Oční krémy Rodan a Fields– tvůj kosmetický blog

Pokud jste zde, protože se chcete dozvědět více o Oční krémy Rodan a Fields

.

Rodan and Fields je úspěšná značka péče o pleť známá svými výrobky proti stárnutí. Společnost Rodan and Fields, kterou vytvořili dva renomovaní dermatologové, se věnuje poskytování inovativních dermatologických produktů péče o pleť, které pomáhají řešit některé z nejběžnějších problémů proti stárnutí. Jelikož péče o oči hraje klíčovou roli v péči o pleť proti stárnutí, oční krémy Rodan a Fields jsou klíčovou součástí portfolia značky. Dnes existují dva oční krémy Rodan a Fields, které slibují, že vám pomohou dosáhnout lepší pleti. Multifunkční oční krém Rodan a Fields a komplex Rodan a Fields Bright Eye Complex jsou dvě oční séra, která působí odděleně nebo společně na zklidnění známek stárnutí v okolí očí.

Vnitřní pohled Oční krémy a oční séra Rodan a Fields

Kůže na vašem těle je největší a jeden z nejsložitějších orgánů, které máte. Pokožka produkuje melanin od hlavy k patě, chrání před sluncem a jinými nebezpečími a dokonce pomáhá ochlazovat tělo. Přestože je pokožka rozsáhlá, existuje jedna konkrétní oblast, která je nejcitlivější a nevyhnutelně začne vykazovat první známky stárnutí. Pokožka kolem očí je nejtenčí a nejcitlivější, proto se s věkem objevují první vrásky a rýhy. Z tohoto důvodu věnovat velkou pozornost svým očím i ve dvaceti letech je skvělý způsob, jak bojovat proti známkám stárnutí a dokonce zabránit předčasnému stárnutí. Jedním z nejlepších způsobů, jak toho dosáhnout, je zahrnout oční krémy do každodenní péče o pleť.

Oční krémy Rodan a Fields jsou podporovány pokročilou dermatologickou vědou, což jim dává mírnou výhodu oproti jiným očním krémům na trhu. Uvnitř očních krémů Rhone and Fields je patentovaný komplex Molecular Matrix společnosti, který pomáhá dodat pokožce kolem očí silnou dávku vlhkosti. Tento komplex je směsí glycerinu, který pomáhá přitahovat vlhkost do pokožky a kyseliny hyaluronové, která pomáhá udržovat vlhkost a zabraňuje ztrátě vlhkosti. Tato kombinace v očních krémech Rodan a Fields jim umožňuje poskytovat nepřetržitou hydrataci, což je jeden z nejvýznamnějších problémů zralé pleti. Při dalším používání slibované výsledky zahrnují snížení zánětu a otoků, neutralizaci tmavých kruhů pod očima a jasnější, svěží oči.

Multifunkční oční krém Rodan and Fields

Prvním očním krémem Rodan and Fields je multifunkční oční krém Redefine. Tento denní oční krém je určen k podpoře a posílení pokožky kolem očí. Multifunkční oční krém Rodan and Fields vyhlazuje jemné linky, zpevňuje pokožku a redukuje výskyt vranových nohou. Jeho složení obsahuje řadu peptidů, antioxidantů a živin, které pomáhají poskytnout výživu a ochranu v jedné dávce. Některé z klíčových složek, které naleznete ve víceúčelovém očním krému Rodan & Fields, zahrnují peptidové komplexy na podporu správného fungování kolagenu a elastinu, olej ze semen makadamie, který pomáhá upravovat stav pokožky, a kofein ke zklidnění a stimulaci pokožky. Přidán je také lecitin, který je známý svými regeneračními a opravnými vlastnostmi.

Zatímco víceúčelový oční krém Rodan and Fields má poměrně solidní vzorec, existuje jedna nevýhoda, kterou nelze přehlédnout a je pravděpodobně zdrojem některých nejvýraznějších recenzí očních krémů Rodan a Fields. Zdá se, že balení tohoto očního krému Rodan and Fields je pro mnohé spotřebitele a odborníky na péči o pleť bolestivým bodem. Složky víceúčelového očního krému Rodan and Fields jsou silné a fungují velmi dobře po dlouhou dobu, kdy nejsou vystaveny vzduchu. Složky jako ty, které se nacházejí v tomto očním krému Rodan and Fields, se při vystavení vzduchu rozkládají, takže lepší volbou by bylo balení, které chrání oční krém před vystavením. Většina odborníků se shoduje v tom, že víceúčelový oční krém Rodan & Fields funguje dobře pro krátkodobé použití, ale z dlouhodobého hlediska mohou jeho výhody ustoupit a zdá se, že většina spotřebitelů má stejný pocit.

Rodan and Fields Bright Eye Complex

Multifunkční oční krém Rodan and Field Eye Serum doplňuje komplex Rodan and Fields Bright Eye Complex. Toto sérum je formulováno tak, aby poskytovalo silnou hydrataci očí a dodalo jim zářivost a záři. Rodan and Fields Bright Eye Complex redukuje tmavé kruhy kolem očí a redukuje otoky, pomáhá očím vypadat omlazeně a svěže. Rodan and Field Bright Eye Complex byl vytvořen jako doplněk k původnímu očnímu krému Rodan and Fields po výzkumu, který odhalil transformační efekt, který může mít hydrataci na pokožku.

Rodan and Fields Bright Eye Complex je formulován tak, aby poskytoval hydrataci a uklidňující úlevu suchým, mdlým a unaveným očím. Složky, které se ve všech nacházejí, působí na obnovení hydratace, zadržování vlhkosti, zklidnění zánětu a neutralizaci zabarvení. Některé z klíčových složek v komplexu Rodan a Fields Bright Eye Complex zahrnují oblíbené složky péče o pleť proti stárnutí, glycerin pro vtažení vlhkosti do pokožky a kyselinu hyaluronovou pro zachycení této vlhkosti. a výtažky z ovoce, díky kterým Rodan a Field Bright Eye Complex snižují zánět a podporují zdravou tvorbu kolagenu. Pro dosažení nejlepších výsledků aplikujte oční krém Rodan and Fields dvakrát denně samostatně nebo ihned po aplikaci multifunkčního očního krému Rodan and Fields.

Oční krém Rodan and Fields

Zatímco Rodan and Fields je úspěšná značka s mnoha osvědčenými produkty péče o pleť proti stárnutí, oční krémy Rodan and Fields se zdají být silně závislé na osobním použití. V případě multifunkčního očního krému Redefine mají recenze Rodan a Fields Eye Cream tendenci držet se jedné nebo druhé strany spektra. Buď uživatelé pociťují výrazné zlepšení vzhledu tmavých kruhů pod očima, nebo hlásí týdny používání očního krému Rodan a Fields s malým nebo žádným zlepšením. Recenze Rodan a Fields Eye Cream pokračují stejně, co se týče Bright Eye Complex. Existuje několik recenzí očních krémů Rodan a Fields, které naznačují, že s pokračujícím používáním po několika týdnech oční sérum funguje tak, jak je popsáno, pro lehčí a svěžejší pokožku kolem očí. Existuje však mnoho recenzí očních krémů Rodan a Fields, které uvádějí, že komplex Bright Eye Complex používal měsíce bez výsledků nebo negativních reakcí, jako je suchá pokožka a v některých případech vyrážka. Pro spotřebitele se oční krémy Rodan a Fields zdají být opravdu individuální. Pro znalce se receptury překrývají, ale jednoznačným problémem je balení multifunkčního očního krému.

Napsat komentář