Obyčejný toner se 7% kyselinou glykolovou.

Přiznám se, že když přišla značka Obvyklý splnil se mi jeden z mých snů. Jako většina z vás ví, jsem velkým zastáncem kvalitních surovin a jednoduchých, ale účinných složení.

Mnohem častěji bych chtěla vidět desítky kosmetických přípravků s pár ingrediencemi. Z tohoto důvodu The Ordinary přišel s revolucí v tomto konceptu a přinesl jej na trh BB produkty (Dobré, hezké a levné). Jeho složky tvoří jednoduché INCI, ale neméně účinné.

Pár produktů této značky už mám v koupelně ao žádném jsem vám ještě neřekla. Proto jsem vám chtěla začít povídat o mých zkušenostech s produkty Obyčejné (DECEM). A na začátek vám povím o jeho Toner s kyselinou glykolovou 7%..

Kyselina glykolová 7% Obyčejný tónovací roztok

  • Suma: 240 ml
  • cena: 219 Kč
  • přísad (INCI): Aqua (voda), Kyselina glykolová, Růžová damašková květinová voda, Květová voda Centaurea cyanus, Voda z listů Aloe Barbadensispropandiol, Glycerintrietanolamin, aminometylpropanol, Extrakt z kořene ženšenu Panax, Výtažek z ovoce/listu Tasmannia Lanceolatakyselina asparagová, Alanin, glycin, serin, valin, isoleucin, prolin, threonin, histidin, fenylalaninKyselina glutamová, arginin, PCAPCA sodný, laktát sodný, fruktóza, glukóza, sacharóza, Močovinahexylnikotinát, dextrin, kyselina citrónová, Polysorbát 20gelová guma, ethylendiamintrisukcinát sodný, chlorid sodný, hexylenglykol, Sorbát draselný, benzoát sodný1,2-hexandiol, kaprylylglykol.

Kyselina glykolová mě doprovází již řadu let. Bohužel už od dospělosti jsem člověk trpící akné a Čištění obličeje a produkty s AHA nebo BHA Vždy byli se mnou.

Takže když vyšel ven Obvyklý toner se 7% kyselinou glykolovou musel vyzkoušet. Jak můžete vidět z jeho INCI, jeho složky jsou velmi dobré a nejsou tam žádné vysloveně negativní, což je už pro mě plus.

Zůstaneme však u jeho skutečných účinných látkách. Jako druhou ingredienci nosí pověstné Kyselina glykolová která se zabývá realizací snadná exfoliace chemicky na pokožce, aniž by ji poškodil. Glykolová je zahrnuta v tom, co je známo jako alfa hydroxykyseliny (AHA) a je běžný ve vzorcích vyhledávání léčí projevy akné, vrásek nebo zlepšuje tón pleti.

Toto tonikum od The Ordinary doplňuje glykoliku a činí ji více uklidňující. růžová voda Y voda z aloe vera. Také glycerin jako kondicionér pro jeho pokožku extrakt z rohových květin protizánětlivé a antibakteriální. Také dodává extrakt ženšenu který se v této kosmetice používá jako antioxidant a proti únavě.

Používá se pro běžný glykolový toner 7%.

Tato kyselina je jednou z nejsilnějších na trhu a ne každá pleť ji snese. Proto je to důležité začlenit to k naší rutině péče o obličej pomalu. Pokud jste nikdy nepoužívali kyselinu glykolovou, doporučuji nejprve jej použijte na určitou oblast obličeje jako bradu a uvidíte, co se stane. Je normální, že ze začátku pociťujete svědění nebo štípání, ale tento pocit by měl zmizet do několika dní od používání, což je znak, že si pokožka zvykla. Pokud ne, je lepší s jeho aplikací přestat a poradit se s dermatologem.

Koncentrace glykolu v tomto složení není příliš vysoká, ale postačuje citlivá nebo intolerantní pokožka může reagovat negativně pro ni.

Je také důležité pamatovat na to, že když absolvujeme kúry s tímto typem kyseliny, pokožka je hladší a jemnější. tak to je Vždy používejte opalovací krém během dne, abyste předešli poškození sluncem nebo skvrnám.

Můj názor na The Ordinary 7% Glycolic Acid Toner.

Není to můj první toner s kyselinou glykolovou. Zkusil jsem to před pár měsíci pixi tonikum a moc se mi líbila, takže jsem od ní měla velká očekávání a nezklamala.

Musím jen říct podávám žádost noc po vyčištění. Dodává se s hrotem, který se otevírá a zavírá na aplikaci produktu, ale raději jej stříkám. Vždy, když použiji toner, naliji ho do jednoho sprej nastříkat jí na tvář. Bavlnu na nanášení toneru nepoužívám, protože se mi zdá, že hodně produktu se utrácí a také, když ho přetáhnu po pokožce, bavlna ji poškodí (i když mírně).

V mém případě moje pleť AHA velmi oceňuje a jejich účinek vnímám od prvního dne. s tímto tonikem pokožka je mnohem hladší a zářivější. A po nanesení a zaschnutí můžete pokračovat v běžné rutině se sérem, krémy nebo kosmetikou, kterou běžně používáte. když ho používáte Všiml jsem si více upravenou pokožku, nic těsného, ​​je to skvělý pocit.

V mém případě ho používám celoročně. Ale to je všechno více protagonistů během jarní a letní sezóny při kterém přestávám používat své produkty s vyšší koncentrací glykolu a nahrazuji je tímto tonikem, se kterým mám stále glykolový efekt, ale ne tak agresivní.

I když ho používám na noc, vždy Následující ráno končím svou rutinu s opalovacím krémem SPF 50. O svou pleť musíte pečovat a přestože kyseliny fungují fenomenálně a jejich výsledky vidíme rychle, zanechávají pokožku i zranitelnější, a proto se o ni musíte více starat?

Koneckonců, myslím kvalita-cena je super produkt, efektivní a ohleduplné k pokožce. mimo, velmi se šířízvláště pokud jej používáte jako já ve spreji.

Zdá se mi to jako dobrá volba, pokud jste nikdy nepoužívali kyselinu glykolovou a chcete ji začít nebo používat v období silného slunečního záření, abyste předešli dalšímu poškození naší pokožky sluncem.

⭐Skóre: 9/10

Zkoušel někdo to a to? Čekám na vaše názory.

Napsat komentář