Nejlevnější přírodní deodorant vás může stát 0 dolarů

V tomto příspěvku na blogu bychom vám rádi vysvětlili pravdu o tom. Nejlevnější přírodní deodorant vás může stát 0 dolarů

.

Odlitek tohoto víceúčelového zázraku trvá méně než 30 vteřin a může dokonce stát méně.

Zde je nový objev, který učinil velký rozruch mezi odborníky na péči o pleť: Obličejové kyseliny, díky kterým bude vaše pleť vypadat mladší, mohou fungovat jako deodoranty!

Jak? No, vaše podpaží zapáchají, protože bakterie, které se živí vaším potem a mazovými žlázami, produkují spíše odpadní produkty (známé také jako zápach), než samotný pot. Ale aplikace kyseliny na obličej může pro bakterie působit jako změna počasí, která způsobí, že pH prostředí klesne, takže nemohou přežít.

30 vteřinové kosmetické ošetření

Po nanesení kyselých produktů, jako jsou exfolianty s alfa hydroxykyselinou, na obličej, přetřete tenkou vrstvou i podpaží. K tomu jsou dobré produkty Pixi Glow Tonic a Paula Choice 2% BHA liquid.

Koupili jste si ikonický produkt, který byl pro váš obličej příliš drsný? Vyzkoušejte to na svých jamách! Bonusem je, že tyto složky dokáží zredukovat i zarůstající chloupky!

Poznámka: Tento trik funguje jen ke snížení zápachu. Kyseliny nezastaví pot jako antiperspiranty na bázi hliníku, protože neblokují kanálky vašich potních žláz. Na toto téma také není mnoho aktuálních výzkumů.

Nezapomeňte začít s malými dávkami nebo procenty, stejně jako v případě obličeje. Produkty s nízkým pH mohou dráždit kůži.

Pokud si nejste jisti, zda váš produkt patří do kategorie kyselin, podívejte se na našeho průvodce kyselinami na obličej. A jako vždy, přestaňte používat, pokud vaše podpaží nepříjemně zčervená nebo vás bolí.

Napsat komentář