Nejprodávanější v roce 2014 v parfumerii Zdravaplet| Zdravápleť

Nejprodávanější 7. ledna 2014

Zveřejněno v 18:26 v sekci Nejprodávanější od Carmen

Ahojte bratranci!

Co takhle začátek roku? Začali jste rok 2015 dobře? Těšíme se na nové výzvy a pokračuje s naším #revolutionpressorem tak jdi!

Chtěli jsme začít rok příspěvkem, který by odpověděl na otázku, která mnohým lidem proběhla hlavou: jaké produkty to byly nejprodávanější 2014 na stránce parfumerie Zdravaplet? Které produkty na stránce Zdravaplet zákazníci nejvíce doporučují?

Pochybnost vyřešíme ve 3, 2, 1…

Hrníčky se zprávou

The Hrníčky s odkazem Zdravaplet Bez pochyb sklidili totální úspěch! A jeden z hvězdných darů králů, Santa Clause a neviditelného přítele.

a je to, Kdo by nerad začínal den pozitivní zprávou?

Trvalé e-maily Gellack a startovací sada trvalého e-mailu Gellack

Gellackovy trvalé e-maily byly revolucí. proč? Protože díky nim můžeme jeden nosit perfektní manikúra na téměř 3 týdny! a děláme to doma.

The Gellack permanentní oje a Gellack startovací souprava Jsou na vrcholu žebříčku bestsellerů za rok 2014.

Wet N Wild Megalast barva na rty

Poměr kvality a ceny Wet N Wild Megalast barva na rty sedí to! Pro 79 Kč Máme dlouhotrvající rtěnky, které se snadno nanášejí, příjemně se nosí a v barvách, které milujeme 🙂

Jak dobře víte, tyto rtěnky patří mezi oblíbené mnoha bloggerů o kráse a líčení po celém světěspolu s dalšími, které svou cenu vynásobí 5.

Revlon Uniq One

Je to kvůli jeho příjemné vůni? proč neoplachovat? Proč nechat naše vlasy lesklé a hebké? Za jeho super cenu v Zdravaplet?

Věříme, že z těchto a jiných důvodů Revlon Uniq One je další bestseller z roku 2014.

Pečená tvářenka Milani Pečená tvářenka

Foto z makeupandbeautyblog.com

Když jsme oznámili, že Milani budeme mít na www.Zdravaplet.eu, všichni čekáme zejména na váš příchod Pečená tvářenka Milani Pečená tvářenka. A výsledkem bylo, že pokaždé, když akcie dorazily, letěly! ⁇

Velmi lichotivé, sestavitelné tóny, které se mimo jiné snadno nanášejí, dělají z Baked Blush jednu z nejlepších pečených tvářenek v Miláně. vaše oblíbené barvy.

Red Milani Color Statement

Další hvězdný produkt Milani: Rtěnka Milani Color Statement. Dlouhotrvající rtěnky, snadno se nanášejí, jsou pohodlné, dostupné v široké škále odstínů a povrchových úprav as melounovou vůní, díky které je budete chtít jíst mňam mňam 🙂

kosmetický mixér

Tato houba ve tvaru vajíčka má změnil způsob, jakým si nanášíš make-up. Díky Beauty Blenderu make-up splyne s pletí, použije se potřebné množství produktu, dostaneme se do těch nejtěžších partií a získáme bezvadný finiš.

cena Beauty Blender v Zdravaplet Díky tomu mnozí z vás neodolali této houbičce, kterou v roce 2014 používali miliony profesionálních vizážistů.

Exkluzivní kolekce L’Oréal Pure Reds

V L’Oréal chtěli, aby každá žena našla ideální červenou, a proto uvedli na trh exkluzivní kolekci Čistá sytá červená. Tak to bylo! A tyto rtěnky byly přidány do seznamu nejprodávanějších 2014 v Zdravaplet Parfumeries 🙂

Crash Duo značky La Roche Posay

Toto ošetření La Roche Posay bojuje s nedokonalostmi a jizvami po akné. efektivní a Roche Posay Effaclar Duo potvrzeno mnoha z vás prostřednictvím sociálních sítí a jeho dobrá cena jsou dva z klíčových důvodů, proč se v roce 2014 objevuje v top prodejích Primoru.

Guerlainské meteority

A uzavíráme seznam nejprodávanějších 2014 v Zdravaplet Parfumeries, které najdeme Guerlainské meteority.

Tyto zářivé perly Guerlain byly „rozmarem“ mnoha v roce 2014. A kdo je ještě více snese za cenu Primoru?

Které budou nejprodávanější za rok 2015 na stránce Zdravaplet Perfumeries? Některé z novinek, které jsem pro vás připravil? klasický produkt? Dozvíme se za rok! ⁇

Napsat komentář