Nová kolekce Uoma Beauty míří do Zamundu

Pokud čtete tento článek, jste na správném místě, abyste se dozvěděli o Nová kolekce Uoma Beauty míří do Zamundu

.

Po 33 letech se vracíme do fiktivní země Zamund s princem Akeemem (Eddie Murphy) a Semmym (Arsenio Hall). Tento pátek, na oslavu uvedení pokračování filmu „Coming 2 America“ do virtuálních kin – Amazon Video – se Uoma Beauty spojila s filmem, aby vydala exkluzivní kolekci make-upu, která zdůrazňuje krásu skutečných afrických zemí a inovátorů.

Dnes vydaná kolekce Black Magic Coming 2 America značky Uoma Beauty je výrazně zaměřena na oči, inspirovaná oblíbenou paletkou očních stínů Black Magic značky krásy. „Kolekce zaměřená na oči zahrnuje africkou královskou rodinu z celého kontinentu, od Fulani v Nigérii, Nigeru a Čadu, přes Ndebele až po ultramoderní a barevné Aso-ebi.“ kultura Aso Oke,“ vysvětluje značka v tiskové zprávě.

V této kolekci Uoma Beauty představuje tři různé palety: The Royal Heir-Tage Color Palette, paleta 10 palet, přičemž každý odstín je pojmenován po královnách starověké Afriky; plus dvě barevné palety Coming 2 America Mini v barvách „Good Morning Zamunda“ a „Queen To Be“ – obě linie jsou přikývnutím k původnímu Coming to America.

Zdvořilost

Kromě paletek kolekce debutuje i třemi pigmentovanými rtěnkami, oční linkou a paletkou tří sklenic rozjasňovačů, které oživila brilantní kampaň Uoma Beauty. Portréty Black Beauty s make-upem od Sira Johna, který navrhli Zerina Akers a fotograf Trevor Sturman, vzdávají hold africkým královnám a tomu, co představují: odvaha, hrdost, dědictví, bohatství a odolnost.

Trevor Sturman

Trevor Sturman

UOMA Beauty Black Magic Coming 2 America Collection je k dispozici dnes, 4. března na uomabeauty.com a zítra, 5. března na ultabeauty.com nordstrom.com, walmart.com a beautylish.com. Streamujte Coming 2 America 5. března na Amazon Prime Video.

Editor Beauty Commerce

Nerisha je redaktorkou Beauty Commerce na Zdravaplet.com, která pokrývá všechny věci krásy (módu i hudbu). Má zálibu v teniskách a nahých lescích na rty a tráví příliš mnoho času opakovaným sledováním sitcomů z 90. let.

Napsat komentář