Odborná rada! Klíče k nalezení nejlepšího obrysu očí +60 let –| Zdravápleť

3. listopadu Odborná rada! Klíč k nalezení nejlepšího obrysu očí +60 let

Zveřejněno ve 14:52 v kosmetice od Lauren Izquierdo

Stres, únava a plynutí času. S přibývajícím věkem jsou známky stárnutí zřetelnější. Z tohoto důvodu naše pleť od 50. roku života potřebuje trochu extra pomoci přípravky, které se přizpůsobí nedostatkům, které vyžaduje.

Navíc oblast kolem očí je na tváři nejcitlivější. Pokožka, která jej pokrývá, je pětkrát tenčí, a proto jsou známky stárnutí snáze rozpoznatelné.

Nejlepším spojencem v boji proti nim je krém na kontury očí. Nejsou však všechny stejné a zralá pleť potřebuje regenerační a regenerační vlastnosti s účinnými látkami, které se ukázaly jako účinné. To znamená, že kontura očí u 25leté dívky není stejná jako u 60leté dívky.

Co se stane s mým vzhledem s věkem?

Po menopauze přestává pokožka přirozeně produkovat kolagen. Takže ztrácejí svoji elasticitu, pevnost a mají tendenci stárnout, čímž jsou známky stárnutí zřetelnější: únava, zadržování tekutin a děsivé a ošklivé vrásky. Prožitá zkušenost se tak odráží v každé linii výrazu, brázdě či záhybu našeho pohledu.

Nemůžeme se proto spokojit s žádnou konturou očí. Potřebujeme takový, který je vysoký, který má koncentrovanější složení pro obnovení pevnosti a pružnosti a který obsahuje hydratační a výživnou kombinaci, která přivede naše oči zpět k životu.

  • Další trik: Chcete-li zdvojnásobit efekt oční kontury, dejte ji před aplikací na pět minut do chladničky. Efekt chladu reaktivuje mikrocirkulaci v oblasti očí, čímž pomáhá produktu lépe proniknout do dermis.

Nalezení nejlepšího očního krému pro ženy nad 60 let

Teď, když znáte klíče k nalezení nejlepšího očního krému pro ženy nad 60 let, je čas jít nakupovat. V Zdravaplet naleznete ty, které nejlépe vyhovují vaší pleti. Jste připraveni se přihlásit do hledáčku?

Absolute Bx Eyes Eye Contour značky Lancôme

Kdo ho používá, opakuje. Absolue Bx Yeux Lancôme Eye Contour obnovuje pružnost pokožky a vyplňuje oční vrásky již od první aplikace.

Jeho textura je tekutá, svěží a je složená z velmi hydratačních aktivních složek, které dokážou udržet tuto křehkou a citlivou oblast hydratovanou a chráněnou. Kromě toho 20 let výzkumu kmenových buněk přimělo zralou pleť znovu získat svou elasticitu, pevnost a zářivost. Tvé tajemství? Jeho exkluzivní technologie Absolue Premium ßx z něj činí jeden z nejlepších buněčných regenerátorů na světě.

Absolue Bx Eye Contour Lancome Eyes.

Advanced Ceramic Eye Contour Capsules značky Elizabeth Arden

Tyto jednodávkové tobolky, vhodné pro všechny typy pleti, navrátí vašim očím zářivost, život a pevnost. Tato oční kontura Elizabeth Arden, formulovaná s komplexem CLX, působí jako opravná látka, která obnovuje esenciální ceramidy a lipidy, aby posílila kožní bariéru a chránila ji před vnějšími agresemi, které zviditelňují známky stárnutí. Ceramide Capsules Daily Youth Restoring Eye Serum značky Elizabeth Arden je nepostradatelným prvkem vaší kosmetické rutiny, díky které budou vaše oči vypadat až o 10 let mladší.

Advanced Ceramic Eye Contour Capsules značky Elizabeth Arden.

Upgrade oční krém Sensilis

Stala se nezbytností pro krásu pro svoji schopnost přizpůsobit se všem typům pleti. Upgrade Sensilis Eye Contour Cream tak bojuje proti známkám stárnutí tím, že pomáhá chránit DNA pokožky.

Díky svému složení Eyelis, které kombinuje Rafermin a polysacharidy, si všimnete pevnější oblasti očí, bez vrásek a bez mimických vrásek. Kromě toho redukuje otoky a tmavé kruhy, pro mladistvý, vyživený vzhled a ve výši někoho jako jste vy.

Upgrade oční krém Sensilis.

Esteé Lauder Advanced Night Repair koncentrovaná oční matrice

Neobtěžujeme se to doporučit. Funguje během spánku a zvýrazňuje krásu vašich očí díky ultra-hydratačnímu složení a inovativní technologii Matrix 360º, která dává vašim očím svěží a bdělý vzhled.

Kromě toho si už po první aplikaci všimnete, jak se vrásky, mimické linky a tmavé kruhy zmenšují a zároveň kyselina hyaluronová hydratuje vaše oči. Výsledkem je viditelně mladší, zářivější a zdravější vzhled.

Esteé Lauder Advanced Night Repair koncentrovaná oční matrice.

Isdinceutics K-Ox Eyes ISDIN Oční kontury

Je jedním z nejvíce doporučených pro zralou pleť. Tento oční krém, známý tím, že snižuje výskyt tmavých kruhů, váčků a vrásek, rozjasňuje fialovou nebo pigmentovanou barvu tmavých kruhů a obnovuje pružnost pokožky.

Jeho keramický aplikátor nabízí chladivý efekt, který umožňuje masáží zlepšit mikrocirkulaci, odlehčení a osvěžení vzhledu. Už za 28 dní tak budou vaše oči vypadat zářivě, svěže a mladě.

Isdinceutics K-Ox Eyes ISDIN Oční kontury.

.

Napsat komentář