O mně

Vítejte na mém blogu!

Jmenuji se Andrea a rozhodla jsem se s vámi sdílet svou cestu za sebevzděláváním o jednotlivých ingrediencích obsažených v kosmetice.

Narodila jsem se v České Republice, ale v roce 2019 jsem se po téměř 4 letech v Anglii přestěhovala na Kanárské ostrovy a ještě ani já nevím, kde budu příští rok :).

Ještě v Anglii jsem absolvovala kurz, jak si vytvářet svou vlastní kosmetiku. Jelikož teď nemám úplně podmínky k tomu, abych si míchala svoje oblíbené krémy a séra, rozhodla jsem se svůj čas na Kanárech věnovat sebevzdělávání na téma ingredience v kosmetice a o tyto informace se s vámi dělit.

Bez ohledu na to, kde se zrovna nacházím, moje nadšení pro kosmetiku jde vždycky se mnou. Proto zde budu psát o účincích aktivních látek v kosmetice, ale i nosných a esenciálních olejů. Řekneme si i něco z aromaterapie. Zjistíte proč je suchá pleť suchá a proč je mastná pleť mastná. Dám vám pár tipů na kosmetiku vhodnou pro určité typy pleti a taky vám řeknu, jak by měla vypadat správná kosmetická rutina. Věřím, že tento blog bude přínosem pro ty, kteří neví jakou aktivní látku nebo produkt si vybrat podle momentálního stavu pleti, ale i pro ty, co se jednoduše chtějí naučit číst nálepku na kosmetických produktech.

Užijte si počteníčko :).