odolný a dobře voní| Zdravápleť

2. březen Některé z nejlepších deodorantů pro ženy, které byste měli mít na očích

Zveřejněno ve 12:05 v Hygieně od Fabra Communication

Pokud jsme nedávno mluvili o nejlepších deodorantech pro muže, dnes jsou na řadě ty nejlepší deodoranty pro ženy. Tento hygienický výrobek, přítomný v našem každodenním životě, nám pomáhá vyrovnat se (nejlepším možným způsobem) s přirozeným pocením v oblasti podpaží, které nás provází během celého dne.

Tělo se přirozeně potí, aby regulovalo tělesnou teplotu a eliminovalo toxiny, a podpaží jsou nepochybně jedním z hlavních zdrojů potu. Kromě toho pocení v podpaží vylučuje množství mastných kyselin a bílkovin, které způsobují nepříjemný zápach v důsledku bakterií, které existují na kůži. Jinými slovy, na rozdíl od všeobecného přesvědčení, zápach z úst vzniká, když se pot (který sám o sobě nezapáchá) dostane do kontaktu s bakteriemi v těle.

Hlavní funkcí deodorantu je proto eliminovat bakterie a bojovat proti nepříjemnému zápachu. V tomto ohledu některé snižují tvorbu potu bez ucpávání potních žláz, což umožňuje, aby se toxiny nadále uvolňovaly přes póry.

The deodorant se stal jedním z nejoblíbenějších předmětů souvisejících s osobní péčí a hygienou. Prvek, který kromě toho, že bojuje proti nadměrnému pocení a nepříjemnému zápachu v oblastech, jako je podpaží, pomáhá zvlhčovat oblast a dodává pokožce svěžest.

V současnosti existuje široký katalog osvěžovačů vzduchu přizpůsobených všem potřebám či typům pokožky, které člověk může mít a samozřejmě velká rozmanitost, pokud jde o formáty a velikosti. Rostoucí odrůda, která se může stát matoucí při výběru jednoho nebo druhého.

Aby byly efektivní, je to tak je důležité znát jeho složky, vlastnosti a formáty

Nabízíme vám 10 nejlepších deodorantů pro ženy na trhu.

Top 10 deodorantů pro ženy:

REXONA antiperspirantový ochranný krém proti stresu s maximální ochranou

Tento klinicky testovaný deodorant je dvakrát účinnější než běžný deodorant. Navíc je dlouhotrvající a dermatologicky testován pro každodenní použití.

REXONA antiperspirantový ochranný krém proti stresu s maximální ochranou (3,99 €)

Tuba deodorantu LANCASTER

Úplná klasika. Tento tubový deodorant je dezinfekční a nabízí pohodlí, ochranu a zanechává příjemný a hladký povrch, který je bezkonkurenční. Navíc je nekomedogenní a neucpává póry, takže je ideální pro každodenní použití.

Tuba deodorantu LANCASTER (6,90 €)

Ginza deodorant ve spreji od SHISEIDO

Nová vůně Shiseido se stala deodorantem. Díky dřevité květinové vůni dosahuje její vůně dokonalé rovnováhy mezi silou a ženskostí. Bude vás doprovázet po celý den, díky čemuž se budete cítit pohodlně a svěže.

Dlouhotrvající deodorant NUXE Roll On

Snižuje pocení a chrání vás po celý den díky přírodním práškům z kamence a stříbra. Neobsahuje alkohol ani parabeny, nezanechává bílé stopy a je vhodný pro všechny typy pleti, dokonce i pro citlivou nebo oholenou pokožku. Navíc 96% ingrediencí je přírodního původu a voní po kokosovém sorbetu, bílých květech a divoké vanilce.

Dlouhotrvající deodorant NUXE Roll On (8,50 EUR)

ZIAJA Antibakteriální roll-on deodorant

Jedná se o antiperspirant s antibakteriální ochranou, který snižuje pocení a zabraňuje vzniku nepříjemného zápachu. Navíc nezanechává stopy na oblečení a je vhodný pro vegany.

ZIAJA Antibakteriální roll-on deodorant (2,99 EUR)

DOVE sprejový deodorant 0% hliníku pro citlivou pokožku

Ideální pro citlivou pokožku. Je dermatologicky testován, neobsahuje hliníkové soli ani alkohol a chrání před tělesným pachem po dobu 48 hodin. Navíc obsahuje 1/4 výživného krému k zajištění hydratace a péče o pleť.

DOVE sprejový deodorant 0% hliníku pro citlivou pokožku (2,94 EUR)

Roll On Deodorant Granátové jablko 24 H od WELEDA

Chrání před nepříjemným zápachem po celý den bez ucpávání pórů a zachovává přirozené regulační funkce pokožky. Je formulován s éterickými oleji, neobsahuje hliníkové soli, konzervační látky, barviva, syntetické parfémy ani petrochemické látky.

Roll On Deodorant Granátové jablko 24 H od WELEDA (6,34 EUR)

Jen Loewe deodorant ve spreji od LOEWE

Jedná se o deodorant ve spreji, který účinně chrání pokožku a zároveň nabízí své speciální Solo Loewe aroma. Respektuje přirozenou rovnováhu pokožky a chrání ji po celé hodiny, přičemž si zamilujete její vůni.

LOEWE Solo Loewe sprejový deodorant (26,00 €)

Opium deo sprej od YVES SAINT LAURENT

Tento deodorant ve spreji voní po slavném opiovém parfému Yves Saint Laurent. Je ideální kombinovat s parfémem a získat maximální výdrž parfému. Skutečný luxus, který nabízí a přenáší jistotu a eleganci.

Opiový deodorant ve spreji od YVES SAINT LAURENT (33,50 €)

Deodorant NIVEA 0% hliník

Okamžitě získejte měkké a suché podpaží a zanechte na pokožce pocit svěžesti. Nabízí 48-hodinovou ochranu, je dermatologicky testován a neobsahuje hliník.

Deodorant NIVEA 0% hliník (2,40 EUR)

Napsat komentář