Nosit hodně, spoustu piercingů do uší je trend| Zdravápleť

17. červen Nosit hodně, mnoho piercingů je trend

Zveřejněno ve 12:12 ve zprávách od Bruna Bruna

Mezinárodní influenceři se shodují: toto léto je v módě nosit spoustu náušnic v uších. Pořiďte si ty nejkrásnější od JOYS.

Instagram – a nejvlivnější dívky, které tam „žijí“ – promluvily: tuto letní sezónu piercingy. A nosí se velmi specifickým způsobem: ve velkém množství a maximalisticky. Myslím to vážně letní trendy Předepisují, že musíte nosit spoustu náušnic. Potvrzují to influenceři jeho postavení přehledný hardware, Anine Bing nebo Mary Turielkterá nepřestává nabízet super chutné outfity poznačené velmi specifickým stylistickým gestem: propíchnutýma ušima.

© Laskavostí @chiaraferragni

Pryč jsou dny, kdy svahy nosili se analogicky a po dvou. Věci – a trendy – se změnily. Jak můžeme vidět z pohledu italské prominentky, tuto jarní módu nejlépe přetavíme do praxe Smíchat různé velikosti, barvy, materiály a výšky. Pánové, trend je volný a závisí výlučně na vkusu každého z nás (a děr, které v laloku máme samozřejmě).

kde je koupit

Pro začátečníky, kteří si chtějí vyzkoušet (ušlechtilé) umění kombinovat různé piercing do uší máme tip: zastavte se RADOSTznačka šperků al Ty jsi princeznaa podepisuje jeden z mnoha modelů, které nám jeho kolekce nabízí.

© S laskavým svolením @meryturiel

Potvrzuje to i samotná značka úspěch Takto: «V posledních kampaních jsme vyvinuli mnoho modelů náušnic, z nichž polovina je piercingy nebo kusy bez hrotů a dnes je to rodina, kterou prodáváme nejvíc ». V jeho kolekci plné souprav v kombinaci s různými verzemi náušnic převládá různorodost: jsou zde modely s figurálními tvary, siluety srdce, uši, hvězdy, stříbrné, zlaté, barevné… Zde jsou některé příklady (vzácné):

Trilogie zlatých náušnic

Pestrobarevné kvinteto náušnic

Přidáním těchto dvou sad již máme osm náušnic vzájemně kombinovat. Hra a vymýšlení kombinace je klíčem k tomu, abyste se cítili pohodlně s řadou piercingů, které nosíme. To dělají celebrity. Odvažte se nosit hodně (ale nikdy ne příliš mnoho) piercing do uší?

Napsat komentář