Nutriganics The Body Shop vyhlazující sérum

AKTUALIZACE: ukončený produkt

Ahojte všichni! Jak už mnozí víte, The Body Shop je britská značka kosmetiky, jejíž produkty jsou šetrné k životnímu prostředí. Mnohé z nich jsou přírodní kosmetikou se 100% veganskými produkty, bez parabenů nebo netestované na zvířatech.

Vyzkoušela jsem borůvkové tělové máslo, které mi moc chutnalo a od té doby jsem je kosmetiku nezkoušela. Proto, jakmile jsem měl příležitost, šel jsem tam a koupil jsem si nějaké hrnce. Jedním z nich byl Vyhlazující sérum řady Nutriganics, obličejové sérum na první příznaky stárnutí.

Nutriganics The Body Shop pleťové sérum

  • Suma: 30 ml
  • cena: 16 € (ZAVŘENO)
  • eko certifikováno (ekologický certifikát)
  • Zjemňuje, revitalizuje a zlepšuje pružnost pokožky
  • přísad: voda, glycerin, Evropský olivový olej *, olej ze semen simmondsia chinensis *stearát sacharózy, undekan, benzylalkohol, tridekan, olej ze semen orbignya oeifera *sklerotová guma, kyselina stearová, kyselina palmitová, kyselina salicylová, xantanová guma, šťáva z listů aloe barbadensis *, citron, tokoferol, kyselina myritová, citral, linalool, olej z květů pelargonium graveolens *, citronellol, extrakt z Buddleja daviddii *, extrakt z květin / listů / stonek slézu sylvertris *, extrakt z květin / listů thymus vulgaris *, gera z foeniculum vulgare *, Olej z kůry cirrus noilis *, extrakt z plodů vanilky planifolia *, olej z plodů litsea cubeba *, kyselina citrónová, olej z kůry citrusu aurantium dulcis *, olej z květů / listů thymus vulgaris *, sorban z květin damašské růže *, benzylbenzonát. * ingredience, které pocházejí z ekologického zemědělství

východ pleťové sérum od The Body Shop se vyznačuje svým složením, do značné míry s přírodní složka a zejména z ekologického zemědělství. Podíváme-li se na jeho složky, můžeme vidět množství rostlinné oleje a extrakty a ovoce, které přinášejí. S ním Voda a glycerin Najít olivový olej a jojobový olej dvě velké zvlhčovačeao něco později Babassu olej s vlastnostmi proti stárnutí. Aloe vera pro jeho moc uklidňující a zvlhčující a pak různé květinové extrakty.

velmi lehká a bělavá gelová textura a voní hodně rostlin (téměř nadměrně). Při aplikaci zanechává pokožku velice příjemnou a bez lepkavého pocitu.

Můj názor

Krátce poté, co jsem si ho koupila, jsem zjistila, že se už nevyrábí, takže si myslím, že to nebylo moc dobré sérum. Dal jsem mu důvěru, ale nedokončil jsem to. I když na pleti se choval dobře vstřebal se bez problémů, za ty tři měsíce, co jsem ho užívala, jsem nezaznamenala žádné zlepšení. Navíc když jsem to zkoušela, tak to bylo tehdy, když pleť začala dehydratovat a myslela jsem si, že mi to udělá dobře, ale nestačilo to.

Co se týče složení, stále se jedná o produkt s větším množstvím olejů, ale bez účinných látekNo, ano, kyselina salicylová ve středu stolu, která, jak jsem pochopila, bude použita k odstranění nečistot, ale bez něčeho pozoruhodného.

Používala jsem ho v létě při ranní rutině a poté jsem si dala lehký hydratační krém. Když přišel podzim, byl jsem chudý.

The pozitivní bod z tohoto pleťového séra dávám textura a udělal dárek Vůbec se mi nelíbila vůně (toto je něco velmi osobního) i když oceňuji, že je to produkt bez přidané parfemace, což se většinou nestává.

⭐Skóre: 5/10

znal jsi ho? jste se pokusili?

Napsat komentář