Niacinamid, co to je? Říkáme vám o všech výhodách ✔ Zdravaplet Blog

The niacinamid Je to vitamín, který má mnoho vlastností. Z tohoto důvodu se stále více používá v kosmetice. Kromě toho, niacinamid a slunce Existují dva pojmy, které spolu velmi úzce souvisí.

V první řadě je důležité vědět, že tento supervitamin pochází z B3. Chcete-li se dozvědět více o niacinamid ak čemu je určen tento produkt, neváhejte a pokračujte ve čtení.

V následujících odstavcích se dozvíte o funkcích což je niacinamid směs zajímavých výhod pro vaši pokožku.

Co je niacinamid ak čemu slouží?

Jedná se o formu vitamín B3. Chemické rozdíly mezi nimi jsou vzácné a věda nepřestává zkoumat tuto sloučeninu. Nedávno bylo zjištěno, že rutinní aplikace produktu obsahujícího tuto chemikálii na pokožku má mnoho výhody pro pokožku.

Navzdory jeho účinku není třeba aplikovat neředěný. Ve skutečnosti to zjistíte Supervitamin B3 v sérách zředěných ve vodě. Tyto se obvykle doporučují používat jednou nebo dvakrát denně.

Jako u téměř každé kosmetice, to, co při jejím používání hledáte, jsou výsledky. Hodně zkrášlovací produkty slíbí a nesplní, ale to se s tím nedělá niacinamid. Žádný problém, jeho účinky si všimnete ve velmi krátké době. Některé z výhody pro pokožku Co získáte, budete-li jej aplikovat často, jsou zlepšení proti předčasnému stárnutí dermy, více chráněná a hydratovaná pokožka, méně rozšířené póry, méně nečistot, méně mastná pleť a žádné zbarvení.

VÝBĚR NEJLEPŠÍCH PRODUKTŮ NIACINAMID:

hydratační vlastnosti

Hydratační krémy, oleje nebo séra by neměly vést ke včasné hydrataci. Naopak, používají se k tomu, aby dodaly pokožce konzervativnější tendenci, pokud jde o hydrataci. Tedy co se tím myslí hydratační kosmetika je pomoci nám podpořit schopnost naší pokožky optimalizovat hydrataci.

V tomto smyslu je tento produkt ideální pro dosažení tohoto cíle, protože působí na hydratační bariéru epidermu a dobře si zachovává složky. Naše tělo tak bude déle hydratováno. Je to jeden z nejlepších produktů pro bojuje proti suché pokožce které naleznete na trhu.

textura pokožky

Můžete se obávat o texturu vaší pokožky. Často je lepší získat pevnost nebo šťavnatost než hydrataci. Tento produkt pomáhá redukovat póry bez jejich ztráty, což umožňuje, aby textura epidermis byla příjemnější na dotek a pohled. mimo, jasně bojuje s věkově specifickými anomáliemi a nedokonalostmikteré se začínají objevovat, právě když se mění textura pokožky.

Pokud jde o toto, všimnete si obrys vašich očí omlazujeJak se máš? hyperpigmentovaná pokožka v určitých oblastech a jak tmavé skvrny věku jsou stále méně a méně nebo dokonce mizí. Buňky na povrchu pokožky se obnovují a její celkový vzhled díky všem těmto benefitům umožňuje vypadat mladší. Kromě toho se také vyhýbá přebytečnému tuku a reguluje kožní mazjeho produkce a viditelnost.

Výhody niacinamidu, které jsou platné pro všechny typy pleti

Mezi jeho výhody patří dva hlavní aspekty. Na jedné straně, regulace tvorby mazu a mazu. Na druhé straně trvalá management hydratace a jeho stabilizaci. Toto jsou dvě vlastnosti, díky kterým najdeme ideální produkt pro použití v každém věku. Poskytuje nám vždy to, co pokožka potřebuje, což nám umožňuje kontrolovat akné nebo se vyhýbat vráskám.

Jak se niacinamid užívá? Je to kosmetika nebo ne?

východ multifunkční vitamínová sloučenina používá vaše důvěryhodné značky, abyste ještě více zbohatli. Najdete jej v sérách, hydratačních přípravcích, protivráskách, maskách atp. Dá se pořídit i jednoduše, bez přidaných látek. Protože se dodává ve formě prášku, můžete jej zředit ve vodě, abyste jej použili co nejpohodlněji. Vaše pokožka si všimne rozdílu. Můžete jej použít na pokožku nebo na pokožku celého těla, abyste si všimli uklidňujících vlastností a aby vaše pokožka vypadala krásněji.

Na závěr, niacinamid Je to chemická sloučenina, která pochází z vitamín B3 a že má řadu pozitivních účinků na pokožku. Můžeš koupit Kosmetika který integruje tuto složku do svého složení. Tuto sloučeninu si však můžete koupit také v práškové formě, rozředit ji ve vodě a aplikovat neustále, alespoň jednou denně. Brzy pochopíte jaký niacinamid je dobrý pro vaši pokožku: uvidíte, že se to zřetelně a trvale zlepšuje.

Napsat komentář