Nejlepší soupravy péče o pleť– Tipy pro dokonalou pleť a vlasy

Vítám vás na našich webových stránkách, jsem ráda, že se se mnou chcete dozvědět o Nejlepší soupravy péče o pleť

.

Byli jste někdy nalákáni na koupi produktu péče o pleť kvůli sociálním médiím (v průměru 63 % spotřebitelů pravděpodobně důvěřuje značce na základě svého účtu na Instagramu) nebo podpoře celebrit, která byla zaměřena na vaši nejistotu, jen abyste byli zklamáni? Nejsi sám.

Statistiky naznačují, že průměrný Američan utratí kolem 322,88 USD ročně na péči o pleť – a to na nejnižší úrovni. Tato čísla neodrážejí ty, kteří si obvykle kupují dražší značky špičkové péče o pleť (například La Mer, La Prairie, lékařské značky atd.) nebo patří do skupiny s vyšším příjmem. Přesto se to rozloží na celoživotní výdaje (46,5 roku nákupu péče o pleť) ve výši 15 000 USD.

V širší kategorii pleti a krásy odchází průměrná žena z domova každý den po použití nejméně 16 produktů na obličej nebo kosmetiky a za celý život utratí 200 000 až 300 000 dolarů (nebo přibližně 250 dolarů měsíčně) na péči o pleť. a kosmetické výrobky.

Vzhledem k tomu všechno je možné, že některé z těchto dolarů budou promarněny, pokud produkt nebude takový, jak se zdá – nebo nebude vhodný pro váš typ pleti. Představte sady péče o pleť, mini verze nejprodávanějších produktů značky, abyste si je mohli vyzkoušet ještě před investicí značné financí. Všechny produkty v soupravě jsou pečlivě vybírány tak, aby se navzájem doplňovaly a vyhovovaly různým typům pleti a problémům.

Podívejme se blíže na to, proč tolik spotřebitelů skočilo po sadě péče o pleť, sdílením seznamu 23 nejlepších souprav na dnešním trhu.

Soupravy a soupravy péče o pleť: seznam

NEJLEPŠÍ CELKOVĚ
3-dílná souprava mrkve a tyčinky88 PLN

ÚPLNÝ SEZNAM
Vlastní balíček Formulyst, Již od 108$ za 3 produkty

Supergoop! SPF All-Stars set45 PLN

Opilý slon. Rád tě poznávám27 dolarů

La Roche-Posay Toleriane Sensitive 3-stupňový systém19,50 PLN

Startovací souprava Fenty Skin40 PLN

Estée Lauder Advanced Night Repair Face & Eyes Set152,50 dolarů

Ole Henriksen Let’s Get Luminous Brightening Vitamin C Essentials Set42

Peter Thomas Roth Peptide 21 Sada proti vráskám65

REN startovací souprava na čistou pleť55 dolarů

Obyčejná souprava na vyvážení29 PLN

CeraVe sada pro 24hodinovou hydrataci obličeje47,99 dolarů

Essentials set k 50. výročí Maria Badescu38 dolarů

Sunday Riley Power Couple: Sada kyseliny mléčné a retinolu72

Clinique For Men – sada pro denní kontrolu kožního mazu15,50 dolarů

Začátky Sensational Skin Care Kit cumifier Kit, 125 $

La Mer The Mini Miracle Broth Glow Collection165 dolarů

Soko Glam 10-kroková sada korejské péče o pleť, 199 dolarů

First Aid Beauty FAB Oblíbená souprava s sebou30 dolarů

Dermalogica Clear + Brighten Kit45 PLN

Tatcha počáteční rituál78 PLN

Kate Somerville Kateceuticals 3-dílná sada pro opravu klinického věku, 220 dolarů

Balíček nejprodávanějších receptů na ovoce pro miminka32 dolarů

Soupravy a sady péče o pleť v porovnání s baleními

Aby bylo jasné, soupravy a soupravy péče o pleť sestávají ze dvou plus cestovních produktů (ne v plné velikosti). Na druhé straně, balíčky jsou více než dva produkty plné velikosti, které jsou obvykle zabaleny tímto způsobem, aby vám ušetřily nějaké peníze – zvláště pokud používáte program měsíčního předplatného – a zároveň vám pomohou zavést solidní rutinu péče o pleť.

Stojí za to sady péče o pleť?

Vybudování rutiny péče o pleť od nuly může vyžadovat spoustu experimentů (a peněz) k dokonalosti. Ve skutečnosti průzkum odhalil, že téměř 80 procent věří v pokusy a omyly, aby se zjistilo, které produkty fungují nejlépe pro jejich pokožku. I když najdete účinný režim, budete jej muset přizpůsobit věku, klimatickým změnám a faktorům životního prostředí a životního stylu. Nemluvě o stresu a neustálém nošení masek kvůli COVID-19.

Ať už tedy začínáte od nuly nebo chcete změnit svoji současnou rutinu, soupravy a balíčky péče o pleť jsou dokonalým způsobem, jak otestovat produkt před přechodem na plnohodnotné přípravky.

Existuje však jedna výhrada: většina souprav péče o pleť je navržena tak, aby vydržela měsíc nebo méně – ale některým aktivním složkám, jako je retinol a niacinamid (mimo jiné), může trvat déle, než se dosáhnou významných výsledků. Musíte tedy posoudit, zda se vyplatí investovat do větších velikostí, jiné sady péče o pleť nebo zcela nové značky a soupravy.

Aktuální trendy v péči o pleť

Dalším důvodem, proč jsou soupravy péče o pleť tak populární, je to, že trendy na trhu se neustále mění, což způsobuje, že spotřebitelé trpí FOMO. Pojďme se podívat na některé z nejdůležitějších trendů roku .

Jelikož téměř každý musí v roce zůstat doma, mnozí spotřebitelé si našli čas na to, aby se naučili líčit, vyzkoušeli si nový DIY účes a experimentovali se svou rutinou péče o pleť – zde přicházejí na řadu sady péče o pleť. S ohledem na to jsou to trendy, které se objevily v roce .

  • Minimalistické postupy: Nepochybně v důsledku blokád, práce z domova a pod.
  • Péče o pleť celebrit: Zatímco se zdá, že kosmetika vede na tomto trhu, sektor péče o pleť roste.
  • Doplňky: Jeden z nejoblíbenějších doplňků patří do kategorie želé. Jsou vytvořeny tak, aby podporovaly ztrátu kolagenu, zvyšovaly hydrataci a poskytovaly antioxidační ochranu.
  • Péče o pleť s mikrobiomem: Mikrobiom označuje ekosystém živých mikroorganismů na vaší pokožce. Závisí to na osobě a poloze těla. Vyvážený mikrobiom může vést ke stavům, jako je akné nebo ekzém. Dochází k vzestupu směrem k produktům, které obsahují probiotika, probiotika nebo postbiotika pro vyvážení kožního mikrobiomu.
  • Personalizovaná péče o pleť: Očekává se, že tento trend bude během prognózovaného období stimulovat růst trhu s kosmetikou nové generace. Personalizované produkty péče o pleť zahrnují různé produkty péče o pleť, jako jsou tělová mléka a krémy na obličej.
  • Produkty bez krutosti: Světový kosmetický trh zaznamenává zvýšenou poptávku po možnostech bez krutosti. Podle zprávy Future Market Insights je to způsobeno rostoucími obavami o zdraví a bezpečnost a zvýšenou všeobecnou averzí vůči produktům testovaným na zvířatech. Předpokládá se, že v následujících letech trh zažije prudký nárůst prodeje v online kanálech.
  • Trvale udržitelný rozvoj: Každý čtvrtý spotřebitel s větší pravděpodobností nakupuje od ekologických značek. Tento trend roste, protože spotřebitelé chtějí nyní podporovat udržitelné značky. Proto je pravděpodobnější, že značky, kterým záleží na životním prostředí, se v průběhu let dostanou na vrchol, protože lidé si stále více uvědomují důležitost environmentální bezpečnosti.

Nejlepší soupravy péče o pleť

NEJLEPŠÍ CELKOVĚ
3-dílná souprava mrkve a tyčinky88 PLN
Produkty značky jsou navrženy tak, aby pracovaly v synergii při řešení vašich problémů s pokožkou, přičemž vyvažují jemnou péči o rostliny se silnými výsledky inovativní vědy. Chcete-li nakupovat podle balíčků, můžete si vybrat jeden ze stávajících balíčků (Obnovit, Chránit, Uklidnit nebo Zesvětlení) nebo si přizpůsobit svůj vlastní výběrem tří položek na stránkách produktů. Balíčky ušetří na péči o pleť – je to jen 79 dolarů za tři produkty (ušetříte až 240 dolarů) a můžete si předplatit automatické měsíční doručování.

Související: Nejlepší noční krém na stárnoucí pleť

ÚPLNÝ SEZNAM
Balíček na míru Formulyst, začíná na 108 dolarech za 3 položky
Filozofií Formulystu je vytvářet správné produkty, které pomáhají léčit kožní problémy, ne je skrývat. Důraz je kladen na složky zlatého standardu, které skutečně fungují, jako je retinol, a nikoli na vytváření produktů, které se cítí dobře a voní. I když si produkty můžete koupit jednotlivě, ušetřete na péči o pleť s balíky 3 produktů (poštovné 108 USD) a 5 produktů (poštovné 159 USD). Můžete si například vytvořit vlastní rutinu sestávající z jemného pěnivého čistícího přípravku Formulyst, očního krému proti vráskám, rozjasňujícího pleťového séra, super hyaluronového vodního hydratačního krému a nočního krému proti vráskám s retinolem.

Supergoop! SPF All-Stars set45 PLN
Supergoop se specializuje na formulování opalovacích přípravků na obličej, tělo a rty a dokonce nabízí i líčidla s SPF. Od roku 2007 je značka lídrem ve vývoji wellness, čistého opalovacího krému – a jako první vytvořila SPF bez oxybenzonu. Toto balení obsahuje dva bestsellery Supergoop!: Invisible and Weightless Unseen opalovací krém (SPF 40) a PLAY Everyday Lotion (SPF 50), rychle se vstřebávající složení odolné vůči potu.

Související: Nejlepší opalovací krém

Opilý slon. Rád tě poznávám27 dolarů
Milovníci krásy milují tuto ikonickou značku, neboť její produkty jsou formulovány bez plniv. Namísto toho spoléhá na sílu syntetických a rostlinných extraktů, které pomáhají obnovit pokožku. Tato sada kombinuje značkový mini-protini Polipeptide Cream a Slaai Makeup-Melting Butter Cleanser a Bamboo Booster. Je to dokonalý úvod do této oblíbené řady produktů péče o pleť.

La Roche-Posay Toleriane Sensitive 3-stupňový systém19,50 PLN
La Roche Posay je odhodlána zpřístupnit dermatologickou péči o pleť těm, kteří ji potřebují, a nabízí spotřebitelům produkty v každé fázi jejich rutiny. Tento tříkrokový komplexní systém je určen pro citlivou kůži. Přináší okamžitou úlevu podrážděné a nepříjemné pokožce, včetně té, která je náchylná k alergiím nebo intoleranci. Tato sada obsahuje Toleriane Dermo-Cleanser, Termální vodu a Toleriane Ultra Daily Moisturizer.

Související: Nejlepší sérum pro citlivou pleť

Startovací souprava Fenty Skin40 PLN
Superstar Rihanna uvedla na trh svou linii péče o pleť Fenty Skin tři roky po své linii krásy Fenty Beauty v roce . Produkty jsou rodově přátelské, udržitelné a mnohé z nich podporují také trend multitaskingu. Zjistěte, o čem je ten poprask, s lahvičkami zkušební velikosti Universal Creamy Cleanser, Do-It-All Toner Serum a opalovacího krému dva v jednom, které fungují lépe, když se používají spolu.

Související: Nejlepší mytí obličeje

Estée Lauder Advanced Night Repair Face & Eyes Set152,50 dolarů
Vzhledem k ceně a velikosti produktů jde spíše o stavebnici než stavebnici. Přesto je to ideální duo, hledáte-li hladší, mladší a zdravější pleť. Toto balení sestává z ikonického komplexu Advanced Night Repair Synchronized Recovery Complex II a doprovodného očního koncentrátu, který vyživuje, posiluje a rozjasňuje během spánku.

Související: Nejlepší noční krém

Ole Henriksen Let’s Get Luminous Brightening Vitamin C Essentials Set 42
Jedna z Henriksenových celebrit vymyslela frázi „Podívej se na moji Ole Glow!“ vidět její zářivou, mladistvě vypadající pleť v zrcadle. Tak se stal charakteristickým znakem značky. Pokud hledáte svůj vlastní lesk, tato sada péče o pleť je pro vás. Obsahuje tři nejprodávanější receptury Ole Henriksena pro zvýšení zářivosti, které bojují proti viditelným známkám stárnutí a zároveň odhalují přirozený lesk pleti. Sérum Truth pomáhá rozjasnit a tonizovat pokožku a udržuje ji hydratovanou po celý den. C-Rush Brightening Gel Crème poskytuje 24hodinovou dávku hydratace, zpevňuje a okamžitě rozjasňuje. Nakonec ikonický oční krém Banana Bright Eye Crème vyhladí, osvěží a rozzáří oční okolí.

Související: Nejlepší sérum s vitamínem C

Peter Thomas Roth Peptide 21 Sada proti vráskám65
Produkty PTR jsou založeny na filozofii, že každý produkt je vyroben z nejúčinnějších možných ingrediencí – a na nejvyšší možné úrovni pro úžasné výsledky. Tato třídílná sada obsahuje tři produkty plné peptidů, které viditelně redukují známky stárnutí. Peptide 21 Wrinkle Resist Serum a Peptide 21 Lift and Firm Moisturizer účinně pečují o každou oblast obličeje a krku a poskytují 360° účinky proti stárnutí. Exfoliační tampony Peptide 21 Amino Acid poskytují silnou exfoliaci a zároveň optimalizují výhody.

Související: Nejlepší sérum na obličej proti stárnutí

REN startovací souprava na čistou pleť55 dolarů
REN Skincare má jednoduchou filozofii péče o pleť: poskytuje vám viditelné výsledky péče o pleť s přísadami, které působí na vaši pokožku, aniž by způsobovaly podráždění. Značka používá přísady z udržitelných zdrojů a obalů, jako jsou láhve vyrobené z oceánských plastů a tuby vyrobené z recyklovaných plastů. Novinka ve značce? Tato úvodní sada obsahuje šest nejprodávanějších denních a nočních komplexních produktů denní péče pro všechny typy pleti.

Související: Ranní péče o pleť

Obyčejná souprava na vyvážení29 PLN
Vzorce péče o pleť Jsou obvykle jednoduché, obsahují jednu nebo dvě aktivní složky a neobsahují přísady, plniva, vonné látky ani barviva. Dokonce i obal produktu je minimální, s jednoduchými názvy, které popisují produkt bez nadbytečných chomáčů nebo klamavých detailů. Navíc je tato značka neuvěřitelně cenově dostupná – a tato čtyřdílná sada péče o pleť není výjimkou. Skládá se z čistícího skvalenu, masky s 2% kyselinou salicylovou, séra s 10% niacinamidu + 1% zinku a přírodních hydratačních faktorů + HA (kyselina hyaluronová) pro efektivní vyvážení pleti, snížení nerovností textury a minimalizování velikosti pórů bez trhání pokožka. oleje. Toto je jedna z nejlepších souprav péče o pleť s akné.

Související: Nejlepší hydratační krémy na obličej

CeraVe sada pro 24hodinovou hydrataci obličeje47,99 dolarů
Balíček CeraVe 24hr Facial Hydration Bundle je jednou z nejlepších dostupných sad péče o pleť, které si můžete koupit v drogerii. Toto trio obsahuje slavný hydratační čistící prostředek TikTok, hydratační pleťové mléko SPF25 a oční krém. Pokožka zůstává hluboce hydratovaná, jemná a hedvábně hladká.

Související: Nejlepší hydratační sérum

Essentials set k 50. výročí Maria Badescu38 dolarů
Kolekce Mario Badescu je komplexní produktová řada s více než 200 položkami, včetně denních krémů, nočních krémů, očních krémů, sprejů na obličej a sér. Tato sada péče o pleť ji v průběhu let zužuje na pět nejprodávanějších produktů: Enzymový čistící gel; Sprej na obličej s aloe vera, bylinkami a růžovou vodou; sušící mléko; stříbrný prášek; a maska ​​​ s květinami a tonikem.

Související: Nejlepší retinolové krémy

Clinique For Men – sada pro denní kontrolu kožního mazu15,50 dolarů
Zatímco genderově neutrální produkty by měly být na seznamu trendů (téměř 40 % dospělých ve věku 18 – 22 let projevuje zájem o genderově neutrální kosmetické produkty, podle zprávy iGen Beauty Consumer NPD budou značky jako Clinique stále atraktivní pro velký počet lidí. rutina zahrnuje jednoduché opatření, jako je mytí obličeje, krém na holení a matující hydratační mléko, které udržuje pokožku čistou a matnou.

Související: Nejlepší zvlhčovače pro mastnou pleť

Začátky Sensational Skin Care Kit cumifier Kit, 125 $
S citlivou pokožkou může být obtížné zvládnout, takže pokud jste již téměř vše bez úspěchu vyzkoušeli, vyzkoušejte tuto soupravu péče o pleť. Funkce Origins Mega-Mushroom Reliéf a Resilience Soothing Treatment jsou nejprodávanější spolu s dalšími oblíbenými Mega-Huby, jako například. jako pleťové sérum, hydratační krém, maska ​​a čistící prostředek.

La Mer The Mini Miracle Broth Glow Collection165 dolarů
Každý produkt La Mer vám přinese více než pár dolarů – zvláště pokud investujete do La Creme de la Mer Creme Régenération Intense, který stojí 2 400 dolarů za 16,5 unce a je považován za nejdražší produkt péče o pleť na světě. Pokud však chcete vidět, o čem je všechen ten humbuk – nebo máte dlouhodobé zdroje pro investování do drahé rutiny péče o pleť, podívejte se na bestsellery této elegantní značky péče o pleť. Zda je patentovaný Zázračný vývar opravdu dělá s vaší pokožkou zázraky, necháme na vás.

Soko Glam 10-kroková sada korejské péče o pleť, 199 dolarů
Pokud se snažíte udržet tříkrokovou rutinu péče o pleť, koncept desetikrokového kosmetického režimu v Koreji může být ohromující. Naštěstí, Soko Glam, jeden z lídrů v produktech K-Beauty, nabízí soupravy šité na míru vašemu typu pleti, které vás zbaví dohadů při výběru správného vícekrokového postupu. I když je tato sada dražší, všech deset produktů má plnou velikost. Toto je zdaleka nejlepší korejská sada péče o pleť.

First Aid Beauty FAB Oblíbená souprava s sebou30 dolarů
First Aid Beauty nabízí širokou škálu produktů pro řešení problémů, které jsou bezpečné pro všechny typy pleti. Toto balení obsahuje nejprodávanější čistící, exfoliační a hydratační produkty značky pro většinu typů pleti – dokonce i pro citlivou pleť. Čistící přípravek na obličej Pure Skin Face Cleanser, Facial Radiance Pads a Ultra Repair Cream odstraňují jemné linky, vrásky, suchost a matnost.

Dermalogica Clear + Brighten Kit45 PLN
Tato sada péče o pleť čistí, rozjasňuje a redukuje vzhled jemných linek a vrásek jen ve třech krocích: denní exfoliační mikrofoliant, AGE Bright Clearing Serum a AGE Bright Spot Fader. Mezi klíčové složky patří kyselina salicylová, která exfoliuje a čistí ucpané póry, niacinamid hydratuje a rozjasňuje a aloe vera a extrakt z citrónu hydratují a zesvětlují stařecké skvrny. Viditelné výsledky z ní dělají jednu z nejlepších sad péče o pleť.

Tatcha počáteční rituál78 PLN
Základem řady péče o pleť Tatcha je Hadasei-3, patentovaná směs tří superpotravin proti stárnutí. K dispozici jsou čtyři sady Starter Ritual: zpevnění a rozjasnění, zúžení a vyhlazení pórů, ultra-hydratační a vyplňující a uklidňující a uklidňující. Každá sada obsahuje čtyři produkty, které čistí, exfoliují, vyrovnávají, hydratují, zvlhčují a tonizují jemné oční okolí.

Kate Somerville Kateceuticals 3-dílná sada pro opravu klinického věku, 220 dolarů
Další sada, která je o něco dražší, ale produkty jsou v plné velikosti a navíc přidáváme sérum na víčka zdarma. Tato klinická souprava je navržena tak, aby vyhladila jemné linky a vrásky, zlepšila jas a pevnost a radikálně vyhladila, zvedla a zvlhčila jemnou oblast očí. Obsahuje zpevňující a vyplňující sérum, krém na obličej proti stárnutí a zpevňující a liftingový oční krém.

Související: Nejlepší oční krém proti stárnutí

Balíček nejprodávanějších receptů na ovoce pro miminka32 dolarů
Tato značka K-beauty skutečně vzrostla v roce , kdy uvedla na trh svoji masku na spaní Watermelon Glow – vyprodala se sedmkrát za sebou. Tato sada obsahuje tento bestseller a čtyři další: Blueberry Bounce Gentle Cleanser, Watermelon Glow Pink Juice Moisturizer, Avokádo Retinol Eye Sleeping Mask a Watermelon Glow PHA + BHA na uzavření pórů.

Nejlepší soupravy péče o pleť: shrnutí

Jaká je nejlepší sada péče o pleť na trhu? Celkově doporučujeme 3-dílná souprava mrkve a tyčinky.

Vybudování rutiny péče o pleť od nuly může vyžadovat spoustu experimentů (a peněz) k dokonalosti. Ve skutečnosti průzkum odhalil, že téměř 80 procent věří v pokusy a omyly, aby se zjistilo, které produkty fungují nejlépe pro jejich pokožku. I když najdete účinný režim, budete jej muset přizpůsobit věku, klimatickým změnám a faktorům životního prostředí a životního stylu. Nemluvě o stresu a neustálém nošení masek kvůli COVID-19.

Ať už tedy začínáte od nuly nebo chcete změnit svoji současnou rutinu, soupravy a balíčky péče o pleť jsou dokonalým způsobem, jak otestovat produkt před přechodem na plnohodnotné přípravky. Existuje však jedna výhrada: většina souprav péče o pleť je navržena tak, aby vydržela měsíc nebo méně – ale některým aktivním složkám, jako je retinol a niacinamid (mimo jiné), může trvat déle, než se dosáhnou významných výsledků. Musíte tedy posoudit, zda se vyplatí investovat do větších velikostí, jiné sady péče o pleť nebo zcela nové značky a soupravy.

Bibliografie:
Trendy formující budoucnost průmyslu péče o pleť v roce , Linchpin SEO.
„Celková částka vynaložená v USA na péči o pleť v roce ,“ Statista.
„Kolik žen si kupuje produkty péče o pleť,“ „Zeptejte se Wondera.
„Američané říkají, že zámek jim dal čas soustředit se na péči o pleť,“ Digitalhub.
„Přizpůsobená zpráva o kosmetickém trhu nové generace “
„Trh s veganskou kosmetikou: Průmysl a analýza“, Statistiky budoucího trhu.
„Zkrášlovací průmysl vymazává pohlaví a přijímá rovnost,“ Content Spa

Napsat komentář