Nejlepší tip na líčení od Pata McGratha – geniální a jednoduchý zároveň

Pokud jste zde proto, že se chcete dozvědět více o Nejlepší tip na líčení od Pata McGratha – geniální a jednoduchý zároveň

.

Byla slavena jako nejvlivnější vizážistka všech dob, ale pro její kolegy designéry, modelky a fotografy, včetně Domenica Dolceho a Stefana Gabbana, Victorie Beckham, Stevena Meisela a Hadidovců, je Pat McGrath prostě „matkou“. Zákulisní přezdívka se hodí k ženě, která je nepochybně matkou vynálezců: Odkdy v 90. letech navázala partnerství s Alexandrem McQueenem a Johnem Gallianem, ikona průmyslu se dostala na přehlídková mola svým dynamickým vzhledem, často s propracovaně zdobenými flitry nebo maskami. . V roce uvedla na trh vlastní revoluční řadu Pat McGrath Labs se zlatým pigmentem, která se vyprodala za šest minut. Zůstává bestsellerem Sephory.

McGrathova vášeň pro její práci je jasná: Představením tří nových paletek očních stínů na New York Fashion Week hovoří o inspiraci za každou texturou a odstínem (výrazně Grace Jones). Pro Annu Sui vytvořila grafické růžovo-fialové oko; pro Toma Forda ztmavená oční víčka rock and rollovou barvou. „Mám skutečnou závislost,“ říká a ukazuje pruhovanou ruku od zápěstí po loket s jasnými vzory. „Make-up mi vždy přinášel radost. Když jsem vyrůstal, tohle byl můj a mámin útěk z toho, co se dělo v našich životech a ve světě, místo, kam jsme spolu chodili. Proto pro mě krása tak moc znamená. Je to něco, co můžu dělat 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, protože to opravdu miluji.“

Ve směru hodinových ručiček zleva: Anna Sui, podzim ; McGrath v zákulisí; Givenchy, jaro

Ron Adare/WireImage/Getty Images + Zdvořilost + Catwalk/Getty Images

V posledních vystoupeních jste hodně zazářili. Jaký je nejlepší způsob nošení v reálném životě?

Pat McGrath: Trochu zvýraznění na lícních kostech je dlouhá cesta k dosažení andělského lesku, ale pokud chcete přidat chvíli třpytivého lesku, můžete použít kovový pigment. Začněte jemným, jemným mytím a poté jej nanášejte ve vrstvách, aby se vám nesmyl z obličeje.

Jaký trik k líčení by měl vědět každý?

Konečky prstů jsou všechno. Toto je můj hlavní trik za každým mým podpisovým vzhledem. Stíny ráda nanáším prsty tak, aby se rozpustily do víček a vytvořily smyslný efekt pozlacení. Teplo vašich rukou pomáhá rozmíchat podkladovou bázi a dodává jí přirozený průsvitný vzhled, kterého nelze dosáhnout houbou nebo štětcem. Doporučuji použít i prsty, pokud chcete na rtech vytvořit efekt rozmazání nebo pro bezproblémovou aplikaci.

Čím se vaše linie liší od ostatních?

Produkty Pat McGrath Labs by se měly používat bez opatrnosti. Vždy existovalo tolik pravidel a omezení – určité odstíny byly vhodné jen pro určité odstíny pleti a výrazné barvy často vyvolávaly strach nebo zmatek. Chci toto všechno odstranit a povzbudit každého, aby se cítil neomezený.

Snižuje používání vlastních produktů 87 kosmetických truhlic, se kterými cestujete?

Myslím, že jsem ztratil čtvrtinu sudu. Ale mnoho z toho, co obsahují, není kosmetické. Najdete zde krystaly Swarovski, masky, drahokamy, pírka, látky a dokonce i zlaté střepy. Moje soupravy jsou zvěřincem nejasných předmětů.

Jakých je pět základních věcí?

Jak se opovažuješ nutit mě vybrat jen pět! kulma na řasy Shiseido; Avène termální sprej na obličej pro přípravu pokožky; my Skin Fetish 003, protože vytváří legendární záři; RohtoZ! chladicí oční kapky pro zlepšení čistoty očí; a SK-II masky k osvěžení obličeje brzy ráno nebo večer.

Otevřít galerii

Tento článek se původně objevil ve vydání Zdravaplet z května .

ZÍSKEJTE NEJNOVĚJŠÍ ČÍSLO Zdravaplet

.

Napsat komentář