Nový MAC voděodolný korektor

V tomto článku budeme hovořit o Nový MAC voděodolný korektor

.

Brilantní mysli MAC se připravují, aby tento měsíc vydaly množství vzrušujících novinek, včetně kolekce nahých rtěnek Nicki Minaj. Nejnovější vydání má za následek další beauty hit.

MAC se chystá představit Waterweight Concealer, který stejně jako Waterweight Foundation slibuje plné krytí, aniž by jej zatěžoval. A ačkoli produkt nebude k dispozici spotřebitelům až do roku , již debutoval na molu.

Dominic Skinner//Instagram

Korektor poprvé spatřili Gigi a Bella Hadid na přehlídce #TommyxGigi spolu s dalšími oblíbenými MAC, jako jsou MAC Prep & Prime Fix+ a oční stíny s uhlím. Vizážista Dominic Skinner, který na přehlídce pracoval, vysvětluje, že korektor používal „samotný jako #Concealer a #Foundation, ale také jej smíchal s kapkou #StrobeCream, jakož i sprejem #FixPlus“.

Getty Images

Skinner nám o novince prozradil na svém Instagramu. „Nejpoužívanějším a nejoblíbenějším produktem v mé kosmetické sadě této sezóny musí být #NEW #MAC#StudioWaterweight #Concealer, který přijde v roce ,“ napsal o korektoru. Zdá se, že to bude další důležitá věc.

ředitel krásy

Chloe Hall je kurátorkou veškerého kosmetického pokrytí na Zdravaplet.com. Věděla, že chce být krásná v momentě, kdy se Donna Summer dostala na její obrazovku, a od té doby se žene za dokonalými diskotékovými stíny. Jejím oblíbeným místem je průsečík krásy s moderní kulturou, ať už jde o hudbu, filmy nebo sociální sítě. Najdete ji v Brooklynu s jejím mopslíkem nebo v sekci komentářů Rihanny.

.

Napsat komentář