Neoretin Discrom Control Serum Booster Fluid

The neoretické sérum Toto je první retinoidní produkt, který jsem vyzkoušel. Bylo to teprve před rokem, kdy jsem chtěl začít bojovat se svou melazmou. Přítel lékárník mi doporučil kombinaci tohoto produktu s gelem Neostrata High Potency Gel (o kterém vám povím v jiném příspěvku).

Již víte, že si myslím, že formulace Cantabria Labs jsou nejlepší a také vyrobeny ve Španělsku. Tento produkt byl průlomový a v tomto příspěvku to vysvětlím jaké ingredience obsahuje a pokud se budu opakovat letos 2019.

Serum Booster Fluidní depigmentant Neoretin

  • Suma: 30 ml
  • cena: 30 € (Přímý odkaz)
  • přísad (INCI): Aqua, butylenglykol, dimethylizosorbid, glycerin, niacinamidPEG-7, glyceryl kokos, Extrakt z Portulaca oleraceaacetylglykosamin, kyselina kojová, hydroxypinakolon retinoát, retinol, fenoxyethanolkaprylylglykol, propylenglykol, ethylendiamintrisukcinát sodný, hexylenglykol, dekarboxykarnosin HCLkyselina aminoethylfosfinová, pentylenglykol, fruktóza, laktol, glykosaminoglykany, Kyselina salicylovátokoferylacetát, askorbáttetrahexildecyl, ethylhexylglycerin, acetylhexapeptid-37, trehalózadehydroxantanová pryž, metylglucet-20, methylsilanol hydroxyprolin aspartát, hydrolyzovaná pryž caesalpine spinosa, guma caesalpinia spinosa, sorbitol, disiřičitan sodný, lecitin, akryláty / alkyl C10-30 hydroxid , hydrogenovaný lecitin, parfém, CI17200.

Seznam složek je krásný, ale ponechám si ty nejpozoruhodnější, s aktivními složkami, které přetvářejí pokožku.

Fenoxyketanol to označuje, protože to bude odkaz vědět, že vše, co po něm následuje, je ve vzorci v koncentracích 1% nebo méně (nebo se to alespoň předpokládá).

Jak už název napovídá, neoretinu jsou sérií produktů, jejichž hlavní výhodou je retinoidy. The retinoid více efektivní, ale ještě více dráždíje to on Kyselina retinováavšak v neoretické sérum objeví se dvě jsou lépe tolerovány kůže (retinol Y hydroxypinakolon retinoát). Avšak a vždy v závislosti na značce, kombinace těchto dvou se složením vzorce má stejný účinek jako kyselina retinová, ale s mnohem lepší tolerancí.

The retinoidy Já jsem trumf proti stárnutí efektivnější a pomáhá Vyhněte se vráskám, akné nebo skvrnám. Proto v tomto séru hodně pomůže sjednotit tón a eliminovat texturu pleti.

Depigmentační práce podpoří další složky jako např. niacinamid a kyselina kojová což je velmi účinné, ale nic agresivního s naší pokožkou.

Jelikož pokožka prochází exfoliačním a depigmentačním ošetřením, toto složení Neoretinové sérum pro amplifikaci tekutin musí mít jeden uklidňující a zvlhčující část. K tomu obsahuje aktiva jako např. Extrakt z Portulaca oleracea což je uklidňující resp fruktóza a trehalóza že hydratují.

Textura a balení

Jeho balení je skvělé, od r dávkovač je velmi pohodlný a výrobek nikdy nepřichází do styku se vzduchem, takže je velmi dobře zachován.

je a gel s rychlou absorpcí, se načervenalý, což předpokládám, že ti na konci INCI dá zbarvení, které nosíš. Sotva voní.

Můj názor na Neoretin sérum

No… a teď se dostáváme k tomu důležitému, opravdu to funguje? No ano. jasný skvrny Neodstraňuje je úplně, ale ano velmi se to rozmazává.

Moje pleť má tendenci na podzim a v zimě se dehydratovat, ale loni to bylo první, co se mi díky tomuto produktu a gelu Neostrata nestalo. Udělat exfoliace a stimulace produkce kolagenu moje pleť byla vždy šťavnatá a zářivá.

Aplikoval jsem to noc, jeden den ano jeden den ne, hned poté, co si umyji tvář. Nic jiného jsem navrch nedal. Víc si moje pleť neptala, stačilo sérum Neoretin.

The koncentrace retinoidů Myslím, že si pamatuji, že je to od a 0,5 % který je již prezentován. Jak jsem vám řekl, byl to můj první retinolový produkt a začal jsem s touto dávkou a moje pleť reagovala velmi dobře. Přesto bych vám vždy doporučil, abyste to jednoho dne vyzkoušeli, nebo pokud se vám před nákupem dostanou do rukou vzorku, mnohem lépe. Dobrá věc na těchto produktech je, že u jedné nebo dvou aplikací byste už měli vědět, jestli je vaše pokožka toleruje nebo ne.

Myslím, že si ten rok zopakuji, ale s jinými produkty. Stále hledám rutiny, které nejlépe vyhovují mé pleti a ročním obdobím. Při této příležitosti vyměním kyselinu glykolovou za kyselinu azelaovou. Ale to je na jiný příspěvek!

⭐Skóre: 8,6 / 10

Vyzkoušeli jste Neoretin Fluid Booster Serum?

Napsat komentář