Nuggela a Sulé| Zdravápleť

Oct 06 Novinka: Nuggela & Sulé, produkty proti vypadávání vlasů

Zveřejněno ve 12:28 v Păr, Știri de Carmen

Ahojte bratranci!

S příchod podzimu existuje fenomén, který se vyskytuje v našem životě, aby zůstal na chvíli: pokaždé, když jsme vlasy si omyjeme nebo kartáčujeme mohli bychom si jeden vyrobit paruka s padajícími vlasy! : Každý rok tentýž příběh!

A pokud nás to navíc chytne v době, kdy vlasy jsou rozpuštěny nebo že jsme se o sebe během léta pořádně nestarali, ještě horší! Nasadili jsme tedy baterie a jednu začlenili zcela nové pro Zdravaplet aby nám pomohli ukončit tuto situaci: Nuggela a Sulé.

Pravděpodobně jste už o tom slyšeli Nuggela a Sulé odkdy to bylo finalista Cosmetics and Pharmacy Awards 2015 a je v AR Beauty Awards (Ana Rosa Quintana). A pokud ne, řekneme vám to!

Nuggela & Sulé je tím známá ošetření na podporu růstu vlasů a prevenci vypadávání vlasů. Ideální pro toto roční období! Jak to získáte? Díky němu receptura na bázi cibulového extraktu a mořského glykogenubohaté na kvercetin a síru, známé pro své nutriční vlastnosti, stimulující krevní oběh, antibakteriální, antiseboroické, detoxikační, … Výsledek: vlasy zdravé, silné, lesklé, čisté a plné vitality.

Určitě teď říkáte: „Moji bratranci! Účinky těchto produktů Nuggela & Sulé jsou úžasné, ale salát budeme cítit na celý život! Ne 🙂 Jakmile jsou vlasy suché nezanechává pach cibulenaopak, má a seno a citrónová příchuť To vám poskytne pocit čistoty.

Cibulový šampon Nuggela & Sulé

Cibulový šampon Nuggela & Sulé Stimuluje růst vlasů a je indikován pro všechny typy vlasů (normální, suché a mastné) a jakéhokoli věku. Doporučuje se používat nepřetržitě (kolikrát si obvykle myjete vlasy), abyste zvýšili jeho výhody.

Jak použít: navlhčete vlasy vlažnou vodou, zřeďte malé množství Šampon Nuggela & Sulé vodou, naneste na vlasy, masírujte konečky prstů několik minut a opláchněte velkým množstvím vody.

Nuggela & Sulé prémiové ampule proti vypadávání vlasů

vy Nuggela & Sulé ampule proti vypadávání vlasů Kromě toho, že nám pomáhá zastavit vypadávání vlasůstimuluje jeho růst a dodává mu větší lesk.

Jak se tyto ampule používají? V dalším videu vysvětluje novinářka Ana de Santos 🙂 Uvidíte, jak snadné a jak inovativní!

Jak se často říká, prevence je léčení! Zastavte vypadávání vlasů a stimulujte jejich růst a zdraví dnes s Produkty Nuggela & Sulé.

A jako vždy, za nejlepší cenu ve vašich prodejnách Zdravaplet

Napsat komentář