Nová značka Zdravaplet: Viva la Diva!| Zdravápleť

16. ledna Nová značka Zdravaplet: Viva la Diva!

Zveřejněno v 18:41 ve zprávách od Marie

Ahojte bratranci!!

Jak jste již mohli vidět na sítích, v Zdravaplet přistála nová značka. Již víme, že jejich designy si zamilují a jejich tóny přitahují velkou pozornost! Ale chceme, abyste ji poznali trochu víc, a tak vám Viva la Diva oficiálně představíme!

Ať žije diva je švédská značka make-upu. Narodil se ve Stockholmu s myšlenkou prodávat produkt z špičková kvalita za rozumnou cenu. Jeho záměrem bylo být znám a pojmenován spolu s nejžádanějšími značkami na trhu.

To, co začalo jako rodinný podnik, je dnes měřítkem na severském trhu, který zasahuje stále více zemí.

S myšlenkou, že každá žena nosí v sobě Divu K veřejnosti se stále více dostávají prostřednictvím hravých a atraktivních modelů a silných kampaní s vizážisty a blogerkami. Značka je hymnou kreativity, svobody a otevřenosti.

Třeba poznamenat, že Viva la Diva NETESTUJE ZVÍŘATA.

Značku lze považovat za střední, má podobnou kvalitu jako společnosti jako Bourjois nebo The Balm. Balení připomíná high-end značky jako Benefit nebo Too Faced. Mají velmi dobrý povrch; některé jsou vyrobeny z plechu, velmi odolné a dobře opracované, jiné jsou vyrobeny z kartonu

Každý má na sobě ochrannou kartonovou krabici, aby se obaly nepoškodily.

Zde jsou některé z jejich nejprodávanějších produktů.

Paletky dvanácti odstínů, například ta na obrázku (Perfect Nudies s nádechem švestky) se skládá z dvanácti odstínů s různými úpravami, od matných přes třpytivé až po metalické.

Toto je jen jeden z nich. Ale v tomto formátu jsou ještě dvě, v různých odstínech Nude, Nudie One Palette a Nudie Two Palette.

K dispozici jsou také dvě palety po šesti odstínech, jedna s nahými tóny v matném provedení a druhá pro ty kouřové.

Dalším vlajkovým produktem značky je tato rozkošná tvářenka a světlá paletka Dream Cheek. S nejelegantnějším a ženským designem přichází se čtyřmi odstíny tvářenky a dvěma odstíny iluminátoru.

Jednou z nejkrásnějších a nejlépe prezentovaných souprav je Perfect Brows. Velice elegantní černá krabička, ve které najdeme vše, co potřebujeme k dokonalosti našeho obočí, které je základní součástí každého upraveného vzhledu.

Obsahuje rozjasňovač oblouků obočí, vosk k jejich zafixování a odstíny stínů k nalíčení obočí pro blondýnky i brunetky. Má také pinzetu, hřeben na obočí a zkosený kartáček.

Přináší také několik šablon, které nám pomohou najít správný tvar obočí.

A jak dát něco takového módního ven s konturováním obličeje? S paletou Contour your Beauty máme vše, co potřebujete k provedení této techniky. Od různých odstínů bronzeru, přes tvářenku, přes rozjasňovače různých druhů, matné, aby vytvořily objem a lesk, aby dodaly tváři šťavnatost.

Nemůžeme vám přestat ukazovat tuto krásnou paletu pro naše nejelegantnější chvíle; Paletka Glam Eyes. Obsahuje 9 lesklých metalických odstínů. Nevzpomínáte si na dražší značkové paletky?

Všechny ukázky těchto krásek vám brzy ukážeme i nadále. V tomto příspěvku jsme vám chtěli říci něco víc o značce! Všechny produkty Viva La Diva si můžete prohlédnout na webové stránce Zdravaplet.

Co si myslíš?? Řekni nám!

Napsat komentář