Nejlepší zubní pasta na bělení zubů| Zdravápleť

6. únor Ukažte svůj úsměv díky 10 nejlepším bělícím pastám

Zveřejněno v 10:00 v Parafarmaci společností Fabra Communication

Bílé zuby jsou klíčem ke krásnému úsměvu a znakům dobré ústní hygieny. Byznys, ve kterém zdraví a krása jdou ruku v ruce. Pokud hledáte tu nejlepší kúru pro bělení zubů a rozhodli jste se vybělit si zuby doma, tady vám přinášíme 10 nejlepších bělících past na úsměv při infarktu.

Určitě jste si, jako my všichni, když jsme viděli fotografie hollywoodských hvězd, pomysleli: „Jak je získají tak bílé zuby?„Nemáme magickou odpověď, ale známe jednoduchý trik. Protože i my vám něco řekneme: agresivní ošetření jsou přenechána odborníkům ze zubní ambulance, kteří vědí, co je možné a co ne. Základem je starat se o své zuby každý den tím nejlepším nástrojem, jaký můžeme nalézt.

Nezapomeňte si vždy pečlivě přečíst návod k použití každé zubní pasty a správně ji používat, abyste z ní vytěžili maximum a vyhněte se těm výrobkům, které pro vás nejsou určeny.

10 nejlepších bělících past:

Bělící zubní pasta VITIS

Bojíte se, že vaše zuby budou trpět bělením zubů? Tato zubní pasta bělí a zároveň pečuje o vaši zubní sklovinu díky technologii, která na jejím povrchu vytváří ochrannou a odolnou vrstvu. Proto kromě bělení zabraňuje citlivosti. Kromě toho působí proti vodnímu kameni, skvrnám, zubnímu kazu a dodává lesk.

Bělící zubní pasta VITIS (5,75 EUR)

Zubní pasta s kokosovým olejem od DR ORGANIC

Formulován s organickým kokosovým olejem pro čištění a bělení zubů a zklidnění dásní. Kromě kokosového oleje obsahuje silikagel, extrakt z islandských svalů a mátový olej, přírodní složky, které se zaměřují na ochranu a péči o ústa.

Zubní pasta s kokosovým olejem od DR ORGANIC (4,16 EUR)

APIVITA Bělící zubní pasta

Obnovte přirozenou bělost vašich zubů, respektujte vaši sklovinu. Obsahuje sodu bikarbonu, oxid křemičitý, výtažky z propolisu, zelený čaj, mastichové a citrónové esenciální oleje, fluorid, glycerofosfát vápenatý a xylitol, aby se zabránilo tvorbě plaku a chránilo se před zubním kazem a zánětem dásní.

APIVITA Whitening zubní pasta (6,95 EUR)

Bělící zubní pasta s aktivním uhlím KEMPHOR

Zubní pasty jsou stále populární, ve skutečnosti jsou pro vás jako stvořené. Body ve prospěch? Má 99% přírodních složek, nízkou abrazivitu a je vyroben ve Španělsku.

Bělící zubní pasta s aktivním uhlím KEMPHOR (3,44 EUR)

FLUOCARIL bělící zubní pasta

Zabraňuje vzniku dutin díky vysoké koncentraci fluoridu a trvale posiluje strukturu skloviny. Vybělíte zuby a zároveň vytvoříte ochrannou vrstvu proti budoucím skvrnám. Další bod navíc? Dá se pořídit v balení 2×1 za skvělou cenu.

FLUOCARIL bělící zubní pasta 2x75ml (7,50€)

KEMPHOR Bělící zubní pasta

Citlivé zuby? Je to jedna z nejlepších bělících past pro citlivé zuby. Odstraňuje skvrny ze zubů a zároveň snižuje citlivost zubů. Navíc má nízký oděr a udrží vaše ústa a dech svěží.

Bělící zubní pasta KEMPHOR (2,75 EUR)

Sada na bělení bílých diamantových zubů od VEMEDIA PHARMA

Vybělí zuby až o 8 odstínů! Jedná se o sadu pro domácí bělení zubů s 10 předem naplněnými podnosy. Získejte bělejší zuby s technologií iWhite (s diamantovými třpytkami, lesklými částicemi a modrými krystaly) v kombinaci s technologií zesílení bělení.

IWhite Diamond Sada na bělení zubů od VEMEDIA PHARMA (29,90 EUR)

COLGATE Celková bělící zubní pasta

Díky antibakteriálním složkám a fluoridu vám tato zubní pasta poskytne zdravější, čistší a bělejší úsměv. Kromě toho poskytuje vašim zubům ochranu na 24 hodin před zubním kazem, bakteriálním povlakem, problémy s dásněmi, citlivostí, zubním kamenem, sklovinou, skvrnami a zápachem z úst.

Bělící zubní pasta COLGATE (2,25 EUR)

Bělící pero SPARKLE SMILE Smile Pen

Ojito, protože se ti ten nápad bude líbit. Jedná se o bělící tužku na zuby, se kterou si po vyčištění stačí zuby umýt, aby se vybělily. Jako bychom je nalakovali. Tužka obsahuje bělicí přípravek přibližně na měsíc a doporučuje se používat 1 až 4krát denně. Pro optimální a dlouhotrvající výsledky se navíc doporučuje kúru opakovat každé 3 nebo 4 měsíce.

Bělící pero SPARKLE SMILE Smile Pen (8,95 EUR)

WHITE LACER Zubní kartáček na bělení

Další formát tužky. V tomto případě se jedná o bělící zubní pastu určenou k odstranění určitých skvrn ze zubu. Je formulován na bázi peroxidu vodíku k odstranění skvrn absorbovaných zubem a tím k obnovení jeho přirozené barvy a lesku bez poškození skloviny. Aplikujte po kartáčování na ošetřovanou oblast.

WHITE LACER Zubní kartáček na bělení zubů (14,25 EUR)

Napsat komentář