Neutrogena rychlá oprava vrásek recenze– Tipy pro dokonalou pleť

V tomto článku vám povíme některé informace týkající se Neutrogena rychlá oprava vrásek recenze

.

Vejděte do kterékoli drogerie a v regálech uvidíte vždy jednu značku – Neutrogena. Kořeny této značky sahají do 30. let minulého století, kdy začala s jednoduchým mýdlem na obličej. Dnes je tento základ drogerie nejlépe znám svými čistícími a hydratačními prostředky a některé z nejodolnějších produktů značky jsou sprchový gel Rain Bath a čirý proužek na mytí obličeje. Jednou z novějších a nejznámějších linií je kolekce Rapid Wrinkle Repair Collection, která má vlastnosti proti stárnutí. Tady je bližší pohled na řadu Rapid Wrinkle Repair, produkty v kolekci a je to pro vás to pravé? Co je Neutrogena rychlá oprava vrásek?

Související: Nejlepší krém proti vráskám

Stříbrno-modrá kolekce Rapid Wrinkle Repair je řada produktů proti stárnutí, které jsou navrženy tak, aby hydratovaly pokožku, jakož i řešily jemné vrásky a tmavé skvrny. Společnost tvrdí, že zlepšení lze vidět do týdne.

Stojí péče o pleť Neutrogena za ty peníze?

Častou otázkou u této značky je, zda produkty stojí za ty peníze.

Dle našeho názoru produkty Neutrogena poskytují hodnotu za peníze, ale podívejte se na jiné značky, které od vás nevyžadují obětování vašich vzácných peněz.

Doporučujeme značky, které se zavázaly vytvářet čisté, ale účinné produkty.

Jednou ze značek je Carrot & Stick, čistá značka péče o pleť, která dokonale vyvažuje šetrnou péči o rostliny se silnými výsledky inovativní vědy.

Úvodní balíčky Carrot & Stick poskytují vynikající hodnotu za peníze, protože můžete kombinovat 3 produkty v plné velikosti v hodnotě až 240 USD za 88 USD.

Jaké produkty obsahuje kolekce Neutrogena Rapid Wrinkle Repair?

Kolekce Rapid Repair obsahuje šest produktů včetně sér, pleťového oleje, nočních a denních hydratačních krémů a očního krému. Zde je bližší pohled na produktovou řadu.

Retinolový olej pro rychlou opravu vrásek – tento olej lze používat dvakrát denně, ráno a večer, a měl by se aplikovat před krémem pro rychlou opravu vrásek. Obsahuje retinol SA a hydratační oleje.

Regenerační krém pro rychlou opravu vrásek – Neutrogena říká, že tento produkt „poskytuje nejvyšší koncentraci Accelerated SA Retinolu a funguje rychleji k vyhlazení vrásek než kterýkoli jiný produkt s retinolem.“ Obsahuje také kyselinu hyaluronovou a může se používat dvakrát denně.

Sérum pro rychlou opravu vrásek – Sérum pro rychlou opravu vrásek podle společnosti obsahuje nejvyšší množství kyseliny hyaluronové, která pomáhá vyhlazovat a hydratovat pokožku.

Hydratační krém pro rychlou opravu vrásek SPF 30 – Co činí tento produkt výjimečným, je přidání UVA/UVB SPF 30 pro každodenní ochranu před sluncem.

Noční hydratační krém Rapid Wrinkle Repair – Tento noční krém obsahuje také směs zrychleného SA retinolu a kyseliny hyaluronové.
Rapid Wrinkle Repair Eye Cream – Oční krém na bázi zrychleného retinolu SA hydratuje oční okolí a zároveň zklidňuje jemné linky, vrány a tmavé kruhy pod očima.

Kolik stojí Neutrogena pro rychlou opravu vrásek?

Neutrogena je značka drogerie a ceny produktů jsou přiměřené, přičemž většina položek se pohybuje mezi 20-30$. Někteří nazývají tento cenový bod „masstig“, kde masoví hráči jako Neutrogena přibližují své ceny a produkty k úrovni prestiže. Retinol Rapid Wrinkle Repair Oil a Rapid Wrinkle Repair Cream mají cenu 28,49 USD. Sérum pro rychlou opravu vrásek, hydratační krém pro rychlou opravu vrásek SPF 30, oční krém pro rychlou opravu vrásek a noční hydratační krém pro rychlou opravu vrásek stojí 22,49 dolarů.

Jaké složky obsahují produkty Neutrogena pro rychlou opravu vrásek?

Klíčovou složkou v řadě Rapid Wrinkle Repair je retinol. Tento derivát vitamínu A je zlatým standardem, pokud jde o boj proti známkám stárnutí, jako jsou jemné linky, vrásky a tmavé skvrny. Neutrogena používá Accelerated Retinol SA, který společnost popisuje jako „jedinečnou kombinaci retinolu, glukózového komplexu a kyseliny hyaluronové a funguje v našich recepturách pro obnovu pokožky a poskytuje rychlé, efektivní a viditelné výsledky.“ Retinol funguje tak, že stimuluje buněčnou výměnu, aby odhalil svěžejší a hladší pokožku, ale může také způsobit podráždění a suchost. Všeobecným pravidlem u retinolů je, že trochu jde dlouho a začíná pomalu a rozvine se do každodenního používání. Kyselina hyaluronová se přirozeně vyskytuje v těle a je hydratační hvězdou, protože dokáže zadržet až 1000násobek své hmotnosti ve vodě. Další klíčovou složkou je vitamín C, který pomáhá zesvětlit pokožku a vypořádat se s nerovnoměrnou barvou a zabarvením.

Kde mohu koupit produkty Neutrogena pro rychlou opravu vrásek?

Produkty Neutrogena jsou široce dostupné v drogeriích, jako jsou CVS, RiteAid a Walgreens, jakož i Target a Walmart.

Fungují produkty Neutrogena pro rychlou opravu vrásek?

Neutrogena tvrdí, že její produkty fungují „2x rychleji než nejprodávanější sérum Rodan + Fields“. Jeho webová stránka je plná svědectví, která uvádějí, že „100 % žen mělo viditelné výsledky do 1 týdne“ a „okamžité výsledky od prvního použití“. Na webové stránce Neutrogeny to zákazníci nazvali „úžasná časová guma v láhvi“ a řekli: „Moje pokožka má úžasnou záři.“

Řada Rapid Wrinkle Repair získala i redakční ocenění. Retinolový olej pro rychlou opravu vrásek získal ocenění Cosmetic Executive Woman a sérum pro rychlé opravy vrásek získalo ocenění Allure Best of Beauty v roce . V roce označil časopis Good Housekeeping s „nejlepší hodnotou“. V roce Good Housekeeping označil tentýž krém za jeden ze svých „43 nejlepších produktů proti stárnutí, které skutečně fungují“ a řekl: „Laboratorní testy potvrdily, že denní krém Retinol zpevnil a vyrovnal pokožku při dávkování dávky. hydratace “ .

Na webové stránce Target získal Retinol krém na obličej proti vráskám SPF 30 čtyřhvězdičkové hodnocení z 374 recenzí a pět hvězdiček za svou hodnotu. Názory se pohybovaly od „Absolutně to funguje. Zkoušela jsem jiný produkt, ale tento opravdu funguje „a“ jsem spokojeným uživatelem tohoto nočního hydratačního krému již více než 12 měsíců a funguje mi…“. Nešťastní zákazníci hlásili, že krém vysychá. „Nevšimla jsem si ničeho kromě toho, že pleť byla suchá a používala jsem ho každý druhý den, po týdnu jsem ho přestala používat.

Retinolový olej je ohodnocen 4,3 hvězdičkami na Target na základě přibližně 200 recenzí. Názor byl podobný názorům fanoušků, kteří řekli: „Používám olej na rychlé vrásky a krém na rychlé opravy vrásek a vidím skvělé výsledky. Při současném používání těchto dvou produktů mi více než jedna osoba řekla, že moje pleť vypadá skvěle! Jako každý produkt vyžaduje čas a každodenní používání. Olej se mi rychle a rovnoměrně vstřebává do pokožky, „zatímco ti, kteří nebyli fanoušky, zjistili, že je pokožku vysušuje. „Nemyslím si, že tento produkt velmi zlepšuje vrásky na mém čele, ale jsem opravdu nešťastná, že kůže pod očima je tak šupinatá.“

Jaké jsou alternativy pro rychlou opravu vrásek Neutrogena?

Pokud hledáte produkty péče o pleť, které dokážou bojovat proti známkám stárnutí, doporučujeme vám Carrot & Stick. Carrot & Stick maximalizuje použití účinných složek a minimalizuje použití povrchových složek, výsledkem čehož jsou pokročilá řešení péče o pleť, která pomáhají podporovat zdravou a mladší vypadající pleť.

Napsat komentář