Olay regenerační sérum– Rutiny péče o pleť Zdravaplet

V tomto příspěvku na blogu bychom vám rádi vysvětlili pravdu o tom. Olay regenerační sérum

.

Olay Regenerist Serum je hedvábné, ultralehké gelové sérum, které regeneruje povrchové buňky a zároveň obnovuje elasticitu pokožky. Sérum rychle proniká do pokožky a je navrženo tak, aby dodávalo hydratační složky 10 vrstev hluboko do pokožky. Podle značky Olay Regenerist Serum zlepší pevnost pokožky již po 4 týdnech a zároveň sníží výskyt jemných linek a vrásek. V této recenzi si projdeme klíčové složky tohoto séra, jak jej používat, recenze Olay Regenerist Serum od skutečných zákazníků a další.

Co obsahuje sérum Olay Regenerist?

Abychom zjistili, zda Olay Regenerist Serum může poskytnout všechny výše uvedené výhody, musíme zhodnotit klíčové složky receptury. Klíčovými složkami v receptuře Olay Regenerist jsou niacinamid, pantenol, peptidy a vitamín E.

Niacinamid (vitamin B3)
Pokud jste četli některou z našich recenzí Olay, víte, že Olay miluje používání niacinamidu téměř ve všech svých produktech péče o pleť. Není divu, že niacinamid je klíčovou složkou séra Olay Regenerist Serum.

Niacinamid je amidová forma vitamínu B3 (niacin), která působí jako silný antioxidant.

Antioxidanty pomáhají pleti bojovat s volnými radikály, nestabilními molekulami, které přispívají k předčasným vráskám a jemným liniím na pokožce.

Kromě toho, že niacinamid působí jako antioxidant, poskytuje pokožce mnoho dalších výhod. Například publikace v Časopis klinické a estetické dermatologie, uvádí, že niacinamid může opravit kožní bariéru a zlepšit hydrataci pokožky, jakož i snížit zánět, skvrny, skvrny, akné a vrásky.

Doporučujeme Carrot & Stick The Repair Serum, protože kombinuje niacinamid se sedmi botanickými neuropeptidy a uklidňujícími, rozjasňujícími rostlinnými látkami na podporu mladistvého lesku.

Panthenol (provitamin B5)
Dalším vitamínem B v séru Olay Regenerist je pantenol (provitamin B5). Panthenol je vysoce účinný zvlhčovadlo, což znamená, že má molekulární strukturu s několika hydrofilními (vodumilnými) skupinami. Tato struktura umožňuje zvlhčovadlům přitahovat a udržovat vlhkost ve vzduchu absorbováním, vtahováním vodní páry do nebo pod povrch pokožky. Kromě zlepšení hydratace pokožky mohou zvlhčovadla, jako je pantenol, pomoci dodat pokožce kypřejší vzhled.

Peptidy
S přibývajícím věkem se produkce kolagenu a elastinu v těle zpomaluje. Tyto dva proteiny jsou zodpovědné za strukturální podporu pokožky. V důsledku toho pokožka ztrácí svoji přirozenou pevnost a hladkost.

Přestože je kolagen nezbytný pro udržení mladistvého vzhledu pokožky, kolagenový protein je příliš velký na to, aby se mohl absorbovat lokálně do pokožky. Proto používání produktů péče o pleť s obsahem kolagenu neposkytne očekávané výhody proti stárnutí.

Zde vstupují do činnosti peptidy. Peptidy jsou stavebními kameny bílkovin, které se díky své menší velikosti snadno vstřebávají do hlubších vrstev pokožky.

Olay Regenerist Serum obsahuje palmitoyl pentapeptid-4, typ matricinu. Matrikiny jsou mediátorové peptidy, které regulují buněčnou aktivitu prostřednictvím buněčné signalizace. Například když kolagenový protein degraduje, matriciny posílají signály fibroblastem, aby vytvořily nový kolagen.

Protože matriciny mají schopnost zvýšit produkci kolagenu, elastinu a jiných makromolekul v ECM, byly vytvořeny syntetické peptidy, jako je palmitoyl pentapeptid-4, aby napodobily tyto účinky.

Zahrnutí palmitoylpentapeptidu-4 do séra Olay Regenerist tedy znamená, že si můžete všimnout zlepšení pevnosti pokožky.

Pokud hledáte peptidové sérum, doporučujeme vám Carrot & Stick The Repair Serum. Obsahuje 7 rostlinných peptidů pro pevnější a hladší kůži. Obsahuje také složky milující pokožku, jako je kyselina hyaluronová a niacinamid.

vitamín E
Tokoferylacetát je forma vitamínu E, která se používá v receptuře Olay Regenerist Serum, která poskytuje silné antioxidační vlastnosti a přirozený účinek na pokožku. Vitamin E je hlavním antioxidantem rozpustným v tucích v kůži.

Jako antioxidant má vitamín E schopnost zastavit škodlivé volné radikály, což je důležité, protože volné radikály přispívají ke známkám stárnutí, poškození buněk a zmutované DNA.

Podle publikace z roku v Dermatology News od Dr. Leslie Baumann, MD, může vitamín E chránit pokožku před akutním poškozením UV zářením a reakcemi na chronické vystavení UVA a UVB, včetně kožních vrásek a rakoviny kůže.

Kromě toho, že vitamín E působí jako antioxidant, může pomoci pokožce udržet vlhkost posílením bariérové ​​funkce pokožky.

silikony
Nakonec bychom chtěli zdůraznit, že Olay Regenerist Serum obsahuje vysokou koncentraci několika různých typů silikonů, jako je dimethicone, dimethicone cross polymer a polymethylsilsesquioxane.

Silikony zlepšují roztíratelnost produktu a poskytují hedvábnou, hladkou pokožku. Kromě toho silikony působí jako filmotvorné látky, které vytvářejí na povrchu pokožky neviditelný film, který pomáhá pokožce udržet vlhkost.

Lidé s aknózní pokožkou se však mohou chtít vyhnout produktům s vysokou koncentrací silikonů, neboť tyto složky mohou působit jako bariéra a zachytávat mastnotu, nečistoty a odumřelé kožní buňky, čímž se akné zhoršuje.

Proto doporučujeme Carrot & Stick The Moisturizer. Obsahuje rostlinné silikony, přírodní alternativu k běžným silikonům, které mohou dráždit kůži nebo způsobit vyrážky. Receptura navíc poskytuje víceúrovňovou hydrataci díky silným rostlinným proteinům, vitamínům, peptidům a aminokolagenu, jakož i extraktu rostlinných kmenových buněk z odolných alpských růží.

Související: Nejlepší krémy proti vráskám

Jak používat sérum Olay Regenerist

Po očištění naneste Olay Regenerist Serum na celý obličej a krk, ráno a večer.

Kde se prodává sérum Olay Regenerist?

Olay Regenerist Serum a další produkty péče o pleť Olay se prodávají na webové stránce značky, jakož i na stránkách elektronického obchodu třetích stran, jako jsou Amazon, eBay, Ulta a další. Produkty péče o pleť Olay si můžete koupit také v drogeriích jako Walgreens, CVS, Walmart, Target a další.

Jaká je Olayova politika vrácení?

Zásady vrácení zboží společnosti Olay uvádějí: „Ponesete odpovědnost za přepravní náklady na vrácení položky (položek). Chcete-li získat vrácení peněz, musíte nám položku vrátit neotevřenou a v původním obalu s veškerým příslušenstvím do 30 dnů od data, kdy jsme položku doručili přepravci k odeslání k vám.

Je Olay Cruelty zdarma?

Olay není bez krutosti. Olay je ve vlastnictví společnosti Procter & Gamble, která provádí testování na zvířatech.

Recenze séra Olay Regenerist

Recenze na Olay Regenerist Serum na stránce značky jsou mixem pozitivních a negativních hodnocení, produkt získal průměrné hodnocení 4,2 z 5 hvězdiček. Na toto sérum je mnoho pozitivních recenzí, které říkají, že má velmi příjemnou hedvábnou texturu, která se rychle vstřebává do pokožky. Existuje také několik recenzí Olay Regenerist Serum, které potvrzují, že toto sérum poskytuje viditelné výsledky.

Jedna velmi pozitivní recenze na Olay Regenerist Serum říká: „Začal jsem používat tento produkt, když se poprvé objevil na polici, a mám padesát a mohl bych snadno přejít na třicet.

Vím, že dobré geny pomáhají, ale od doby, kdy jsem ho začala používat spolu s Total Effects Daily Moisturizer, všechny ty jemné linky zmizely, a co je ještě lepší, hluboké linky se neobjevily. Nemám povislou kůži na krku a moje pokožka zůstává hladká a pružná.“

Existuje několik negativních recenzí na Olay Regenerist Serum od zákazníků, kteří byli naštvaní, že Olay učinil změny v tomto vzorci. Například jedna recenze od dlouholetého zákazníka zní: „Moje máma a já používáme a doporučujeme tento produkt již více než 8 let. Tento nový vzorec se mi vůbec nelíbí. Nyní netuším, jakou produktovou řadu mám použít, protože si tuto novou recepturu nekoupím. Přál bych si, abych mohl zveřejnit fotku své pleti… Celý rok jsem dostával komplimenty a přísahal jsem na tento produkt i denní utěrku na obličej. Jsem zklamaný, proč něco měnit, pokud to není zkažené.“

Jaké jsou alternativy k séru Olay Regenerist Serum?

Pokud hledáte produkty péče o pleť, která bojuje proti známkám stárnutí, doporučujeme vám Carrot & Stick. Carrot & Stick maximalizuje využití účinných ingrediencí a minimalizuje používání povrchových, výsledkem čehož jsou pokročilá řešení péče o pleť, která pomáhají podporovat zdravou a mladší vypadající pleť. Doporučujeme toto sérum.

Bibliografie:
1. J Clin Aesthet Dermatol. únor 2010; 3(2): 22-41
2. Dermatologické novinky „Vitamin E aktualizován“ srpen Leslie S. Baumann, MUDr.

Napsat komentář