Nová exkluzivní značka v Zdravaplet: opravdu| Zdravápleť

14. dubna Nová značka exkluzivně v Zdravaplet: Skutečně

Zveřejněno v 06:00 ve zprávách, Mariina rutina obličeje

Ahoj Veri!!

Kanadská kosmetická značka Indeed se nedávno dostala na pulty obchodů Zdravaplet (a na WEB).

Dnes vám chceme tuto značku představit na Zdravaplet Blogu.

Chceme vám přiblížit značku a její koncept a stručně vám říci o jejích produktech a zveme vás, abyste se nás v komentářích zeptali na úplnější recenze na některý z konkrétních produktů, pokud vás velmi zajímají.

Indeed je kanadská kosmetická značka, která skočila na trh s inovativním a ikonickým produktem společnosti: Nanoblur; „fotofiltr“ v tubě (o tomto krému mluvíme níže)

Byl to první zjemňující krém na trh v roce 2011 a od té doby laboratoře Indeed uvedly na trh několik produktů s velkými investicemi do technologie, která se snaží o dokonalost pleti za více než rozumné ceny.

Řada Indeed, kterou můžeme najít exkluzivně pro Španělsko v prodejnách Zdravaplet, sestává z různých produktů, od hydratačních krémů, sér, exfoliantů, masky, očních kontur.

Stručně si povíme o některých z nejpozoruhodnějších.

NAHRADĚ RETINOL

Retinol je jednou z nejúčinnějších složek, které působí proti poškození způsobenému stárnutím pokožky. Pomáhá při vráskách, jemných linkách, poškozeních sluncem, projevech akné…

To, co činí Indeed Retinol Reface výjimečným, je to, že nenese jednu formu retinolu, ale tři! který se na pokožku uvolňuje pomalu, takže působí pomalu, aniž by způsoboval agresivní peeling, který může způsobit zarudnutí nebo vysušení.

Při nepřetržitém používání se pokožka stává sjednocenější, hladší, jemnější.

EXFOLIAČNÍ PUDR

Dalším nápadným produktem je práškový exfoliátor, protože na trhu není běžné najít práškové enzymatické exfolianty… a pokud ano, tak za mnohem vyšší ceny.

Je určen pro matnou, suchou nebo nerovnoměrnou pleť.

Obsahuje aktivní enzymatické exfoliační složky, jako je bambusový extrakt, rýžový protein, vlasové enzymy a červené mořské řasy Okinawa.

Zde je video o tom, jak jej používat:

NANOBLUR

Emblematický produkt značky si necháme na závěr. Nanoblur se zrodil jako první krém s „fotofiltrem“.

Je to produkt, který NEOšetřuje. Vytváří optický efekt, který za 40 vteřin maskuje rozšířené póry, mimické linky a leskne se.

Už žádný strach z detailních záběrů! Doporučuje se nanášet přes make-up, i když my jsme to zkoušeli bez make-upu nebo pod něj a má také perfektní vyhlazující a protilesklý efekt.

V Zdravaplet na vás čeká mnoho dalších produktů Indeed. Na co čekáte, abyste vypadali dobře a dodali své pleti hýčkající vzhled?

Doufáme, že se vám příspěvek líbil!

Do budoucna!

Napsat komentář