Nejlepší vysoušeč vlasů 2021: Parlux 385 Powerlight

Je tady se mnou už rok a nevyměnila bych to ani za svět. mně ano Cloud Nine žehličky Stali se mými nejlepšími spojenci v péči o mé vlasy.

Jak jste se mohli dočíst v nadpisu fén Parlux 385 Powerlight Pro mě je to nejlepší fén, jaký jsem kdy měla. Přes 30 pramenů prošlo mým domem přes 6 sušáků, ale myslím si, že půjde do důchodu se mnou.

Před jeho koupí jsem prozkoumala stovky stránek, hledala názory na nejlepší sušičky, bylo mi jasné co chci ale na výběr bylo několik možností až jsem si to konečně ujasnila.

Hledal jsem a sušička s různými rychlostmi a různými teplotami. Jak to bylo v případě, kdy jsem si koupila žehličku na vlasy, chtěla jsem nastavit teplotu manuálně, protože teplo je největším nepřítelem vlasů a protože jsem se nechystala přestat používat kadeřnické a sušící přístroje, dokud si nebudu umět určit teplotu, kterou chci. uplatnit. mé vlasy.

Pro ty, kteří nevědí, Parlux je značka profesionálních sušiček. V podstatě moje teta je kadeřnice a Parluxa jsem viděla doma celý život. Jelikož jsou profesionálové, jsou ještě dražší než ostatní, ale to nevadí, protože si neumíte představit, jak dlouho to vydrží a jak dobře to funguje.

Výhody sušičky Parlux 385 Powerlight

  • Regulátor teploty a rychlosti
  • iontový systém
  • Malý, lehký a tichý
  • velmi dlouhá šňůra
  • Ekologický
  • 2 trysky

Regulátor teploty a rychlosti

Pro mě je jeho největší předností bezpochyby tato. A řeknete si, ale A., pokud tyto vlastnosti mají téměř všechny sušičky! ano, ale hoří mi vlasy stejně?

Rozdíl oproti sušičce Parlux je v tom, že má tři polohy pro rychlost i teplotu (0, MED, MAX) se neshodují s těmi, které se obvykle nacházejí v jiných sušičkách a vysvětlím proč. Je zřejmé, že poloha „0“ je poloha vypnutá a je ve všech podobná? Rozdíl nastává v poloze „MED“, protože tato, což je průměrná teplota ve většině sušiček, velmi hoří, avšak zde, jak už název napovídá, jde o průměrnou teplotu a dokonce bych si troufl říci, že je zapnutá. studená strana.

No a totéž se děje s polohou rychlosti „MED“, která se v případech jako já (s jemnými vlasy) nesplete.

Ty „MAX“ jsou také tenčí než běžné jiné sušičky a máme také tlačítko pro chlazení, které můžeme použít, chceme-li dodat vlasům svěžejší dech.

iontový systém

Iontové systémy se začaly objevovat v posledních letech, ale co přesně dělají v sušičce? Uvnitř sušiček, jako je Parlux 385 PowerLight, se nachází zařízení, které během provozu vyzařuje záporné ionty.. Tyto ionty budou zodpovědné za prevenci vrásek a lesku na vlasech, protože přemění molekuly vody v mokrých vlasech na malé částečky, které se dostanou do vlasové kutikuly, hydratují ji, zabraňují její dehydrataci, díky čemuž se vlasy lesknou. více a být hladší a bez vrásek.

Malý, lehký a tichý

Další věc, kterou jsem v „dokonalé sušičce“ hledala, byla ta nebylo to příliš velké protože většinou hodně cestuji a nosím ho stále s sebou. Měří zejména 19,5 cm od filtru po náustek (bez náustků nebo reproduktoru) a od vrchu po konec rukojeti 20 cm.

Je to také velmi snadné takže je velmi snadné jej spravovat. Nakonec výrobce říká, že je ticho a my si to vysvětlíme. Nemyslete si, že to nedělá hluk, protože je to sušička a všechny fungují stejně, Parlux znamená, že Má jakýsi tlumič, který tlumí zvuk a je pravda, že produkuje méně hluku než běžná sušička.

Dlouhý kabel

Další věc, která se mi líbí je, že mají dlouhý kabel, protože nevím, jestli se to stalo i vám, ale často si musíte vysušit vlasy a zástrčky nejsou tak blízko zrcadel jak jsme očekávali a protože mají krátké kabely Přišel jsem ti vysušit vlasy na místech, která si ani neumíš představit?

To zejména nehledě na skutečnost, že jde o velmi robustní kabel (zabráníte vypadnutí kabelů) měří přibližně 2,8 metru díky čemuž je ideální pro přizpůsobení se elektroinstalaci jakékoli místnosti.

Ekologický

A na stočení smyčky, materiálů z čeho je tato sušička vyrobena, jsou velmi velké OBNOVENÝ. dále spotřebuje méně energie jako zbytek a „buben“ ke snížení okolního hluku. To je plus a hlavně spotřeba energie, že pokud ušetříte pár eur, lepší než lepší?.

2 trysky

Jsou vybaveny vysoušečem vlasů Dvě trysky různých velikostí pro rychlejší vysušení vlasů. Je důležité vědět, že vlasy byste si nikdy neměli sušit bez trysek, protože vlasy jsou velmi blízko motoru přístroje a vlasy mají tendenci se vlivem zátěže, kterou vyzařuje, více vlnit. Trysky vedou vzduch a určitým způsobem jej „ochlazují“, takže jejich použití vlasy méně poškodí.

+ reproduktor

Toto je navíc, který jsem si koupil samostatně neboť mám vlněte vlasy a neumím žít bez reproduktoru. Koupil jsem si značku Parlux a funguje skvěle a ujišťuji vás, že jsem používal i jiné reproduktory a předpokládám, že spíše kvůli sušičce než kvůli reproduktoru samotnému, ale vlasy se mi při něm vlní víc než u jiných.

Recenze vysoušeče vlasů Parlux

Vysoušeče za super euro 400, které se nyní prodávají a na kterých jsou napsány okamžité suché vlasy, jsem ještě nezkoušela, ale můžu vám říct, že jim může konkurovat velmi důstojně a mnohem levněji.

Oceňuji, že si umím nastavit teplotu protože jelikož budeme používat fény, pokud ho to co nejméně nepoškodí, a respektuje to. Používám jen polohu „MAX“ s „MED“ mám víc než dost a vlasy netrpí. Také, pokud chcete proces sušení provést perfektně, stačí jej dokončit stisknutím studeného tlačítka na vlasech na několik minut a kutikula se tak lépe uzavře.

Avšak jeho iontová funkce už to dělá jemnější vlasy, s větším leskem a hlavně méně vrásčitékde si toho všímám nejvíc.

Jak už jsem řekl, vždy byste měli používat trysky nebo reproduktor, v mém případě je to téměř vždy reproduktor a pravdou je, že zanechává velmi přirozené a plné kudrny.

Pro mě byl fén Parlux 385 Powerlight opravdu přelomový a nevyměnila bych ho za nic. Tuto fialovou jsem koupila z Amazonu za 100 € (tam jsem našla nejlepší cenu i když máte Prime s doručením na jeden den).

V současnosti se vyměňují (protože mají již několik let) a nahrazují se ADVANCE LIGHT, které mají stejné vlastnosti.

Sušičky Parlux Advance Light nahrazují Parlux 385 Light

V Amazonii Parlux 385 zůstává pouze ve stříbře (Přímý odkaz) a kompaktní verze ve stejné fialové jako moje (Tady).

ADVANCE LIGHT Miluji fialovou (Přímý odkaz), Máta (Přímý odkaz) a bílá (Přímý odkaz).

Koupil jsem si i reproduktor za 13,50 € (Přímý odkaz) a vím, že fén budu mít léta a hlavně, že o mé vlasy bude postaráno.

A která sušička je pro vás nejlepší?

Napsat komentář