Odborné rady, jak získat delší řasy– Každodenní péče o vaši pokožku a vlasy přečtěte si moje doporučení

Následuje průvod na Instagramu a je snadné spadnout do srovnávací díry poháněné sociálními médii. Jak jsou její řasy tak dlouhé? I když jsme se všichni setkali s těmito otázkami, jen málo z nás skutečně přišlo na řešení pro pěstování ultra plyšových řas. Místo toho se probouzíme přilepení k padělkům a doufáme, že kamera neprozradí naše malé tajemství. Jakkoli krásně se tyto doplňky mohou zdát, na konci dne mohou mít dost vysoký poplatek. Z tohoto důvodu jsme si řekli, že je čas najít řešení pro řasy jednou provždy.

Abychom lépe porozuměli našim řasám, kontaktovali jsme Faith Kim, odbornici na řasy a zakladatelku společnosti LashFOOD. Zde hovoří o hlavních důvodech, proč nám řasy vypadávají, a podělila se o několik tipů, jak můžeme změnit své návyky, abychom získali delší a zdravější řasy.

5 důvodů, proč vám řasy vypadávají

Podle Kim existuje několik faktorů pro vypadávání řas. „Existuje mnoho důvodů, proč řasy mohou vypadávat – od environmentálního stresu přes neustálé používání řasenky až po špatné prodlužování řas,“ vysvětluje. „Řasy také vypadávají přirozeně, v závislosti na cyklu růstu řas.“ Pojďme odhalit tyto důvody jeden po druhém.

1. Je to součást cyklu růstu vašich řas.

Stejně jako vlasy na hlavě, řasy přirozeně vypadávají a časem rostou. V našem rozhovoru s Kim vysvětlila, že horní víčko má obvykle 90 – 150 genů a všechny jsou najednou v různých růstových cyklech. „Anagen je růstová fáze, katagen je přechodná fáze a telogen je klidová fáze před vypadnutím genů,“ říká Kim. „Zatímco všechny geny jsou v různých stádiích, obvykle trvá čtyři až osm týdnů, než se jeden gen zcela nahradí.“ Takže předtím, než začnete panikařit ze stavu svých řas, najděte si čas a dejte svým řasám šanci narůst, než skočíte k nejhoršímu závěru.

2. Stárneš.

Stejně jako se časem zhoršuje pokožka a vlasy, zhoršují se i řasy. Čím jste starší, tím více vám řasy vypadávají. I když to není nejlepší vedlejší účinek věku, rozhodně ne nejhorší. A se správnými výrobky a péčí existují způsoby, jak pěstovat delší řasy. Všechno je proces, ale je naprosto dosažitelný.

3. Může za to vaše řasenka.

Varovala vás někdy máma, že pokud si neumyjete tvář a řasenku, řasy vám nakonec vypadnou? Zdá se, že matky mají téměř vždy pravdu. „Řasenka, zejména voděodolná, je neuvěřitelně suchá, řasy jsou křehké a slabé, což způsobuje jejich lámání,“ říká Kim. „Kromě toho se tyto řasenky mohou obzvlášť obtížně odstraňovat, což může vést k ještě větší ztrátě řas.“

A nejde jen o vaši řasenku. Kim řekla, že nesprávné odstranění genů v pásmu, výběr posledních přeživších zbývajících prodloužení genů nebo používání příliš agresivních kleští na řasy mohou ovlivnit růst genů.

4. Nebojte se o své prodlužování řas.

Vydali jste se tedy cestou prodlužování řas. I když to pro vaše řasy není nutně špatné, další péče je nezbytná a často opomíjena. Kim navrhuje navštívit dobrého odborníka na prodlužování řas a spojit prodlužování s přírodním zvýrazňovačem řas, který je posílí a upraví. „Tím LASHFOOD tvoří ženy, které nosí jen řasenku, některé nevyjdou z domu bez pásků na řasy a mnohé [who] jsou závislé na rozšíření genů. Každý je svědomitý o následnou péči a používá Phyto-Medic Eyelash Enhancer jako součást své noční rutiny. Náš genový zesilovač byl speciálně vyvinut pro nosiče prodlužování genů. Je určen nejen k prodloužení přirozených řas, ale také k jejich posílení. Silnější geny = delší zachování rozšíření genů.”

5. Stres je ovlivněn.

Ať už je to environmentální nebo osobní, vaše tělo, zejména řasy, to cítí. V důsledku toho padají. Vaše tělo může být vystresováno v důsledku hormonální nerovnováhy, která by mohla vést ke srážkám, nebo můžete být tak vystresován, že se u vás rozvine trichotilománie, stav vyvolaný úzkostí, podobný kousání nehtů, při kterém si podvědomě táhnete řasy nebo obočí, což vede k ztrátu.

Jak získat delší řasy

Teď, když už víte, proč mohou vaše řasy vypadávat, pojďme si prodiskutovat o některých způsobech, jak můžete pomoci svým řasám růst.

 1. Kupte nyní v

  1. Použijte nedráždivý přípravek na zlepšení řas

  SmartFX SmartLash Eyelash Enhancer je nedráždivý přípravek pro zlepšení řas, který zcela změní vzhled vašich řas. Chcete-li linii řas, která vypadá hustá, dlouhá a plná, SmartLash je vzorec pro vás. Směs bez prostaglandinů vás zbaví nepříjemných vedlejších účinků jiných přípravků na zlepšení řas. Výsledky lze vidět již za třicet dní! Také prospěšné pro zlepšení obočí. V sebehodnocení 30 žen, které používají produkt jako součást své každodenní rutiny: * * 93 % uvedlo spokojenost s výskytem plnosti a délkou řas po 28 dnech od

  Kupte nyní s dopravou zdarma

 2. Kupte nyní v

  2. Dodává se s kondicionačními základními nátěry

  Jane Iredale PureLash Extender and Conditioner vyživuje a zvýrazňuje matné řasy, vzácné nebo jemné, s extra objemem aktivních rostlinných látek. Panthenol stimuluje a zklidňuje, zatímco extrakt ze sladkých mandlí poskytuje bohatou antioxidační hydrataci, která vytváří optimální prostředí pro růst řas. Pšeničný protein zahušťuje a prodlužuje každý stonek od kořínků po konečky. Klíčové výhody: * Zlepšuje vzhled tloušťky a délky řas při použití jako podklad pod řasenku. * Umožňuje použít méně řasenky. * Lze použít na obočí a nosit samostatně v noci jako gen

  Kupte nyní s dopravou zdarma

 3. Kupte nyní v

  3. Pokud musíte použít umělé řasy, dbejte na jejich vysokou kvalitu

  Přiznejme si to: padělky jsou božská manna, zvláště pokud chcete dramaticky prodloužit své řasy bez čekání. Ale ne všechny padělky jsou si rovny. Některé méně kvalitní značky používají těžší materiály, které mohou zatížit vaše přirozené řasy, zatímco některé používají v lepidle nežádoucí složky, jako je formaldehyd. Pro nejlepší výsledky hledejte lehký produkt bez latexu.
  Vyzkoušejte: Tarte Cosmetics Tarteist PRO Gene Cruelty-Free – Flirt

  Kupte nyní s dopravou zdarma

 4. Kupte nyní v

  4. Voděodolnou řasenku používejte s mírou

  Jak si dovedete představit, voděodolná řasenka není zrovna kondicionér. Místo toho je zaměřena na vysušení řas tak, aby přilnuly bez jakékoli možnosti uklouznutí. I když může být skvělý na den na pláži, není až tak ideální pro každodenní použití. Proto se nám líbí tato objemová řasenka od BY TERRY. Tento produkt, obohacený o ochranné složky, jako je jojobový, olivový a avokádový olej, prodlužuje řasy a zabraňuje jejich lámání.

  Vyzkoušejte: TERRY Lash-Expert Twist Brush Mascara

  Kupte nyní s dopravou zdarma

 5. Kupte nyní v

  5. Před spaním řasenku úplně odstraňte

  Eminence Organic Herbal Eye Cleanser jemně odstraňuje nepoddajný oční make-up a odhaluje čistou a upravenou pleť. Tento přírodní čistící prostředek s obsahem výtažku z měsíčku lékařského čistí a dezinfikuje, protože výtažky z heřmánku a levandule zklidňují podráždění. Výtažek z konzole bohatý na vitamín E hydratuje a zlepšuje elasticitu, podporuje mladistvý vzhled a pocit. Žádná sója. Klíčové složky: * Výtažek z měsíčku lékařského: zklidňuje, čistí, dezinfikuje a zvlhčuje pokožku * Výtažek z okurky: revitalizuje a tonizuje * Výtažek z měsíčku lékařského: zdroj vitamínu E; jemně maže

  Kupte nyní s dopravou zdarma

 6. Kupte nyní v

  6. Jezte více zdravých potravin pro vaše vlasy

  Matrix 5000 – Hair Vitamins od Elonu je doplněk stravy speciálně navržen tak, aby vám pomohl pěstovat silnější a zdravější vlasy a nehty. Kombinací vysoké hladiny biotinu se dvěma dalšími přípravky pro zlepšení nehtů a vlasů, oxidem křemičitým a l-cysteinem, je tento základní vitamín ideální pro ty, kteří mají suché, křehké a slabé vlasy.

  Kupte nyní s dopravou zdarma

Napsat komentář