OlioVita Sun by Vitae – Zkušební kosmetika

Ti, kdo mě znáte, už víte obránce jsem z opalovací krém 365 dní v roce. Vždy se snažím uvědomovat si důležitost ochrany před slunečním zářením, aby naše pokožka zůstala mnohem mladší a zdravější.

Četl jsem to už dávno Opalovací krém je nejlepší krém proti stárnutí který existuje ale Ano, navíc my nás chrání nejen venku, ale také zevnitřBudeme mít jeden v závislosti na úplnější bariéře.

Nikdy jsem nebral doplňky stravy, abych se chránil před sluncem. Ale před pár lety jsem je začal zkoušet a uvědomil jsem si, že ochrana je mnohem lepší. Hořel méně a bronz, který jsem získal, byl mnohem hezčí a odolnější. Proto je beru už od května.

Ochrana před sluncem a vnitřní hydratace s OlioVita Sun.

Používal jsem to minulý rok OlioVita (od značky Vitae), někt kapsle pro vnitřní hydrataci kůže, která ohromili mě. Takže letos, když jsem viděl na vašich sociálních sítích OlioVita Sun. Bylo mi jasné, že pro rok 2020 bude mým ústním ochráncem!

Nejvíce mě zaujalo to s OlioVita Sun. Nejen já vím poskytuje pokožce ochranu před volnými radikály generovanými sluncem ale také hydratuje zevnitř, dosažení optimálního stavu sliznic a hlubších vrstev kůže.

Jeho přírodní složky a výborné složení mě přesvědčily a proto vám chci dnes jeho složky rozložit trochu podrobněji a popovídat vám o mých zkušenostech s nimi.

OlioVita Sun, doplněk k ochraně pokožky před sluncem uvnitř

  • Suma: 30 kapslí (1 kapsle denně)
  • Bezlepkový
  • Bez laktózy
  • bez fruktózy
  • Nízký obsah sodíku
  • cena: 24,95 EUR (Přímý odkaz)
  • Složení (INCI): Rakytníkový olej (hippophae rhamnoides), tobolka (hydroxypropylmethylcelulóza, oxid titaničitý), grapefruitový extrakt (citrus paradisi), extrakt z rozmarýnu (rosmarinus officinalis), oxid křemičitý, vitamín D3 (cholekalciferol).

Povím vám něco málo o jeho složkách, protože si myslím, že je to úspěch, pokud jde o ochranu vašich fotografií zevnitř.

Vede INCI Rakytníkový olej Známý pro vysoký obsah omega 7. Tato složka je součástí buněk a sliznic a je zodpovědná za udržuje hydrataci a bojuje proti oxidačnímu poškození získání větší elasticity pokožky.

Zvyšuje se i antioxidační zátěž extrakt z grapefruitu a extrakt z rozmarýnu. S nimi si uvědomíme, že kůže snižuje solární erytém.

nakonec vitamín D důležitý prvek, pokud jde o orální opalovací krém. Tohoto vitamínu je v našem těle obvykle nedostatek a pokud se vystavíme slunci, nedostatek vitamínu D nás učiní zranitelnějšími vůči poškození sluncem. Proto je obvykle klíčovou složkou všech orálních opalovacích krémů na trhu. V případě OlioVita Sun je množství vitamínu D, které obsahuje, zároveň doporučenou denní dávkou.

Ochrana proti UVA, UVB, infračervenému a viditelnému světlu

Podívejte se na toto s málo přísad a přírodníčelíme a velmi silný a efektivní doplněk. A říkám vám to proto, že mnohé orální opalovací krémy, které můžete nalézt od jiných značek, mají tendenci být slabé, pokud jde o přiměřenou ochranu, protože obvykle nepokryjí celé spektrum tak, jak to je. OlioVita, která bojuje proti UVA, UVB, infračervenému a viditelnému světlu.

Doplněk je dán příjmem hydratace což není běžné mezi tímto typem doplňku stravy.

Mé názory na OlioVita Sun de Vitae

Miluji tyto kapsle! Využít je byl úspěch. Velmi se mi líbí jeho složky a myslím, že je to dobrá, hezká a levná možnost, jak vás ochránit před sluncem uvnitř..

Netrpím alergiemi ani intolerancí na slunce, ale znám lidi, kteří je užívají k prevenci reakce a OlioVita Sun na nich funguje!

Bere je celý rokjak odborníci doporučují, to, co pokožka dosáhne, je mít a dobrá hydratace vždy vnitřní (což nám ve většině případů chybí) a také pomáhá zabraňuje vzniku skvrn.

Samozřejmě jeho použití v létě je mimořádně důležité zvláště tehdy, když je to roční období, kdy jsme nejvíce vystaveni slunečnímu záření. Jejich užívání není synonymem neopálení. Navíc, když jsem je bral, bylo to tehdy, když jsem získal své nejlepší bronzy. Ale buď opatrný! Myslíš třeba slané tyčinky a jim podobné, hm? že slunce je třeba chytit!

Jak jsem vám řekl, beru je od května a samozřejmě mějte s sebou opalovací krém každý den. S touto kombinací garantuji, že ochrana je velmi kompletní a věřte mi, všimnete si!

⭐Skóre: 9,8 / 10

Vyzkoušeli jste je? Používáte orální opalovací krém? Četl jsem vás v komentářích ??

Napsat komentář