Nová kolekce Gigi Hadid x Maybelline

V tomto článku vám povíme některé informace týkající se Nová kolekce Gigi Hadid x Maybelline

.

Newyorská transplantace Gigi Hadid vytvořila sbírku, kterou potřebuje každý obyvatel města. Supermodelka se na Instagramu pochlubila celou svojí kolekcí Gigi x Maybelline East Coast Glam, která doplňuje paletu Jetsetter v rostoucím sortimentu produktů, které vytvořila Hadid ve spolupráci s gigantem krásy.

Kolekce East Coast Glam obsahuje nahé rtěnky, řasenku, oční linky, tónovaný primer a tekutý stroboskop. K dispozici je také nová paleta, kterou Hadid představila fanouškům ve svých příbězích na Instagramu.

@GigiHadid//Instagram

Hadid dodal paletě pěkný newyorský nádech pojmenováním několika nových odstínů po slavných newyorských čtvrtích a ulicích: Nolita, Bond St. a Bowery.

Zdá se, že ostatní jména mají osobní význam. Zdá se, že trio rtěnek s názvem Erin, McCall a Taura je pojmenováno po maskérce Hadid Erin Parsons, která nedávno podepsala smlouvu s Maybelline; a McCall Koenig, kteří starý přítel Hadid. ‚Erin‘ je sytě červená, ‚McCall‘ je růžově růžová a ‚Taura‘ je sytý nahý odstín, podle vzorníků, které na sobě Hadid udělala.

@GigiHadid//Instagram

Kolekce vyjde na Ulta Beauty 22. října. Paleta Jetsetter se vyprodala za 90 minut, takže nezapomeňte sledovat přesné načasování tohoto vydání.

ředitel krásy

Chloe Hall je kurátorkou veškerého kosmetického pokrytí na Zdravaplet.com. Věděla, že chce být krásná v momentě, kdy se Donna Summer dostala na její obrazovku, a od té doby se žene za dokonalými diskotékovými stíny. Jejím oblíbeným místem je průsečík krásy s moderní kulturou, ať už jde o hudbu, filmy nebo sociální sítě. Najdete ji v Brooklynu s jejím mopslíkem nebo v sekci komentářů Rihanny.

.

Napsat komentář