Objevte novou řadu Garnier:? Garnier Bio?| Zdravápleť

16. dubna Objevte novou řadu Garnier:? Garnier Bio?

Zveřejněno ve 21:17 v Carmen News

Ahojte bratranci!

Určitě mnozí z vás již slyšeli o nejnovějším od Garnierčára Garnier Bio, protože jsou obrovské prodeje! ??

Ale co je přesnější Garnier BioČím se liší od ostatních řádků Garnier? Shrneme klíčové body tohoto řádku:

? organické kosmetiky s Certifikát Ecocert.

? Produkty vyrobené s ekologické, senzorické a účinné receptury.

? Bez krutosti a veganské.

? Nádoby jsou vyrobeny s 100% recyklovatelné materiály a všechny láhve jsou vyrobeny s 100% recyklovaný PET.

? Bio kosmetika dostupná do všech kapes.

Čára Garnier Bio sestává z devíti produktů vyrobených s Chrpa, citrónová tráva, arganový olej a levandule. Produkty Garnier Bio lze klasifikovat podle funkce na produkty pro:

? Úklid

? péče o obličej

? Péče o tvář proti stárnutí

Povíme vám o některých z nich.

  • ? Organický olej na obličej Garnier

The Organický zpevňující pleťový olej Garnier Je vyroben z levandulového esenciálního oleje, organického arganového oleje a vitamínu E. S tímto pleťovým olejem získáte jemnější, jasnější a hydratovanější pokožku.

východ Pleťový olej je vhodný pro všechny typy pletiJe nemastný, rychle se vstřebává a zanechává na pokožce příjemnou jemnou vůni levandule.

Pro zajímavost, jeho obal je vyroben z 25% z recyklovaných a 100% z recyklovatelných materiálů.

Použití: Aplikujte dvě nebo tři kapky Organický zpevňující pleťový olej Garnier ráno a večer na obličej a krk, vyhněte se oblasti kolem očí. Můžete také smíchat několik kapek oleje s běžným krémem na obličej.

  • ? Garnier Bio regenerační denní krém proti stárnutí

The Garnier Bio regenerační denní krém proti stárnutí Obsahuje levandulový esenciální olej, organický arganový olej a antioxidační vitamín E. Tento krém proti stárnutí regeneruje pokožku, má antioxidační vlastnosti a redukuje známky stárnutí na tváři.

The Garnier Bio regenerační denní krém proti stárnutí to je Vhodné pro všechny typy pletiLehce se vstřebává a nezanechává pocit mastnoty.

Použití: Aplikujte ráno a večer na čistou pleť krouživými pohyby. Může se použít smíšený s několika kapkami Organický zpevňující pleťový olej Garnier.

  • ? Garnier Bio hydratační a vyrovnávající krém

The Vyvažující hydratační krém Garnier z bio citrónové trávy Je formulován s organickým esenciálním olejem Citronella, Aloe Vera a rostlinným glycerinem. Tento hydratační krém na obličej dokáže zvlhčit nejsušší oblasti a vyrovnat ty nejtučnější ideální pro normální a smíšenou pleť

textura Vyvažující hydratační krém Garnier z bio citrónové trávy Je lehký, zanechává svěží pocit a rychle se vstřebává.

Bezpochyby je to jeden z produktů, který jste si oblíbili nejvíc ☺️ Bio micelární voda Garnier Je formulován s organickou chrpy, organickou vodou z ječmene a rostlinným glycerinem. Čistí, odstraňuje make-up a zklidňuje pleť.

Tato micelární voda je Vhodné pro všechny typy pletii pro ty nejcitlivější a pro nositele kontaktních čoček.

  • ? Organické levandulové kontury očí

The Oční kontury s Garnier Bio Levandule Obsahují organickou levandulovou silici a antioxidační vitamín E. Hydratuje pokožku, regeneruje ji a dodává hebkost. Po aplikaci Oční kontury s Garnier Bio Levandule Všimnete si hydratované oblasti, pohodlné as mírným leskem.

Tento oční obrys se doporučuje pro všechny typy pletivčetně těch nejcitlivějších.

  • ? Balzám Bio Repair Argan

The Garnier Bio Repairing balzám s arganem Je obohacený o organický arganový olej a bambucké máslo a vitamín E. Tento regenerační kondicionér je antioxidační, hydratuje, vyživuje a zjemňuje pokožku.

The Garnier Bio reparační balzám Lze použít na obličej, tělo a ruce. Ideální pro oblasti, které bývají sušší, jako jsou lokty, kolena, paty…
Co si myslíte o řadě Garnier Bio? Po přečtení tohoto příspěvku je již určitě mnoho produktů ve vašem košíku Zdravaplet >> Compra Garnier Bio za nejlepší cenu v Zdravaplet

Uvidíme se v dalším příspěvku!

Napsat komentář