Nejlepší žehličky na vlasy 2019: Cloud Nine

Ano, čtete správně V devátém nebi. Mnoha ani nebude znít povědomě. Ani já jsem ji neznala. Poprvé jsem četl tento název, když jsem se chystal vyměnit staré desky za nové. Když jsem hledal typické seznamy nejlepší žehličky na vlasy objevil se tento znak. A po několika otázkách a doporučeních od profesionálů jsem se rozhodl pro jejich koupi a myslím, že jsem měl pravdu.

Informace o cloudu 9

Trochu procházení internetu jsem zjistil V devátém nebi Byl VYTVOŘENO pro jednu z založení slavné značky vlasové desky GHD. Když odešel ze společnosti, rozhodl se vyrábět žehličky na vlasy stejné kvality jako GHD, ale s vylepšením určitých technických aspektů, aby získal mnohem lepší a levnější žehličku.

Žehličky na vlasy GHD jsem vyzkoušela už stokrát a jsou velmi dobré, to je nezpochybnitelné. Ale je pravda, že jsou tam malé detaily (alespoň na můj vkus a mé vlasy), které Žehličky na vlasy Cloud 9 by mohly být vylepšeny.

Výhody žehliček na vlasy Cloud Nine

Důvodů, proč jsem se pro ně rozhodl, je několik. Jak už jsem vám řekl, toto je můj názor a ostatní to nemusí považovat za výhodu. Hledal jsem nějaké žehličky na vlasy k natočení vlasů bez zanechání stopy a že zároveň mohli teplotní pravidlo aby nedošlo k poškození vlasů. Ta moje je tenká a když používám žehličky s jedním nastavením teploty, tak se na ni chytím! Proto pro mě ty výhody či benefity, které mají profesionální žehličky na vlasy jsou následující:

 • Termostat
 • Termokryt a pouzdro na přenášení
 • plovoucí keramické desky
 • 360º dlouhý kabel
 • Hroty proti kladivu

Termostat

První výhodou žehliček na vlasy GHD je jejich termostat.

Na vnitřní obrazovce máte dvě tlačítka HI (vysoká) a LO (nízká). A teplotní stupnice, která stoupá nebo klesá v závislosti na teple, které chceme pro naše vlasy. Měřítko je následující:

 • Vysoká (což je největší hodnota přesahující 200º)
 • dvě stě
 • Mezi 150 a 200
 • 150
 • Průměrná teplota 100 až 150 °C
 • 100
 • A teplota pod 100 stupňů

Termokryt a pouzdro na přenášení

Je to poprvé, co to vidím, ale je to velmi užitečné. Je to jako trochu modrá skořepina plast k zakrytí profesionálních žehliček na vlasy po ukončení používání. Touto cestou nešpiní se, nesbírá prach a mohou nachladit uvnitř tohoto krytu. Kromě toho se talíře dodávají se praktická taška kde si je můžete uložit a vzít s sebou na výlet.

plovoucí keramické desky

Nejvíce vlasové desky již vlastní keramické talíře ale plovoucí, to má jen málokdo a pro mě je to další bod ve prospěch Cloud 9. Malé kmitání usnadňuje žehlení, ale především usnadňuje práci při kulmování a kulmování vlasů aniž by na jejích vlasech zanechal ty nepříjemné stopy.

Dlouhý a 360º kabel

Ano, někdy zapomínáme, že některé talíře mají dlouhý kabel Skladuje se trochu těžší, ale zachrání nás nejednoho, pokud nejsou špunty právě po ruce. Přidáme-li k tomu jeho kabel se otáčí o 360ºManipulace s těmito žehličkami se stává velmi pohodlnou a proto se staly nejlepšími žehličkami, jaké jsem kdy měl.

Hroty proti kladivu

Určitě jste si už všichni popálili prsty, když si vyrovnáváte vlasy žehličkou. No je to něco, co mě velmi trápí a myslím si Profesionální žehličky na vlasy musí mít tuto oblast namontovanou protože když zatlačíte a držíte žehličku na vlasy, vaše prsty netrpí, nebo alespoň trpí co nejméně. To je další důvod, proč jsem si vybral Cloud Nine.

je vroubkované hroty a samostatný kus nedovolte, aby teplo žehličky prošlo touto oblastí, usnadníte si tak lepší kontrolu žehličky nad vlasy. Věřte mi, vaše prsty to ocení!

Můj názor na žehličky na vlasy Cloud Nine

Používám je už rok Žehličky na vlasy Cloud 9 a to můžu zaručit zasloužit si, pro mě Toto jsou nejlepší žehličky na vlasy, jaké jsem našel.. Vlasy jsou uzavřeny, lesklé a hedvábné při každém použití. Všímám si, že konečky jsou méně roztřepené a myslím si, že v konečném důsledku jsou mé vlasy zdravější. Samozřejmě vždy používám termoochranu, nanesu si ji, nechám si vlasy uschnout as ní vyžehlím nebo natočím.

Mít možnost teplotní pravidlo vždy můžete znát teplo, kterému jsou vlasy vystaveny a v závislosti na typu vlasů jim můžete dát více či méně teploty, aby se nadměrně nespálily.

Je pravda, že to nejsou levné talíře. Mluvíme o žehličkách na vlasy GHD, ale s jiným názvem. Tyto žehličky na vlasy na Amazonu mě stály 160 eur, i když teď si myslím, že jsou o něco levnější. O vlasy se velmi starám a je to pro mě investice, tak akorát sušička parlux, zdaleka nejlepší fén.

Kde koupit žehličky na vlasy Cloud 9? Nejlepší profesionální žehličky na vlasy na trhu

Jedinou nevýhodou je, že se jedná o britské talíře ve Španělsku je není snadné najít. Koupila jsem si tyto žehličky na vlasy od Amazon (Tady), kde jsem je našel levněji. Dodávají se s anglickou zástrčkou, ale pomocí šroubováku můžete odstranit šroub, který mají ve střední části a uvnitř britské zástrčky je evropská zástrčka, takže je to velmi jednoduché.

⭐ Skóre: 9/10

Vyzkoušeli jste už žehličky na vlasy Cloud Nine? Jaké žehličky na vlasy jsou vaše oblíbené?

Napsat komentář