Ochranná známka Ariany Grande „Thank You, Next“ pro linii krásy

Pokud jste zde, protože se chcete dozvědět více o Ochranná známka Ariany Grande „Thank You, Next“ pro linii krásy

.

Když Ariana Grande loni v listopadu vydala svůj singl „thank u, next“ (a doprovodné video inspirované teenagerskou romantickou komedií), tato nyní již ikonická linie se rychle stala součástí našeho každodenního žargonu. Brzy by se to mohlo stát součástí našich kosmetických rutin: Ariana Grande vydělává na svém hitu uvedením řady kosmetických produktů inspirovaných „Děkuji, dál“.

Podle WWD společnost Grande, GrandAri, přihlásila 2. dubna ochrannou známku „Děkuji, dále“ na množství kosmetických produktů včetně „Kolín nad Rýnem“, „Eau de Parfém“, „Eau de toilette“, „Scented Care Products“ .body“, jmenovitě tělová mléka, gely do koupele, sprchové gely, tělové peelingy, tělové pudry, tělové suflé, tělové spreje.“

Grandeova série „Děkuji dál“ je sotva prvním vpádem zpěvačky do světa krásy. Na kontě má již několik vůní včetně Cloudu, Sweet Like Candy, Moonlight a dalších. Minulý listopad vydala Lush na její počest pastelově fialovou bombu do koupele, inspirovanou třpytivou fialovou bazénovou scénou z videoklipu „God Is a Woman“. Momentálně je to magnát krásy, který se připravuje, následuje zpěvačku Rihannu Fenty Beauty, která získala uznání za singl „Make Up“ od Grande’s Thank You Next.

V romantické komedii Thank You, Next si Grande zahrála Zdravaplet Woods z Legally Blonde, Regina George z Mean Girls a Torrance z Bring It On. Ve videu se objevili také Grandeini blízcí přátelé, bývalý kolega z Victorious Matt Bennett, Kris Jenner (jako „tvrdá máma“) a Jonathan Bennett (Aaron Samuels) z Mean Girls.

Editor Beauty Commerce

Nerisha je redaktorkou Beauty Commerce na Zdravaplet.com, která pokrývá všechny věci krásy (módu i hudbu). Má zálibu v teniskách a nahých lescích na rty a tráví příliš mnoho času opakovaným sledováním sitcomů z 90. let.

.

Napsat komentář