NIOD multimolekulový hyaluronový komplex

The Kyselina hyaluronová On je jedním z většina oběžných aktiv v jakékoli kosmetice. Což není tak běžné, že séra či krémy, které používáme, obsahují až 12 různých typů kyselin hyaluronových a prekurzorů kyseliny hyaluronovékterý to dělá Sérum NIOD Multi-molekulární hyaluronový komplex v nejlepším séru s kyselinou hyaluronovou které jsem se snažil splnit.

The Kyselina hyaluronová které přidávají obvykle (a levné) je vysoká molekulová hmotnost. V příspěvku, který jsem věnoval této složce, ji podrobně vysvětluji, ale abych to shrnul, je aktivní, když je vysoká molekulová hmotnost zůstává na povrchu a proto hydratace, které dosáhne, je povrchní. ale Kyselina hyaluronová s nízkou molekulovou hmotností je ta, která pronikne do hlubších vrstev lépe hydratuje. Je mnohem dražší a proto ho v naší kosmetice není běžně vidět.

Takže když jsem našel tento nový produkt, bez přemýšlení jsem zaplatil 45 eur, které stojí za to, abych viděl, jak těchto 12 typů kyseliny hyaluronové působí na moji pleť. Po více než dvou měsících používání vám tedy řeknu své zkušenosti a rozebereme si všechny ingredience, díky kterým je toto sérum tak výjimečné ❤

NIOD sérum s kyselinou hyaluronovou a prekurzory kyseliny hyaluronové

  • Suma: 30 ml
  • Vegetariánská
  • bez násilí
  • Bez olejů, silikonů a alkoholů
  • cena: 43 € (Přímý odkaz)
  • Složení (INCI): Aqua, hydrolyzovaný kvasnicový extrakt, glycerin, Kyselina hyaluronová, Hyaluronát sodný, Butyryl hyaluronát sodný, Hyaluronát sodný křížový polymer, Hydrolyzovaný hyaluronát sodný, Hydrogenfosforečnan sodný acetylglukosamin, Tetradecylmočovina trifluoracetát Aminobutyrylvalvalylaminmaslová kyselina, Exopolizaharidele Pseudoalteromonas, Guma se semeny Tamarindus Indica, Extrakt Tremella Fuciformis SporocarpGuma Ceratonia Siliqua, Myristoyl Nonapeptid-3, Výtažek z listů Plantago Lanceolata, Extrakt šalvěje Clary, arginin, Kyselina asparagová, glycin, alanin, serin, valin, isoleucin, prolin, threonin, histidin, fenylalaninPca, sodná sůl Pca, betain, laktát sodný, epigalokatechin gallatyl glukosid, galile glukosid, Výtažek z řassalicylát sodný, lecitin, Kyselina polyglukuronováxantanová guma, ethylendiamintrinatriumdisukcinát, Sklerotická guma, pullulanCetylhydroxyethylcelulóza, propandiol, pentylenglykol, dimethylizosorbid, kyselina citrónová, chlorid hořečnatý, oxid křemičitý, polysorbát 20, ethoxydiglykol, propylgalát, kyselina dehydrooctová, benzylalkohol, sorb- , fenoxyethanol

východ NIOD Multi-molecular Hyaluronic Complex sérum obsahuje mnoho forem kyseliny hyaluronové ale navíc obsahuje prekurzory kyseliny hyaluronové, nebo co je totéž, složky, které zajistí, že si pleť tuto kyselinu hyaluronovou přirozeně vytvoří pro kompletnější hydrataci.

Takže při pohledu na INCI vidíme na začátku (označil jsem to nejhlubší modrá) složky, kterými jsou kyselina hyaluronová jako taková. Existuje vysoká molekulová hmotnost, střední a nízká molekulová hmotnost.

Jeden světlejší modrá Dal jsem nějaké ty hyaluronové prekurzory, které jsou většinou rostlinné extrakty, kvasinky nebo houby které v mnoha případech plní funkce podobné kyselině hyaluronové a v jiných případech stimulují přirozenou tvorbu této aktivní složky v pokožce.

V zelená přidal jsem si i tebe AMINO zodpovědný a za tuto funkci a také jako plus a peptid (Myristoyl Nonapeptide-3), že to, co dosáhne, je dát a dotek hladkosti na pokožce.

Tímto způsobem, se všemi hydratačními aktivními složkami tohoto séra Niod plus tohoto peptidu, dostaneme šťavnatější, hydratovaná pleť s nádechem blesku pomoci eliminovat ochabnutí.

Balení a textura séra Niod Multi-molecular Hyaluronic Complex

Značka Niod je „elegantním bratrancem“ The Ordinary. A právě z tohoto důvodu DECIEM cMnohem více pečujte o své balení a projevuje se to i na růstu ceny.

Balení je tmavé sklo aby se zabránilo oxidaci a je ve formátu pipeta používat pouze správné kapky produktu. Na obličej a krk s 4 nebo 5 je více než dost.

je textura Je to velmi lehké a vodnatébarva nažloutlý. A horší tohoto produktu je bezpochyby jeho vůně. Voní po portském, mořských řasách a proto se trochu nepříjemně nanáší. Pro mě to však není problém, protože po několika sekundách se vůně rozplyne a tak můžeme mít ještě dokonalejší složení bez umělých parfémů, které, jak vám vždy říkám, jsou dobré jen k tomu, abychom se dostali na nos, ale že v mnoha případech jsou příčinou alergií.

Můj názor na multimolekulární hyaluronový komplex Niod

Toto je zatím jediný produkt, který jsem od Niod vyzkoušela, ale už jsem ho vyzkoušela. výborné složení Myslím si, že těch 45 eur je opodstatněných. Jak již bylo zmíněno, kyselina hyaluronová s nižší molekulovou hmotností, která proniká hlouběji, je dražší a tedy i cena tohoto produktu.

Přesto si myslím, že je to a skvělé sérum, které zanechává pokožku hydratovanou. Za tyto 2 měsíce, co ho zkouším, byly dny, kdy jsem po něm nepotřebovala více produktů, abych se cítila šťavnatá a hydratovaná.

? je formulace je bezvadná a její textura a absorpce. The vůně Myslím, že ty nejslabší místo ale jak jsem vám řekla, po nanesení zmizí za pár vteřin, takže za mě to stojí.

Je to jediný produkt s kyselinou hyaluronovou, u kterého opravdu pozoruji přiměřenou hydrataci. Takže když ji dokončím, určitě zopakuji, protože jelikož není potřeba použít mnoho, těch 30 ml je daleko.

Smět platí ve dne i v noci a vždy, když je pokožka v nízkých hodinách, je vysoce doporučeno sérum pro její obnovu.

Toto multimolekulární sérum hyaluronového komplexu Niod je ideální pro jakýkoli typ pleti. Ideální pro dehydrovanou pleť, poškozené nebo podrážděné. Může jej použít i ta nejcitlivější pokožka. Také ti, kteří trpí rosacea nebo rosacea.

do suchá kůže je nabídne hodně hydratace Základní že budou muset doplnit nějakým výživnějším krémem a smíšená nebo mastná pleť získá ztracenou hydrataci av mnoha případech nebude potřebovat žádné kroky k dokončení rutiny (no ano, opalovací krém, na který byste nikdy neměli zapomenout, ať je cokoli drahé).

⭐Skóre: 9,6 / 10

A teď mi řekněte, vyzkoušeli jste toto sérum? Proč se zamilujete do séra s kyselinou hyaluronovou? Četl jsem vás v komentářích.

Napsat komentář