizpůsobí se kulatému tvaru naší hlavy. Design pro masáž pokožky hlavy na suchých i mokrých vlasech.

Směs kančích štětin a nylonových štětin

Směs kančích štětin a nylonu je částečně vinná za tento kartáč proti lámání vlasů, který tak dobře funguje. 100% kančí kartáče se vždy používaly v kartáčích na dodání lesku vašim vlasům a toto je jejich funkce, která vám pomůže lépe rozčesat vlasy a dodat jim lesk.

Nylonové kartáčky, které jsou zakončeny zaoblenou špičkou a jsou delší než kartáče na divočáka, zase provedou lehkou masáž pokožky hlavy a eliminují statickou elektřinu, a tedy i vráskání. Jsou to ionizované a antistatické nylonové štětiny, pomocí kterých získáte jemnější a lesklejší vlasy.

Jeho struktura umožňuje cirkulaci vzduchu

Tento hřeben byl navržen tak, aby dosáhl mnohem rychlejšího sušení díky velkým větracím otvorům, které podporují cirkulaci vzduchu. Proto není třeba dávat fén na velmi vysoké teploty, a proto jsou vlasy mnohem méně poškozené.

Je to velmi jednoduché

Další velkou výhodou tohoto kartáče proti lámání vlasů je, že přesto, že je dlouhá, je velmi lehká a pohodlná.

Olivia Garden Reviews kartáč proti lámání vlasů

No, jak jsem řekl, když jsem odešel z holičství, vešel jsem do své přítelkyně Amazon, protože žádnou neměla. Takže tady vás nechám link kde jsem to koupil za cca 16€.

Používám ho už měsíc a půl a už se mnou přišel na výlet. A že jsem mu musela přidat další toaletní tašku, aby mě vzal, protože to stačí délka (27 cm).

Kartáč na vlasy Olivia Garden proti lámání nic netáhne, je opravdu kouzelný. ¡Mnohem lepší než Tangle Tezeer! A je pravda, že odchází velmi lesklé vlasy Y bez kudrnatěníco je pro mě bod.

V mém případě mám vlnité vlasy když to přejdu vezměte spoustu vlny a proto ho používám jen když je mokrý hned po umytí nebo v těch dnech kdy se chystám do ohonu.

Avšak pro lidi s rovné vlasy musí být úžasné, protože zabraňují vráskám a dodávají jim hodně lesku.A také, pokud jste zvyklí na úpravu vlasů fénem, ​​tento kartáč na vlasy proti lámání je také skvělým spojencem.

Je vyroben z plastu se hedvábný dotek že navíc zabraňuje uklouznutí ruce a rukojeti se perfektně drží bez problémů. Navíc je super světlo.

Jsem si jist, že tam bude Top 10 objevů letošního roku 2020 a dokonce se doporučuje pro všechny typy vlasů, ať už dlouhé nebo krátké, rovné nebo kudrnaté.

Znali jste tento typ kartáče proti lámání vlasů? Pokud to někdo zkoušel, řekněte mi své zkušenosti v komentářích, chci si vyměnit dojmy ?

Napsat komentář