Nyní můžete vypadat jako obsazení Euphoria díky vizážistce Donnie Davy

Vítejte na mych webových stránkách a užijte si čtení tohoto speciálního článku o Nyní můžete vypadat jako obsazení Euphoria díky vizážistce Donnie Davy

.

Ať žije efekt Euforie. Make-up HBO inspirovaný euforií je od vysílání show v roce velmi populární. A teď si i ty můžeš zkrášlit oči jako Jules a Cat novou nálepkou na obličej z limitované edice od hlavního vizážisty Donnieho. Davy.

Začátkem letošního roku vydal Davy nálepky na obličej, které se okamžitě vyprodaly. Nyní si nastavte hodinky, protože nálepky na obličej jsou zpátky se dvěma novými designy, které budou zveřejněny dnes, 18. května v 11:00 ET na donnidavy.com.

Seznamte se s novými nálepkami

Eye-Lectric

Elektrizujte své oči s těmito novými designy inspirovanými Lightning Bolt. Na závěr použijte mini zipy nebo je noste samostatně, abyste měli minimální vzhled. Noste s make-upem nebo samostatně. Každá sada obsahuje jeden list magické duhové holografie a jeden list jemně třpytivých černých třpytek. Nálepky Eye-Letric stojí 17,50 USD za sadu.

špičaté

Tyto nové špičaté vzory vytvářejí větší grafickou sílu řas. Tyto nálepky jsou navrženy tak, aby se daly umístit do záhybu očního víčka, nikoli podél linie řas. Pro živější vzhled aplikujte velké sady na oční víčka a malé sady pod oči. Spárujte s make-upem pro dramatičtější vzhled nebo noste samostatně pro lehký, okamžitý „make-up“ vzhled. Každá sada obsahuje jeden list magické duhové holografie a jeden list jemně třpytivých černých třpytek. Nálepky s hroty jsou 17,50 USD za sadu.

Holografická fantazie

Holografická fantasy sada

Donny Davy

Holografická fantasy sada obsahuje nálepky Eye-Letric, Spiked a Head in the cloud. Celá kolekce magických duhových holografických nálepek na obličej! Tato sada snadno aplikovatelných obličejových nálepek se dodává ve třech různých provedeních. Sada Holographic Fantasy stojí 25 dolarů za sadu.

Nálepka OG

Vznášet se v oblacích

Vznášet se v oblacích

Donny Davy

Použijte obláčkové nálepky pro konečnou úpravu nebo je noste samostatně pro minimalistický vzhled. Kombinujte nálepky a vytvořte nekonečné množství jedinečných vzhledů. Noste s make-upem nebo samostatně. Každá sada obsahuje jeden list magické duhové holografie a jeden list třpytivých stříbrných třpytek. Nálepka Hlava v oblacích stojí 17,50 USD za sadu.

10 % ze zisku z každého nákupu balíku Head in the Clouds bude věnováno společnosti Trans Lifeline do 31. prosince .

Starr Savoy je přispěvatelkou do Zdravaplet.com, kde píše o celebritách, kultuře, kráse a módě. Když nepracuje, najdete ji, jak pumpuje železo v tělocvičně, sleduje nejnovější fenomén Netflixu a činí maloobchodní terapii.

Napsat komentář