Nejlepších 8 průsvitných pudrů pro fixaci make-upu| Zdravápleť

13 Feb Zde je 8 nejlepších průsvitných pudrů na trhu

Hledání těch nejlepších průsvitných pudrů se stalo nezbytností. A faktem je, že tento produkt je mezi odborníky na make-up novinkou. Je středobodem pro dokonalou, dlouhotrvající krásu. Ale co přesně jsou?

Sjednocují pleť, dodávají jí větší jas a zanechávají její dlouhotrvající sametový vzhled. Sypké pudry navíc nabízejí vyšší krytí než kompaktní pudry, protože jejich fyzikální částice jsou menší a po nanesení zanechávají bezvadný, velmi přirozený a dlouhotrvající finiš. Nad bází pod make-up ji zalepí a zafixuje, bez báze pod make-up zakryje nedokonalosti pleti étericky a lichotivě. Sypké nebo sypké pudry matují a sjednocují pleť a zanechávají hedvábný nádech, prodlužují výdrž podkladové báze a poskytují transparentní matný efekt.

K čemu se používají průsvitné pudry?

Jeho hlavní funkcí je oprava make-upu. To vedlo odborníky k tomu, aby změnili tuto kosmetiku na základ. A když je jednou vyzkoušíte, už bez nich nebudete umět žít.

Průsvitné pudry mohou být průhledné nebo mají světlý odstín, který jemně splývá s barvou pleti, aniž by změnil její přirozený tón.

Přestože jsou určeny k zafixování make-upu, lze je použít i jako samostatný produkt, který vám dodá hladký vzhled a přirozeně skryje nedokonalosti.

Na jaké typy pleti jsou vhodné?

Stejně jako u pudrových základů, každý věří, že průsvitné pudry jsou exkluzivní pro smíšenou až mastnou pleť. I když je pravda, že většinou mají matující efekt, jsou platné pro jakýkoli typ pleti. I pro ty suché. V druhém případě by se měly zvolit lehké a změkčující přípravky.

V opačném případě je hledání nejlepšího průsvitného pudru pro mastnou pleť mnohem jednodušší.

Jak a kde se nanáší průsvitný pudr?

Mohou se nanášet štětcem na celý obličej, přičemž zdůrazňují oblasti náchylné k mastnotě a nečistotám: čelo, nos a bradu.

Nejlepší průsvitný pudr na trhu

Rýžový pudr WIBO Bezplatný matující pudr

Tyto sypké prášky s rýžovou moukou vyrovnávají tón pleti a minimalizují výskyt pórů. Navíc je výborný pro fixaci make-upu, neucpává póry a absorbuje přebytečný maz z pleti. Výsledek? Matná a svěží pleť. Napište, pokud hledáte nejlepší průsvitný pudr na mastnou pleť!

Pudr na obličej Kompaktní pudry od TECHNIC

Dlouhotrvající pudr, ideální pro rozsvícení, zvýraznění a utěsnění jakéhokoli make-upu. Kromě toho nabízí matný povrch, který udržuje přebytečný lesk pryč. Nebylo testováno na zvířatech, je bez týrání a má bezkonkurenční cenu. Ideální pro vstup do světa průsvitných pudrů.

NYX PROFESSIONAL MAKEUP Průsvitný pudr s vysokým rozlišením

Redukují póry, jemné linky, vyhlazují skvrny a poskytují svěží, matný povrch. Ideální pro použití jako samostatná rozinky i pro zapečetění make-upu.

Long Time No Shine nastavovací pudr od LANCOME

Napište, pokud hledáte nejlepší průsvitné pudry. Jsou obohacena o minerály, mají lehkou texturu a dva odstíny, díky kterým se snadno přizpůsobí pleti každé pleti. Ideální pro zafixování make-upu, absorbování přebytečného mazu, vyhlazení pleti a odstranění lesku.

Prášek na pečení a ztužení Volný prášek Doba vaření od LOVELY MAKE UP

Ideální pro techniku ​​pečení. Všimněte si jejich žlutý odstín a skutečnost, že jsou formulovány s kolagenem, který zvlhčuje pokožku a pečuje o její dobrý stav.

Neviditelný fixační pudr od DERMACOL

Dodávají pokožce jemný a sametový vzhled, fixují make-up bez pocitu mastnoty na tváři.

Růžový set na celý den a zářivý kondicionér a rozjasňující pudr od PHYSICIANS FORMULE

Tento seřizovací a osvětlovací prášek zachycuje a rozptyluje světlo. Navíc obsahuje hydratační kondicionér pro dodání lesku. To dává hladší, mladší a jasnější tvář. Navíc obsahuje extrakt z růží, goji a švestka kakadu, složky, které zklidňují pokožku a chrání ji, protože jsou bohaté na antioxidanty.

BELL Hypoalergenní sypká fixační podložka

Poznámka: jsou hypoalergenní. Navíc jsou ideální pro všechny typy pleti díky jejich bezbarvému složení. Nabízejí hladký, matný povrch, který nemění barvu jiných dříve aplikovaných produktů.

Napsat komentář