Olejový komplex Oblepikha pro růst vlasů Natura Siberica

Dnes je zde vlasový produkt, který jsem vám nepřinesla již několik dní. je to on Olejový komplex Oblepikha pro růst vlasů od sibiřské přírody. Viděl jsem ho před měsíci Ani Pocino v jednom z jeho videa a rozhodla jsem se ho koupit, protože má dobré složení. Procházela jsem tehdy dost svědivou fází vlasové pokožky a myslela jsem si, že by bylo dobré ji vyrovnat a zpevnit.

Z této řady Oblepikha sibiřské přírody Před časem jsem jeden z nich vyzkoušel šampony na mastné vlasy A jelikož mi to nepřekáželo, chtěla jsem v objevování produktů vlasové péče této značky pokračovat.

Sibiřské přírodní oleje pro růst vlasů

  • Suma: 100 ml
  • cena: 12 eur
  • Žádné ropné deriváty
  • Bez parabenů
  • pro pokožku hlavy
  • přísad (INCI): Ovocný olej Olea Europaea, Ovocný olej Hippophae Rhamnoides *fosfolipidy, tokoferol, Extrakt z kořene Arctium Lappaglycinový sójový olej, Olej ze semen Argania Spinosa *, Ovocný olej Simmondsia Chinensis, Glykolipidy, sójové glycinové steroly, Olej z makadamových ořechů Ternifolia, Ovocný olej Persea Gratissima, Jaderný olej Prunus Amygdalus Dulcis, Olej z listů Mentha Piperita *, Elettaria kardamonový olejHydrogenovaný sójový olej, Retinyl palmitátGlyceryl linoleát, glyceryl oleát, glyceryl linolenát, olej z jader Prunus Armeniaca*, olej ze semen Pinus Sibirica Polyglyceryl-6 esteryPS, Ovocný olej Rosa Canina *, Olej ze semen Borago OfficinalisAbies Sibirica Oil, Parfém.

Získané prostřednictvím ekologického zemědělství. (PS) Získané z oleje sibiřské borovice. Tento produkt má mezi svými složkami široký seznam olejů v čele solivový olej

. Tento olej je velmi dobrý a výživný, ale zároveň i levný. Podle mě to měl nahradit jiný olej, jako například avokádový nebo jojobový, ale tím, že je samozřejmě dražší, chtěli snížit náklady. Jako druhou složku máRakytníkový olej

. Myslím si, že je to jeden z jejích velkých úspěchů, neboť tato rostlina má regenerační funkce, které velmi dobře působí na pokožku hlavy, zejména při svědění a ekzémech. Na pátém místě najdeme Výtažek z kořene Arctium Lappa nebo výtažek z kořene lopuchu který velmi dobře působí na citlivou pokožku hlavy. seznam je doplněn mnoha dalšími oleji arganový, jojobový, makadamiový, avokádový, mandlový, kardamonový, mátový nebo šípkový a brutnákový olej

na posledních pozicích. U tak velké sady olejů je první věc, které si všimneme na pokožce hlavy, hodně výživy. S nimi budeme úspěšní oblast se uklidní a získá normální hydrataci

která je často poškozována nadměrným používáním sulfátů v šamponech a jiných přípravcích pro péči o vlasy.

Můj názor

Co se týká vypadávání vlasů a dělá-li je silnějšími, v mém případě říkám ne. Je také pravda, že ho nepoužívám 3krát týdně, jak je uvedeno v rámečku, protože obvykle si umývám vlasy jeden den, ano jeden den, neptá se ode mě, abych mi ho dával každý den, když se to chystá. umýt. Toto.

Co se mi líbí je, že zanechává pokožku hlavy velmi vyživenou a přinejmenším to svědění trvá dlouho. Jde to daleko as tím, co mi zbylo, zkusím používat alespoň dvakrát týdně, abych zjistil, jestli nezaznamenám něco jiného, ​​co se týká vypadávání vlasů.

V každém případě si myslím, že pokud vás zajímá jedině to, že je vlasová pokožka hydratovanější, můžete použít oleje jako makadamový, kokosový, avokádový či jojobový (vždy čistě první lisovaný za studena) a natřít je jako předmývání maska ​​proto.

⭐Skóre: 5,7 / 10

Pokud víte o jiných olejích, které fungují, nechte je v komentářích k testování.

Napsat komentář