Noviderm Boréade CL čistící krém

S mou léčbou akné jsem musel změnit rutinu čištění a péče o obličej. Tehdy vstoupila do mého života Boréadě matující krém jeden z mých oblíbených denních krémů. O této značce jsem se dozvěděla díky mé dermatologičce a proto jsem se vzhledem k dobrým výsledkům emulze rozhodla vyzkoušet více věcí od značky.

já jsem an zamilovaná do čistících prostředků na obličej. Odkdy používám rozum, čištění tváře patří do mého života a ještě více, když se objevilo akné. Takže když jsem se to dozvěděl Boread měl jednu čistící krém pro smíšenou pleť a mastnou pleť jsem chtěla vyzkoušet.

Boréade čistící přípravek na obličej pro mastnou smíšenou pleť

  • Suma: 200 ml
  • cena: 10 € (Přímý odkaz)
  • přísad (INCI): vodní alkohol, laurylsulfosukcinát disodný, kokosový isotionát sodný, škrob zea mays, kokos-glukosid, glutamát disodný kokosový olej, 1,2-hexandiol, guar hydroxypropyl, glycerin, hydrogenovaný ricinový olej, kapryloil glycí, oxid titaničitý, glukonát zinečnatý, kyselina citrónová, glykolipidy, sorban draselný, sójové glycinové steroly, chlorid sodný, hydrolyzovaná semena chenopodium quinoa, maltodextrin, propylgalát.

To první přesvědčil mě Byl jeho formulaci. Kvalita tohoto čistícího krému byla zřejmá, s jemné povrchově aktivní látky aby pleť nadměrně nevysušovala a čistila ji bez pocitu napnutí. Jak můžete vidět v INCI, obsahuje také glycerin nebo hydrogenovaný ricinový olej k udržení hydratace kožní.

Ty jeho jsou také zajímavé fosfolipidy a glykolipidy nebo quinoa olej, který pomáhá uklidnit pleť, proto bych tento čistič doporučila i na citlivá nebo reaktivní pokožka (To je často případ aknózní pleti, ale ne vždy).

Nejvíce mě zaujala jeho textura. Je hutný a želatinový zároveň. Nepění přehnaně, ale po použití si všimnete, že vaše pleť je velmi čistá.

jak si dovedete představit velmi se šíří protože moc nepotřebuješ. I když je vůně dost vysoká, nemá nepříjemný zápach. A jde o to, že kosmetiku Boréadu si vážím, protože nemá umělé příchutě, co můj nos oceňuje.

Můj názor

The Čistící krém Boreade je vynikající čistící prostředek na obličej pokud máte smíšenou, dehydratovanou, mastnou nebo citlivou pleť.

Čistota je velmi dobrá a pocit je ještě lepší. A co jeho cena? 200 ml po 10 eur (cca.) Myslím si, že je super a hlavně na kvalitu ingrediencí a na výsledek.

Pokud bych měl dát dárek je, že to přišlo do mého života víceméně ve stejnou dobu jako to přišlo fórum a musím vám říct, kdo jsou neslučitelné. Jelikož se jedná o hustší čistič účtů, ukládá se ve spodní části Forea a jeho čištění pak stojí hodně.

Ale no tak, tohle je trochu neoficiální (ale pokud má někdo fórum, dejte mu vědět), protože si myslím, že je to jeden z nejlepší čisticí prostředky na obličej které jsem dosud našel.

⭐Skóre: 8/10

Zkoušel někdo Boreade Noviderm čistící krém?

Pokud byste chtěli být informováni o zajímavých recenzích, podívejte se na tu, kterou jsem napsal na krém suta Q10 Lidl nebo ten, který jsem věnovala krému Sisbela od Mercadona.

Napsat komentář