Nejlepší značky pro miminka a nastávající maminky– Zdravá kůže Co doporučuje Andrea?

Vzhledem k zkušenému závislému na kráse, kterým jste (nebo jste byli), se věci mohly změnit, když jste zjistili, že jste těhotná. Je to období, kdy i ta nejoddanější závisláčka na kráse musí zpomalit a zhodnotit, co si dává na pleť, protože to, co je správné pro matku, nemusí být lepší pro dítě. Důkladná úvaha při výběru produktu nekončí narozením. Jemná pokožka novorozence vyžaduje ty nejjemnější produkty a přísady.

V citlivém období, jako je těhotenství, se vyplatí prozkoumat ingredience vaší oblíbené značky nebo zcela změnit jídlo. Dr. Fayne Frey, MD, FAAD, certifikovaný dermatolog a zakladatel FryFace, radí, aby produkty, které obsahují „deriváty vitamínu A, jako je tretinoin (produkt na předpis) a jeho příbuzné látky, jako je retinol a retinaldehyd (dostupné přes -počítadlo). je třeba se vyhnout, protože je známo, že jsou teratogenní“ (podílejí se na vrozených vadách).

„Vyhnout se samoopalování v těhotenství se doporučuje také jako DHA (dihydroxyaceton), složka používaná v těchto přípravcích je obvykle aerosolová a může si najít cestu do krevního oběhu matky inhalací,“ dodává doktor Frey.

A nespěchejte do staromódních triků. Například mastek se používá k udržení dětského zadečku suché po celé generace, ale ukázalo se, že není bezpečný. „Existují nějaké studie (ukázaly to), že mastek může být vdechován přes plíce,“ říká Dr. Fares Diarbakerli MD, Facog, New Jersey Ob-Gynecology.

Pokud hledáte jednoduchou strategii pro sestavení svého nového jídelníčku, přírodní je vždy nejlepší, radí doktor Diarbakerli, zejména ty, které obsahují kokosový olej nebo kakaové máslo. „Matka příroda vytvořila množství přírodních dobrot, kterými se myje a hydratuje,“ říká.

Potřebujete více nápadů na bezpečné produkty péče o pleť pro miminka a maminky? Spolehněte se na tyto ověřené značky pro potřeby vaší matky i vašeho dítěte.

 1. Kupte nyní v

  1. Bio lékárna

  Organic Pharmacy, kterou založil lékárník, byla spuštěna k řešení různých kožních problémů pomocí organických složek. Všechny produkty jsou netoxické a bez umělých barviv a konzervačních látek.

  Kupte nyní s dopravou zdarma

 2. Kupte nyní v

  2. COOLA

  Kalifornská značka Coola nabízí produkty pro miminka a dospělé, které jsou přírodní, organické a udržitelné. Jejich opalovací krémy neobsahují potenciálně přitěžující složky ani ty, které by mohly být škodlivé pro životní prostředí. Příklad: Mineral Baby Moisturizer Organic SPF 50 Unscented poskytuje nedráždivou fyzickou ochranu se širokým spektrem slunce proti oxidu zinečnatému, jakož i výživu pro jemnou dětskou pokožku díky organickému bambuckému máslu, avokádovému oleji a sezamovým semínkům.

  Kupte nyní s dopravou zdarma

 3. Kupte nyní v

  3. Weleda

  Obáváte-li se, co si během těhotenství nanášíte na pokožku nebo co používáte pro své miminko po narození, pak je Weleda určitě značkou, která stojí za vyzkoušení. Všechny jejich produkty jsou založeny na přírodních recepturách bez chemikálií, syntetických parfémů, chemikálií a konzervačních látek. Zejména pro ty nejmenší je výživný krém na obličej snem. Díky složkám, jako je extrakt z měsíčku lékařského, sezamový olej a lanolin, tento hydratační krém snižuje zarudnutí a podráždění a udržuje pokožku tak jemnou.

  Kupte nyní s dopravou zdarma

 4. Kupte nyní v

  4. Bioderma

  Produkty Bioderma jsou formulovány dermatology a biology tak, aby odolaly environmentálnímu stresu. Ať už máte citlivou pokožku nebo hledáte řešení pro citlivost vašeho děťátka, je zde něco pro vás. Vezměte si například pěnivý gel ABCDerm. Tento jemný čistící gel je ideální ke koupání. Neodstraní z pokožky vašeho děťátka veškerou potřebnou vlhkost – ve skutečnosti zanechá na pokožce ochranný film, který ji udrží hydratovanou.

  Kupte nyní s dopravou zdarma

Napsat komentář