Neoretinový přechodný krém – testovaná kosmetika

Toto byl můj druhý rok s retinoidy a namísto opakování s Ser Neoretin Rozhodl jsem se koupit Neoretinový přechodový krém což je krémová verze.

Při této příležitosti jsem zvykl ráno sérum Azelac Ru od Sesdermy av noci toto ošetření depigmentace z Cantabria Labs. Mám rád zjednodušené postupy a vždy si myslím, že méně znamená víc.

S výsledkem jsem velmi spokojen. Myslím, že je to zásluha obou produktů, protože fungují velmi dobře v synergii.

The dva mají pro mě výhodu (nemusí to být pro všechny případy) bylo to skvělé objev ao kterém vám brzy řeknu: kyselina tranexamová. Prostředek, který velmi pomáhá předcházet hyperpigmentaci a léčit již existující.

Neoretin Discrom Control Transition Cream

  • Suma: 50 ml
  • cena: 42 € (Přímý odkaz)
  • Složení (INCI): Aqua, glycerin, izostearylizostearát, C12-15 alkylbenzoát, kyselina 3-O-ethylaskorbová, NiacinamidC14-22 alkoholy, disiloxan, acetylglukosamin, butylenglykol, kaprylový/kaprinový triglycerid, undekan, tridekan, bis-stearyldimetikon, glycerylstearát, PEG-100 stearát, polyakrylát-6 křížový polymer, Extrakt z listů Deschampsia antarctica, Kyselina tranexamováhexylresorcinol, Retinol, Hydroxypinakolon retinoátglycyrizin draselný, bisabolol, Glykosaminoglykany, Hyaluronát sodnýŠkrob Zea mays, guma Caesalpinia spinosa, hydrolyzovaná guma Caesalpinia spinosa, Acetylhexapeptid-37Dimetylizosorbid, C12-20 alkylglukozid, oxid titaničitý, fenylpropanol, etyléndiamíndisukcinát trisodný, kaprylylglykol, propándiol, sľuda, xantánová guma, pentylénglykol, oxid cíničitý, palmitoyl hydroxypropyltrimonium/aminokyselina, benzopotín, benzopotín-glycerol sorbát 2-benzopotín-2-glycerolsorbát 20, kaprylylglykol , fenoxyetanol, kyselina benzoová, kyselina dehydrooctová, hydrogenovaný lecitin, tokoferylacetát, BHA, BHT, parfém.

Ti, kteří mě sledujete už déle víte, že Cantabria Laboratories je pro mě jedna z nejlepších dermokosmetických laboratoří na světě. Vsadili na INCI plné aktiv a opravdu efektivně. zamiloval jsem se Dokovací lahvičky s vitamínem C Jsem v mé top 1 nejlepší séra s vitamínem C a každý váš produkt, který objevím, je pro mou pleť zázrakem.

Určitě si někteří z vás myslí, že pokud je tak vychvaluji, je to proto, že mi platí nebo posílají produkty, ale bohužel je to jedna z mnoha značek, které mi nic nenabízejí, což však neznamená, že jejich formulace mi říkají o pozornosti a vyplatí se je vyzkoušet.

Depigmentační krém na melasmu a sluneční skvrny

Ale hej, už se vzdaluji od tématu. Pojďme k vašim ingrediencím. V jejím INCI, která je podle mě velmi úspěšná, jsme zelenou barvou zvýraznili některé aktivní složky, díky kterým je tento noční krém účinným prostředkem proti melasmu a slunečním skvrnám.

V první poloze obsahuje několik změkčovadel. Prvním důležitým aktivem, které najdeme, je vitamín C ve své stabilizované formě (kyselina 3-O-ethylaskorbová). Účinný antioxidant, který spolu s niacinamid Dělám skvělou kombinaci.

také zdůrazňuji Extrakt z listů Deschampsia antarcticarok extrakt proti znečištění který bojuje proti vnějším agresím. Za ním následuje kyselina tranexamová který se používá jako depigmentační prostředek a který má u mě dobré výsledky spolu s užíváním azelaiku ráno.

The retinol je další složkou tohoto vzorce. Podrobně jsem vám o tom mluvil v příspěvku o retinoidech a v přechodovém krému Neoretin je doprovázen esterem retinolu jako například. Hydroxypinakolon retinoát a že spolu způsobují, že pokožka dostává kyselinu retinovou postupně, protože oběma trvá dlouho, než se z nich stane tato transformující aktivní složka.

Na závěr zdůrazňuji Kyselina hyaluronová vysoká molekulová hmotnost, glykosaminoglykany, primární bratranci proteoglykanů, které pomáhají při regeneraci. Nakonec, a peptid (Acetylhexapeptid-37) ke zlepšení hladkosti pokožky.

Můj názor na Neoretin Transition Cream

Toto Depigmentační krém Neoretin Transition Opravdu se mi líbil. Při séru nevnímám až takový rozdíl v účinku, spíše zdůrazňuji, že je pohodlnější. Jeho textura a povrchová úprava zajišťují hydrataci pokožky a nepotřebujete navrch další produkt.

Používám ho jednotlivě. Jinými slovy, udělám dvojí čištění, dobře si osuším pleť, nanesu oční kontury a pak Neoretin Discrom Control Transition Cream a jdu spát.

Myslím, že to bylo dost Správně jsem ho zkombinoval se sérem kyseliny azelaové od Sesely. Jak jsem vám řekla na začátku příspěvku, ráno jsem používala Azelac Ru od Sesdermy a večer tento krém. Azelaic depigmentes, zatímco tranexamic pomáhá předcházet vzniku více skvrn a působí jako bariéra.

I pro ty, kteří chtějí začněte používat retinol, značka říká, že funguje i pro citlivá pokožka a myslím, že se nemýlím. Pokud jej používáte, doporučuji vám jej postupně zavést do vaší rutiny. Možná jednoho dne neuvidím, jak vaše pokožka zareaguje, ale její koncentrace není příliš vysoká, takže si nemyslím, že způsobí přílišné podráždění.

Na závěr řeknu, že jde o účinný produkt ale ještě víc, pokud se kombinuje s jinými. Moje fleky nejsou příliš velké ani výrazné, snažím se je držet na dálku, odkdy vyšly. Budu však nadále testovat produkty, abych vás doporučil, a to vyžaduje velmi dobrou poznámku

⭐Skóre: 9/10

zkoušel už někdo? Sdělte mi v komentářích své zkušenosti s depigmentací

Napsat komentář