Oblíbené produkty stylistky celebrit Adir Abergel (plus nejlepší tipy na erupci)– Tipy na líčení a péči o pleť Přečtěte si informace, které jsem shromáždil

Pokud jste poslední desetiletí sledovali předávání cen v Hollywoodu, pravděpodobně jste viděli práci Adira Abergela. Kadeřník vytvořil ikonický vzhled na červeném koberci pro talentovaného, ​​kdo je kdo na velké obrazovce: Charlize Theron, Rooney Mara, Kristen Stewart, Marion Cotillard, Gwyneth Paltrow, Kirsten Dunst, Anne Hathaway, Reese Witherspoon a Jennifer Garner. málo. Je také kreativním ředitelem VIRTUE®, řady vlasové péče, která léčí škody, o kterých naši odborníci neumějí přestat mluvit. Nedávno jsem se setkal s Abergelem mezi závazky premiérové ​​sezóny, abych zjistil nejlepší tipy na vlasy a oblíbené produkty, které má ve své sadě a na poličkách.

O nejdůležitějších momentech jeho dosavadní kariéry:

Je to opravdu všechno o člověku, který sedí na mém křesle a může pomoci vybudovat jeho sebevědomí a prozkoumat jeho individualitu – toto je opravdu vrchol každého dne. Jak už bylo řečeno, během mé kariéry bylo na červeném koberci mnoho nezapomenutelných momentů, jako například styl Sandry Bullock v elegantním stylu ten večer, kdy vyhrála Oscara, a moje poslední práce s Charlize Theron, která byla neuvěřitelnou spolupracovnicí. Na předávání Oscarů 2019 jsem Charlize ostříhal vlasy na bob a vzal jsem si barvu bohaté brunetky. Na poslední SAG Awards jsem jí vybělila pixie střih, nechala jsem její kořínky trochu déle a část jsem doplnila diamantovým náramkem Tiffany.

Jeho tip na vytvoření DIY výbuchu, který vypadá jako profesionál:

Mám několik jednoduchých triků, o které se podělím s mojí mámou a přáteli. Zaměřte se na horní část vlasů a spodní část nechte trochu přirozenější. Budete mít ten texturovaný vzhled. Dalším skvělým tipem je použít nastavení studeného vzduchu na fénu a sušit vlasy, dokud nebudou na 80 % suché. Potom vytvořte krásnou povrchovou úpravu pomocí kulatého tepelného kartáče, abyste vlasy vysušili. Na závěr můžete pomocí žehličky zahnout konce vlasů a vyhladit několik kapek léčivého oleje pro okouzlující lesk.

Jeho oblíbené produkty, které používá pro své nejlepší zákazníky:

 1. Kupte nyní v

  VIRTUE® objemový základní nátěr

  Když si upravuji vlasy během celé sezóny udělování cen, je to neustálý proces změny vzhledu vlasů, účesu a barvy. Abych minimalizoval škody, raději používám sušičku na střední teplotu než na vysokou. Před tepelným stylingem vždy používám produkt s tepelnou ochranou, jako je tento primer, který mi umožňuje vytvořit dokonalý základ pro jakýkoli styl a zároveň chránit vlasy.

  Kupte nyní s dopravou zdarma

 2. Kupte nyní v

  Regenerační ošetřující maska ​​VIRTUE®

  Také povzbuzuji své klienty, aby si udržovali zdraví vlasů pravidelným stříháním vlasů a používáním týdenní masky k posílení a zvlhčení vlasů. Toto je moje oblíbená maska, protože vlasy hluboce hydratuje a dodává jim lesk. Klíčovou složkou je Alpha Keratin 60ku®, který se nachází v každém produktu VIRTUE® a je čistým, celistvým, eticky získaným lidským keratinovým proteinem. Jeho molekula má přesně stejnou velikost jako naše [hair’s keratin], díky čemuž ho naše tělo okamžitě rozpozná, takže bez problémů dotváří a opravuje jakékoli poškození v každém pramínku vlasů. Maska je lehké, extrémně zvlhčující složení, které umožní i těm nejjemnějším vlasům absorbovat produkt, aniž by to bylo obtížné. Jen tři minuty ve sprše úplně promění vaše vlasy.
  Vysoce rotující produkty ve své vlastní rutině:

  Kupte nyní s dopravou zdarma

 3. Kupte nyní v

  SkinCeuticals CE Ferulic

  Je to můj oblíbený produkt s vitamínem C. Doslova ho moje pleť pije a miluje.

  Kupte nyní s dopravou zdarma

 4. Kupte nyní v

  iS Clinical Extreme Protect SPF 30

  Každý by měl používat SPF každý den. Toto je moje volba, protože se mi líbí konzistence, jak se dokonale překrývá s ostatními mými výrobky.

  Kupte nyní s dopravou zdarma

 5. Kupte nyní v

  Zubní pasta Marvis Classic Strong Mint

  Líbí se mi, jak vypadá na koupelnové desce a jak čistý pocit mám po použití v ústech. Aroma je také skvělé.

  Kupte nyní s dopravou zdarma

 6. Kupte nyní v

  Balzám na rty Dr. Hauschka

  Používám ho od svých 25 let a vždy ho mám u sebe.

  Kupte nyní s dopravou zdarma

 7. Kupte nyní v

  Goldfaden MD Doctor’s Scrub Advanced

  Věřím, že mytí obličeje několikrát týdně vytvoří hladký hadřík pro vaši pokožku, aby absorbovala živiny z jiných produktů.

  Kupte nyní s dopravou zdarma

Napsat komentář