Nejlepší solné spreje pro super přirozené surfové vlny| Zdravápleť

24. dubna Máme tajemství super přirozených vln na surfování

Zveřejněno v 10:00 v kategorii Vlasy od Bruna Bruna

Získejte totální letní vzhled s těmito vlasovými spreji na bázi soli, které vám poskytnou surfařské vlny, které stále vidíte na Instagramu.

Stává se to každému z nás: přichází jaro a my relaxujeme. A není na tom nic špatného. Zpomalíme tempo, dovolíme si sklenku vína navíc, boty na podpatcích necháme doma a zapomeneme na žehličky na vlasy. Na korzet přijde čas (vlastně celou zimu). V této stylové relaxaci je absolutní protagonista: Vlasy. Od května do září máme o starost méně, protože ho necháme vyschnout, nechodíme ke kadeřníkovi, nevystavujeme ho teplu žehličky, nenanášíme lak na vlasy ani lak na vlasy… Máme rádi volné vlasy a především se nám líbí hříva, se kterou surfovat po vlnách.

Co je to hříva surfaře?

V podstatě vlasy s surfovat po vlnách, zdarma a přirozeně nosí Kaliforňané nebo ženy v Tarifě. Obecně jsou mé blond vlasy plné odlesků, což je výsledkem neustálého vystavování se slané vodě a slunci. Tyto vlasy jsou fascinující a vlasy nelze dosáhnout, pokud nejsou na stole.

Naštěstí nemusíte používat tepelné nástroje (pokud nechcete), protože existují produkt, který reprodukuje účinek moře na naše vlasy, ten, který zanechává skutečné příbojové vlny: solné spreje. Hledal jsem po celé stránce Zdravaplet a našel jsem 7 nejlepších, které dokonale reprodukují vzhled vlasů po dni stráveném na pláži.

Některé produkty pro získání požadovaných surfovacích vln:

Prostřednictvím Formulathions

Tento sprej obsahuje soli z Mrtvého moře, které po kontaktu s našimi vlasy dokonale reprodukují vizuální efekt koupání na pláži. Také všechny výhody, které vyplývají z kontaktu s vodami bohatými na minerály, kterými jsou obecně posílení a tonizace pokožky hlavy. A právě Mrtvé moře je podle Formulathions známo svou četností Léčivé vlastnosti a skrývá více než 21 základních minerálů, které se nenacházejí v žádném jiném moři nebo oceánu na světě, jako je hořčík, vápník, křemík, sodík a draslík.

Od značky radí protřepat sprej před použitím a nastříkejte přípravek na přibližně jednu stopu vlasů. Také doporučují dělat to na celém povrchu vlasů: od kořínků po konečky. Po nanesení musíte definovat vlny rukama, náhodně nabrat prameny a nechat vlasy vyschnout na vzduchu (nebo pomocí fénu).

pro potěšení

Příjemný texturovací sprej na surfování vln (1,99 EUR)

Tento neuzavírací texturizační sprej od Agrado funguje díky tomu, že obsahuje aktivní složky, které pomáhají vytvářet jemné a přirozené vlny bez trestání vlasů, neboť jeho složení obsahuje mořskou sůl.

Z kávy Mimi

Mimi Coffee Beach Waves Spray (3,55 EUR)

Tento podpisový sprej Café Mimi okamžitě dodává svěží a odpočatý vzhled, vytváří objem a texturu. Obohaceno o keratin a vitamín B3 pro posílení vlasů.

Kerastase

Sun Oil Mermaid Hair od Kérastase (17,40 €)

Dvoufázový olej ve spreji, který vám umožní vytvořit plážové nebo surfařské vlny bez ztuhnutí vlasů. Poskytuje ochranu a hydrataci všem typům vlasů, výsledkem čehož jsou hydratované, hedvábné, lesklé vlasy se zdravějším a zářivějším vzhledem.

Od Revlonu

Pro You The Twister Waves Sprej Revlon Waves (7,90 EUR)

Řada Revlon Twister byla speciálně navržena s technologií insta bounce, která pomáhá definovat vlny, zvyšuje hydrataci a lesk vlasů.

Od dubna Et Nature

Duben a přírodní korekční sprej (18,51 eura)

Tato mlha koriguje a restrukturalizuje tvar vlasového vlákna. Postupně uvolňuje kudrny a zjemňuje a vyhlazuje vlasovou kutikulu, čímž usnadňuje rozčesávání.

Od L’Oreal

Lak na vlasy L’Oréal Professionnel Tecni Art Beach Waves (9,95 eur)

Solné spreje nemají mnoho společného s řemeslným zpracováním, to znamená, že se nejedná o mořskou vodu, jen tak v láhvi. Jsou to velmi propracované receptury, které se snaží napodobit tento efekt na vlasy a toto je jedno z nejpopulárnějších (nyní je také velmi nízké). Obsahuje pravou mořskou sůl, ale vlasy neposiluje. Stačí ho nanést na ještě vlhké vlasy.

Hlavní funkcí solného spreje je textura vlasů. Nastříkejte na celé vlasy, nejen na svrchní vrstvy. Pramínky stačí nabrat a při stříkání je uvolnit, aby vše nasákly.

Kdo to řekl, aby se ukázal surfovat po vlnách trvalo to hodiny a hodiny na stole? Získat ty nejžádanější letní vlasy je stejně snadné jako investovat do dobrých mlha.

Napsat komentář